7.Český pohár ve slalomu

27.08.2011   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
114.10 0 110.75 4 114.75 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
116.38 2 113.36 2 115.360.61/0,553
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
109.97 4 109.56 6 115.560.81/0,747
4. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
140.17 6 122.24 2 124.249.49/8,342
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
118.69 2 116.58 8 124.589.83/8,638
6. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
132.94 4 136.33 4 140.3325.58/22,334
7. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
125.24 4 127.46 52 179.4664.71/56,431
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
130.12 6 125.30 56 181.3066.55/58,028
9. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
116.96 0 113.04 102 215.04100.29/87,425
10. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
119.31 10 116.74 152 268.74153.99/134,222
11. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
114.23 54 114.94 2 116.942.19/1,920
12. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
138.06 104 132.47 6 138.4723.72/20,718
13. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
160.21 108 132.04 8 140.0425.29/22,016
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
145.73 10 147.72 10 155.7340.98/35,714
15. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
114.75 158 115.46 54 169.4654.71/47,712
16. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
131.05 156 131.56 54 185.5670.81/61,710
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
133.88 102 135.52 52 187.5272.77/63,49
18. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
139.20 54 127.72 60 187.7272.97/63,68
19. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
182.85 6 152.51 160 188.8574.10/64,67
20. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
135.47 54 131.71 104 189.4774.72/65,16
21. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
151.27 160 149.29 54 203.2988.54/77,25
22. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
164.90 62 201.76 112 226.90112.15/97,74
23. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
151.92 116 155.97 156 267.92153.17/133,53
24. RENČÍN Tomáš
HAJDUČÍK Miroslav
1961
1962
3 Sláv.HK
Sláv.HK
174.75 162 181.43 162 336.75222.00/193,52
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 0 999.00 0
  ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 0 999.00 0
  PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 0 999.00 0
Oddíl

Historie procházení