Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech

09.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:10,11 01:07,68 01:07,68 -
2.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:08,17 01:09,25 01:08,170.49/0,7-
3.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:10,83 01:09,02 01:09,021.34/2,0-
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:11,03 01:13,63 01:11,033.35/4,9-
5.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:11,10 01:12,32 01:11,103.42/5,1-
6.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:11,77 01:11,13 01:11,133.45/5,1-
7.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:11,93 01:13,92 01:11,934.25/6,3-
8.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:13,10 01:13,40 01:13,105.42/8,0-
9.6/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:14,38 01:14,50 01:14,386.70/9,9-
10.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:18,12 01:15,49 01:15,497.81/11,5-
11.5/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:17,83 01:15,52 01:15,527.84/11,6-
12.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:18,08 01:17,69 01:17,6910.01/14,8-
13.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:18,72 01:17,88 01:17,8810.20/15,1-
14.7/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 Dukla B.01:23,94 01:18,03 01:18,0310.35/15,3-
15.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:19,45 01:18,72 01:18,7211.04/16,3-
16.8/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava01:19,41 01:19,28 01:19,2811.60/17,1-
17.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:19,85 01:20,63 01:19,8512.17/18,0-
18.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:20,12 01:35,98 01:20,1212.44/18,4-
19.10/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:20,78 01:20,65 01:20,6512.97/19,2-
20.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:23,10 01:20,75 01:20,7513.07/19,3-
21.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:22,00 01:24,37 01:22,0014.32/21,2-
22.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:25,28 01:24,26 01:24,2616.58/24,5-
23.7/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 01:25,56 01:25,5617.88/26,4-
24.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:00,00 01:25,67 01:25,6717.99/26,6-
25.7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:37,27 01:26,02 01:26,0218.34/27,1-
26.8/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:28,83 01:27,93 01:27,9320.25/29,9-
27.8/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:29,20 01:31,34 01:29,2021.52/31,8-
28.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava01:33,64 01:33,06 01:33,0625.38/37,5-
29. BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,993532.31/5.219,1-
Oddíl