Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

06.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha88.42 2 88.35 2 90.35 147
2.1/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy97.10 0 96.31 4 97.106.75/7,5135
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.95.75 2 95.38 2 97.387.03/7,8129
4.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha93.52 54 92.92 8 100.9210.57/11,7123
5.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB97.83 4 101.50 6 101.8311.48/12,7117
6.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha100.36 4 96.49 52 104.3614.01/15,5111
7.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB102.74 2 103.50 2 104.7414.39/15,9105
8.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy106.23 0 105.34 6 106.2315.88/17,699
9.4/DMFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb111.51 2 101.70 8 109.7019.35/21,40
10.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha106.39 10 104.58 6 110.5820.23/22,493
11.5/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.67 4 109.09 2 111.0920.74/23,087
12.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor112.73 12 109.27 4 113.2722.92/25,481
13.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha114.11 4 123.45 54 118.1127.76/30,775
14.6/DMPLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.88 12 114.33 6 120.3329.98/33,20
15.4/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice106.22 56 114.73 8 122.7332.38/35,869
16.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice138.82 56 122.91 2 124.9134.56/38,363
17.5/ZSLOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb133.60 52 122.18 4 126.1835.83/39,70
18.7/DMSCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb122.72 10 106.85 62 132.7242.37/46,90
19.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha131.94 2 143.99 52 133.9443.59/48,257
20.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn126.60 8 131.87 8 134.6044.25/49,051
21.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.74 206 125.36 10 135.3645.01/49,845
22.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK118.97 54 131.72 6 137.7247.37/52,439
23.8/DMABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb122.09 202 141.76 12 153.7663.41/70,20
24.4/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky103.24 54 111.84 58 157.2466.89/74,033
25.9/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy111.27 50 123.84 54 161.2770.92/78,527
26.10/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor161.18 10 147.68 58 171.1880.83/89,521
27.8/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky122.92 56 132.20 52 178.9288.57/98,015
28.9/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice132.68 54 124.82 102 186.6896.33/106,69
29.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky1.00 999 133.19 54 187.1996.84/107,23
30.11/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC150.54 158 147.66 54 201.66111.31/123,22
31.10/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy125.79 110 150.38 58 208.38118.03/130,61
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl