Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy76.66 0 75.27 2 76.66 92
2.1/U23DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha75.48 2 74.94 2 76.940.28/0,488
3.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB79.01 4 76.29 2 78.291.63/2,184
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor80.18 0 89.05 2 80.183.52/4,680
5.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha81.34 0 85.11 2 81.344.68/6,176
6.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha79.42 2 80.44 2 81.424.76/6,272
7.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB81.62 6 81.71 0 81.715.05/6,668
8.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy82.00 2 79.86 2 81.865.20/6,864
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK80.76 2 4.00 999 82.766.10/8,060
10.2/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK83.13 0 85.97 2 83.136.47/8,456
11.3/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky82.73 2 4.00 999 84.738.07/10,552
12.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor83.92 2 91.88 4 85.929.26/12,148
13.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha82.43 4 85.46 2 86.439.77/12,744
14.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha83.89 4 86.81 6 87.8911.23/14,640
15.4/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK86.08 2 86.33 4 88.0811.42/14,936
16.4/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC102.62 2 89.05 0 89.0512.39/16,232
17.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky88.09 2 4.00 999 90.0913.43/17,528
18.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.70 4 89.00 2 91.0014.34/18,724
19.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor92.82 0 98.10 56 92.8216.16/21,120
20.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha95.01 0 93.90 2 95.0118.35/23,916
21.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB93.06 2 102.21 2 95.0618.40/24,012
22.8/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha93.07 2 93.90 4 95.0718.41/24,08
23.7/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha93.58 8 96.43 2 98.4321.77/28,47
24.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB97.76 6 101.63 0 101.6324.97/32,66
25.8/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy97.14 6 98.01 4 102.0125.35/33,15
26.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC135.38 8 98.16 4 102.1625.50/33,34
27.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha120.75 2 96.80 8 104.8028.14/36,73
28.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB102.88 10 150.87 4 112.8836.22/47,22
29.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec1.00 999 134.02 12 146.0269.36/90,51
30.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky109.34 60 4.00 999 169.3492.68/120,90
31.10/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha132.22 400 4.00 999 532.22455.56/594,30
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl