Slalom v Ostravě

11.05.2019   Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Jindra Černohouzová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh92.80 2 91.20 0 91.20 86
2. HÁJEK Michal 1986 Tzunami94.30 0 96.10 0 94.303.10/3,482
3.1/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava95.00 0 96.70 2 95.003.80/4,278
4.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno94.70 2 94.70 4 96.705.50/6,074
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí97.80 0 4.00 999 97.806.60/7,270
6.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno101.10 2 98.50 2 100.509.30/10,266
7.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc101.10 2 101.80 0 101.8010.60/11,662
8.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.70 2 101.10 2 103.1011.90/13,058
9.5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná109.70 2 101.80 2 103.8012.60/13,854
10.6/DMTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava103.00 2 109.10 2 105.0013.80/15,150
11.1/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc109.20 0 106.20 0 106.2015.00/16,446
12.7/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná111.50 0 108.60 0 108.6017.40/19,142
13.1/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc112.90 2 108.80 0 108.8017.60/19,341
14.1/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava109.10 0 112.70 2 109.1017.90/19,640
15.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc109.80 2 107.80 2 109.8018.60/20,439
16.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc107.00 4 107.00 4 111.0019.80/21,738
16.1/VSHÁJEK Roman 1963 3 Tzunami115.50 0 111.00 0 111.0019.80/21,737
18.8/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc111.30 2 112.80 6 113.3022.10/24,236
19.9/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná123.80 0 114.60 0 114.6023.40/25,735
20.3/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno115.30 8 114.40 2 116.4025.20/27,634
21.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.10 0 114.70 2 116.7025.50/28,033
22.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí115.20 2 119.00 8 117.2026.00/28,532
23.5/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava118.10 6 115.30 2 117.3026.10/28,631
24.10/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí119.10 0 117.70 0 117.7026.50/29,130
25.6/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami116.90 2 114.90 4 118.9027.70/30,429
26.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc120.60 0 130.90 0 120.6029.40/32,228
27.4/ZMANTL Tomáš 2008 3 KK Opava121.30 8 117.40 4 121.4030.20/33,127
28.11/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc124.90 4 119.90 2 121.9030.70/33,726
29.12/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc120.70 2 118.20 4 122.2031.00/34,025
30.8/ZSBLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami116.80 6 119.40 6 122.8031.60/34,624
31. BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami114.20 10 122.70 6 124.2033.00/36,223
32.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí144.20 8 122.80 2 124.8033.60/36,822
33.14/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí131.90 4 124.20 2 126.2035.00/38,421
34.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc134.30 2 126.50 0 126.5035.30/38,720
35.10/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc128.90 0 126.80 2 128.8037.60/41,219
36.5/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami128.90 2 130.30 4 130.9039.70/43,518
37.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc131.80 0 131.90 6 131.8040.60/44,517
38.12/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí133.80 6 127.90 4 131.9040.70/44,616
39.15/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc145.40 10 131.70 2 133.7042.50/46,615
40.6/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí147.90 2 134.10 2 136.1044.90/49,214
41.7/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc134.80 2 141.10 4 136.8045.60/50,013
41.8/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava147.50 50 130.80 6 136.8045.60/50,012
43.16/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno130.90 6 131.20 8 136.9045.70/50,111
44.9/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc135.00 4 134.30 4 138.3047.10/51,610
45.1/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí128.80 12 5.00 0 140.8049.60/54,49
46.10/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava140.50 4 133.80 8 141.8050.60/55,58
47.11/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava152.60 8 143.70 0 143.7052.50/57,67
48.13/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel133.90 12 152.60 6 145.9054.70/60,06
49.2/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami152.90 6 155.00 6 158.9067.70/74,25
50.17/DMVODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami158.50 8 151.80 8 159.8068.60/75,24
51.12/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí153.50 58 153.90 8 161.9070.70/77,53
52.13/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava156.30 6 173.80 8 162.3071.10/78,02
53.14/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava171.30 8 156.50 10 166.5075.30/82,61
54.15/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK185.00 52 173.30 4 177.3086.10/94,40
55.2/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel221.40 64 187.80 12 199.80108.60/119,10
56.16/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná227.90 2 191.30 12 203.30112.10/122,90
57.17/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava190.10 110 211.00 12 223.00131.80/144,50
58.18/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel199.70 266 207.60 256 463.60372.40/408,30
  PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel1.00 999 1.00 999 999.00 0
  OSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAMEK David 2006 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení