1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

18.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.103.03 8 103.88 0 103.88 75
2. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.118.07 2 105.85 2 107.853.97/3,875
3.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha118.23 2 109.64 0 109.645.76/5,575
4.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja111.47 2 117.66 156 113.479.59/9,268
5.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha109.09 8 109.60 4 113.609.72/9,462
6.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc109.76 4 110.10 4 113.769.88/9,557
7. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.111.24 4 117.21 50 115.2411.36/10,953
8.2/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava116.01 6 113.34 4 117.3413.46/13,049
9.3/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha122.63 6 117.79 0 117.7913.91/13,446
10. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.126.81 2 118.00 0 118.0014.12/13,643
11.4/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk114.88 106 116.54 2 118.5414.66/14,140
12.3/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm116.20 52 115.46 4 119.4615.58/15,037
13.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha146.76 2 117.54 2 119.5415.66/15,135
14. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.88 54 117.75 2 119.7515.87/15,333
15.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus115.54 6 119.79 6 121.5417.66/17,031
16.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.117.90 4 118.88 10 121.9018.02/17,329
17.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn121.50 104 120.27 2 122.2718.39/17,727
18.5/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha126.74 2 116.46 6 122.4618.58/17,925
19.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.07 2 121.60 6 124.0720.19/19,423
20.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK122.30 2 138.20 4 124.3020.42/19,721
21. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha128.83 10 118.17 10 128.1724.29/23,419
21.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.74 62 126.17 2 128.1724.29/23,417
23.5/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB120.66 8 143.11 8 128.6624.78/23,915
24.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.115.56 156 127.05 2 129.0525.17/24,214
25.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha130.29 6 130.71 2 132.7128.83/27,813
26.6/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB152.21 154 131.96 2 133.9630.08/29,012
27.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB148.77 2 132.53 2 134.5330.65/29,511
28.5/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV124.92 10 146.28 8 134.9231.04/29,910
29.3/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc135.32 0 138.71 102 135.3231.44/30,39
30.7/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk138.73 12 132.06 6 138.0634.18/32,98
31.4/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha151.21 12 133.90 6 139.9036.02/34,77
32.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov139.70 2 140.55 6 141.7037.82/36,46
33.3/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.135.16 8 140.76 8 143.1639.28/37,85
34.8/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov139.96 4 138.49 8 143.9640.08/38,64
35.9/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn143.73 2 158.74 8 145.7341.85/40,33
36. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec160.03 12 138.21 8 146.2142.33/40,72
37.10/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha158.31 58 143.92 4 147.9244.04/42,41
38.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov168.68 4 146.77 2 148.7744.89/43,20
39.12/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor149.65 2 145.64 4 149.6445.76/44,10
40. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa146.92 6 126.65 106 152.9249.04/47,20
41.3/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja147.01 6 134.97 54 153.0149.13/47,30
42.5/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.27 58 147.09 8 155.0951.21/49,30
43.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha128.10 52 153.89 4 157.8954.01/52,00
44. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.155.43 6 146.30 60 161.4357.55/55,40
45.13/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc163.12 6 161.15 2 163.1559.27/57,10
46.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK157.67 6 158.76 54 163.6759.79/57,60
47.7/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor194.97 106 171.96 8 179.9676.08/73,20
48.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc196.79 2 180.28 4 184.2880.40/77,40
49.14/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn151.64 102 178.83 10 188.8384.95/81,80
50.9/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol181.64 8 231.47 10 189.6485.76/82,60
51.15/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava148.21 60 130.48 254 208.21104.33/100,40
52.10/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc158.13 52 153.73 56 209.73105.85/101,90
53.11/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha164.12 54 151.43 102 218.12114.24/110,00
54.16/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn167.84 54 169.77 156 221.84117.96/113,60
55.17/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB190.34 100 172.69 110 282.69178.81/172,10
56.12/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB192.02 110 0.00 999 302.02198.14/190,70
57.4/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa229.99 160 1.00 999 389.99286.11/275,40
58.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor0.00 999 158.00 360 518.00414.12/398,70
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl