XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu

02.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.79.33 2 79.00 4 81.33 368
2.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz81.74 2 81.36 0 81.360.03/0,0358
3.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus85.09 0 85.48 2 85.093.76/4,6353
4.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.101.51 108 86.60 0 86.605.27/6,5348
5.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.98 2 87.65 0 87.656.32/7,8343
6. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.10 2 85.86 2 87.866.53/8,0338
7.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy88.61 0 88.50 2 88.617.28/9,0333
8.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.70 0 86.34 4 89.708.37/10,3328
9.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.32 2 90.06 0 90.068.73/10,7323
10.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.54 4 97.21 4 90.549.21/11,3318
11.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus93.08 4 88.87 2 90.879.54/11,7313
12.2/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec89.70 2 100.78 4 91.7010.37/12,8308
13.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy92.17 2 92.93 0 92.9311.60/14,3303
14.2/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.07 2 94.08 2 93.0711.74/14,4298
15. HEGER Kryštof   3+ Rakovník94.06 12 93.36 0 93.3612.03/14,8293
16.2/U23ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.96.34 2 87.81 6 93.8112.48/15,3288
17.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice92.95 2 92.90 2 94.9013.57/16,7283
18.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand95.26 0 94.50 4 95.2613.93/17,1278
19.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz94.83 10 91.45 4 95.4514.12/17,4273
20.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB97.06 2 94.32 2 96.3214.99/18,4268
21.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.97.01 0 94.48 2 96.4815.15/18,6263
22.3/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak89.83 10 92.54 4 96.5415.21/18,7258
23.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz96.84 0 97.98 4 96.8415.51/19,1253
24.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.22 4 92.00 50 97.2215.89/19,5248
25. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.101.92 2 95.61 2 97.6116.28/20,0243
26.2/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand95.90 2 96.36 10 97.9016.57/20,4238
27. HEGER Mikuláš   3+ Rakovník98.21 2 95.95 2 97.9516.62/20,4233
28.3/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.96 10 94.17 4 98.1716.84/20,7228
29.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov96.52 14 98.21 0 98.2116.88/20,8223
30.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz96.40 2 99.39 6 98.4017.07/21,0218
31.5/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand101.76 2 98.69 0 98.6917.36/21,3213
32.7/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.97.90 2 97.23 2 99.2317.90/22,0208
33.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.83 0 96.81 4 99.8318.50/22,7203
34.8/VMHORÁK David 1976 2 Frol100.99 4 100.05 0 100.0518.72/23,0198
35.4/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha98.61 2 216.75 4 100.6119.28/23,7193
36.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha102.49 10 98.65 2 100.6519.32/23,8188
37. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy93.64 52 94.93 6 100.9319.60/24,1183
38.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.62 2 97.06 4 101.0619.73/24,3178
38.5/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB100.39 4 99.06 2 101.0619.73/24,3173
40.6/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor97.52 10 97.12 4 101.1219.79/24,3168
41.7/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand104.93 10 99.93 2 101.9320.60/25,3163
42.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.47 4 100.16 2 102.1620.83/25,6158
42. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa98.16 4 124.17 0 102.1620.83/25,6153
44.9/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec105.62 2 100.87 2 102.8721.54/26,5148
45.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB104.61 12 96.88 6 102.8821.55/26,5143
46.6/DMSTEHNO Petr 2003 3+ Frol98.92 8 100.17 4 104.1722.84/28,1138
47.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.70 4 112.21 0 104.7023.37/28,7133
48.9/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice98.93 6 100.72 4 104.7223.39/28,8128
49.7/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha109.15 4 100.93 4 104.9323.60/29,0123
50.4/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.118.49 14 103.28 2 105.2823.95/29,4118
51.2/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand116.45 12 103.96 2 105.9624.63/30,3113
52.10/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň102.07 4 109.64 6 106.0724.74/30,4108
53.8/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand100.34 6 102.64 4 106.3425.01/30,8103
54.5/U23VEJVODA Vojtěch   2 Rakovník104.33 10 102.73 4 106.7325.40/31,298
55.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.105.04 2 106.86 6 107.0425.71/31,693
56.10/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice110.10 2 106.02 2 108.0226.69/32,888
57.4/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.17 4 105.92 56 108.1726.84/33,083
58.9/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha99.46 10 98.18 10 108.1826.85/33,078
59.11/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha104.21 4 113.16 12 108.2126.88/33,173
60.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.104.70 8 102.43 6 108.4327.10/33,368
61.10/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.106.05 54 106.67 2 108.6727.34/33,667
62.12/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice103.40 6 104.71 4 108.7127.38/33,766
63.6/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa110.40 4 106.15 4 110.1528.82/35,465
64.13/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha114.31 2 108.32 2 110.3228.99/35,664
65.10/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec108.86 8 104.51 6 110.5129.18/35,963
66.14/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.67 8 104.76 6 110.7629.43/36,262
67.11/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk111.42 8 108.94 2 110.9429.61/36,461
68.11/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.125.23 10 109.24 2 111.2429.91/36,860
69.15/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.48 2 104.15 12 111.4830.15/37,159
70.5/DSPŠENIČKA Václav   3+ Rakovník117.09 4 109.77 2 111.7730.44/37,458
71.12/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand108.83 6 107.91 4 111.9130.58/37,657
72.16/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor111.34 10 109.97 2 111.9730.64/37,756
73.5/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand105.78 8 104.49 8 112.4931.16/38,355
73.17/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk102.49 10 109.83 8 112.4931.16/38,354
75.18/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha107.27 6 110.86 2 112.8631.53/38,853
76.13/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor111.60 4 105.05 8 113.0531.72/39,052
77.19/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha102.74 60 109.37 4 113.3732.04/39,451
78.14/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice105.65 10 103.50 10 113.5032.17/39,650
79.20/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy108.40 6 103.67 10 113.6732.34/39,849
80.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.111.82 2 106.65 8 113.8232.49/39,948
81.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.77 12 109.93 4 113.9332.60/40,147
82.6/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.103.11 12 114.57 62 115.1133.78/41,546
83.12/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.38 60 111.61 4 115.6134.28/42,145
84.21/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.11 12 109.63 6 115.6334.30/42,244
85.15/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily106.16 14 107.74 8 115.7434.41/42,343
86.22/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.102.92 54 106.22 10 116.2234.89/42,942
87.23/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha112.02 10 115.91 2 117.9136.58/45,041
88.16/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň116.61 62 113.44 6 119.4438.11/46,940
89.24/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy125.74 112 115.97 4 119.9738.64/47,539
90.6/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice106.74 54 113.24 8 121.2439.91/49,138
91.25/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB113.47 16 111.25 10 121.2539.92/49,137
92.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK114.70 16 113.33 8 121.3340.00/49,236
93.8/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy115.37 6 130.36 10 121.3740.04/49,235
94.9/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník123.27 14 117.38 4 121.3840.05/49,234
95.26/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha114.14 8 122.42 8 122.1440.81/50,233
96.27/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol119.09 12 110.49 12 122.4941.16/50,632
97.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz119.98 4 118.01 60 123.9842.65/52,431
98.17/DMWESTFAL Mattias   3 Kralupy132.63 66 116.23 8 124.2342.90/52,730
99.28/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB120.02 14 118.51 6 124.5143.18/53,129
100.18/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.113.31 12 110.99 58 125.3143.98/54,128
101.10/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha116.90 10 115.33 10 125.3344.00/54,127
102.11/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha127.84 64 123.63 2 125.6344.30/54,526
103.29/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol121.77 62 116.06 10 126.0644.73/55,025
104.12/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha125.12 14 120.09 6 126.0944.76/55,024
105.5/VSHEGER Miroslav   3 Rakovník128.69 6 124.88 2 126.8845.55/56,023
106.6/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus121.64 6 121.72 6 127.6446.31/56,922
107.13/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha121.76 6 130.78 6 127.7646.43/57,121
108.30/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand121.50 14 118.08 10 128.0846.75/57,520
109.19/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand120.57 8 104.54 52 128.5747.24/58,119
110.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník119.12 10 119.35 10 129.1247.79/58,818
111.13/VJÁRA Leoš   3 Rakovník137.86 8 128.11 4 132.1150.78/62,417
112.31/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB126.31 6 142.65 110 132.3150.98/62,716
113.20/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor125.71 12 134.65 8 137.7156.38/69,315
114.14/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK130.17 20 130.43 8 138.4357.10/70,214
115.15/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha133.54 6 131.27 8 139.2757.94/71,213
116.21/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor126.28 14 115.79 60 140.2858.95/72,512
117.11/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor132.17 10 140.60 14 142.1760.84/74,811
118.22/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn93.15 56 91.91 52 143.9162.58/76,910
119.32/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.138.90 10 101.18 52 148.9067.57/83,19
120.8/VSKULHÁNEK Josef   3 Jablonec127.11 62 147.35 12 159.3578.02/95,98
121.16/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn148.26 14 142.97 106 162.2680.93/99,57
122.7/DSSKALICKÝ Aleš 2002 3+ Pardub.123.09 64 110.11 58 168.1186.78/106,76
123.9/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice112.83 56 1.00 999 168.8387.50/107,65
124.33/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk123.36 52 122.45 52 174.4593.12/114,54
125.17/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.127.52 110 123.71 60 183.71102.38/125,93
126.18/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz131.51 56 143.76 106 187.51106.18/130,62
127.34/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB136.86 60 142.91 64 196.86115.53/142,11
128.35/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol143.52 160 231.06 12 243.06161.73/198,90
129.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol151.17 158 140.07 204 309.17227.84/280,10
  PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Šimon   3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADRABA Martin 2005 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Enrique 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav   2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl