4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

09.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.102.74 2 95.63 0 95.63 75
2. GONŠENICA Adam   9 SVK96.90 0 94.64 2 96.641.01/1,10
3. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha99.91 0 97.94 0 97.942.31/2,475
4. ŠTAFFEN Matúš   9 SVK98.58 0 99.84 2 98.582.95/3,10
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.23 0 96.46 52 99.233.60/3,875
6. OSTRBENK Vid   9 SLO103.40 2 100.38 0 100.384.75/5,00
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.69 4 100.46 0 100.464.83/5,175
8. ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice100.52 0 97.08 4 100.524.89/5,175
9. STANOVSKÝ Jakub   9 SVK100.17 2 99.33 2 101.335.70/6,00
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.101.49 2 98.02 4 102.026.39/6,775
11. ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha99.92 6 100.50 2 102.506.87/7,275
12. BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha99.69 52 98.76 4 102.767.13/7,575
13. ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha103.07 0 102.41 4 103.077.44/7,875
14. ULAN Valant   9 SLO101.86 2 101.14 2 103.147.51/7,90
15. TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc105.17 2 103.43 0 103.437.80/8,268
16. RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc104.64 4 103.47 0 103.477.84/8,262
17. PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.119.87 2 101.99 2 103.998.36/8,757
18. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha100.12 4 100.25 4 104.128.49/8,953
19. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc106.64 0 104.61 0 104.618.98/9,453
20. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.96 4 102.80 2 104.809.17/9,649
21. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava107.38 2 102.91 2 104.919.28/9,746
22. CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz105.24 0 106.18 0 105.249.61/10,043
23. TOMINC Lan   9 SLO101.89 6 99.28 6 105.289.65/10,10
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.56 0 105.47 0 105.479.84/10,340
24. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc103.98 52 103.47 2 105.479.84/10,337
26. BLAŠČÍK Matej   9 SVK102.96 4 99.74 6 105.7410.11/10,60
27. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava104.32 2 102.81 50 106.3210.69/11,235
28. ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk104.34 2 101.76 50 106.3410.71/11,233
29. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava104.98 56 104.50 2 106.5010.87/11,431
30. MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava110.04 4 104.58 2 106.5810.95/11,529
31. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.63 0 107.10 0 107.1011.47/12,027
32. BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.111.25 0 108.11 0 108.1112.48/13,125
33. KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc108.14 0 4.00 999 108.1412.51/13,123
34. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky116.38 2 106.35 2 108.3512.72/13,321
35. KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha114.78 10 106.95 4 110.9515.32/16,019
36. HALA Jiří 2002 2 Olomouc107.18 4 105.69 50 111.1815.55/16,317
37. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.40 204 110.10 2 112.1016.47/17,215
38. BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.119.66 304 108.41 4 112.4116.78/17,514
39. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.104.62 58 108.57 4 112.5716.94/17,713
40. FRENCL Josef 2002 2 USK Pha114.49 52 110.83 2 112.8317.20/18,012
41. PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB118.89 4 111.67 2 113.6718.04/18,911
42. NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc119.78 204 109.72 4 113.7218.09/18,910
43. KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.123.95 8 113.97 0 113.9718.34/19,29
44. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí119.14 6 113.49 2 115.4919.86/20,88
45. STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB115.86 0 111.52 4 115.5219.89/20,87
46. VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.115.58 0 130.87 100 115.5819.95/20,96
47. ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice109.74 58 111.61 4 115.6119.98/20,95
48. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.94 4 116.49 0 115.9420.31/21,24
49. HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy111.42 8 108.14 8 116.1420.51/21,43
50. RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.04 2 4.00 999 117.0421.41/22,42
51. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.42 4 113.17 52 117.4221.79/22,81
52. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB120.60 4 115.88 2 117.8822.25/23,30
53. SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice115.92 4 117.90 0 117.9022.27/23,30
54. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor117.03 4 114.09 4 118.0922.46/23,50
55. CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.116.10 2 119.05 6 118.1022.47/23,50
56. TURNER Karel 2004 2 Sušice116.10 4 113.86 6 119.8624.23/25,30
57. HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak121.13 2 116.74 4 120.7425.11/26,30
58. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy121.71 50 118.85 2 120.8525.22/26,40
59. VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky112.86 8 117.77 4 120.8625.23/26,40
60. HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk142.35 4 117.91 4 121.9126.28/27,50
61. ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky114.45 8 125.62 54 122.4526.82/28,00
62. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.41 6 117.98 6 123.9828.35/29,60
63. VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava118.00 8 133.60 58 126.0030.37/31,80
64. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy132.25 12 121.75 6 127.7532.12/33,60
65. MÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.18 156 124.14 4 128.1432.51/34,00
66. PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh123.48 54 127.59 2 129.5933.96/35,50
67. JINEK Hugo 2005 2 USK Pha127.88 2 128.04 54 129.8834.25/35,80
68. KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB140.60 12 126.62 4 130.6234.99/36,60
69. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno125.26 6 131.99 0 131.2635.63/37,30
70. NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB132.01 0 136.08 2 132.0136.38/38,00
71. PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha128.77 4 126.32 6 132.3236.69/38,40
72. MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc136.60 0 129.10 4 133.1037.47/39,20
73. HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha139.15 2 127.18 6 133.1837.55/39,30
74. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz143.15 102 131.46 2 133.4637.83/39,60
75. DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.67 2 131.59 2 133.5937.96/39,70
76. BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk131.14 4 140.52 6 135.1439.51/41,30
77. ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha157.72 8 135.17 2 137.1741.54/43,40
78. ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB157.26 110 133.91 6 139.9144.28/46,30
79. PANZER Martin 2007 2 Loko Plz133.98 6 137.75 6 139.9844.35/46,40
80. HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk138.33 2 134.93 8 140.3344.70/46,70
81. TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn136.47 4 127.30 54 140.4744.84/46,90
82. BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy145.79 16 133.21 8 141.2145.58/47,70
83. BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno139.44 2 136.65 6 141.4445.81/47,90
84. ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc139.52 2 139.93 4 141.5245.89/48,00
85. KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná147.04 4 136.38 6 142.3846.75/48,90
86. POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami138.96 6 125.06 50 144.9649.33/51,60
87. SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice156.16 4 141.02 4 145.0249.39/51,60
88. POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha145.72 52 140.44 6 146.4450.81/53,10
89. RENDÓN Enrique 2005 2 Frol137.02 10 136.42 12 147.0251.39/53,70
90. TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.138.26 54 140.20 10 150.2054.57/57,10
91. ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice144.29 6 151.49 8 150.2954.66/57,20
92. KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor150.06 4 140.94 50 154.0658.43/61,10
93. PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB151.94 10 145.15 60 161.9466.31/69,30
94. ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha133.72 108 166.43 6 172.4376.80/80,30
95. KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand165.77 12 142.17 208 177.7782.14/85,90
96. GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc127.87 52 132.94 64 179.8784.24/88,10
97. GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice168.42 12 125.71 100 180.4284.79/88,70
98. PAVELKA Marek 2004 2 VS Desná174.00 12 168.54 56 186.0090.37/94,50
99. KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa158.76 54 159.26 56 212.76117.13/122,50
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GRIGAR Jakub   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl