4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

09.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice110.35 2 107.42 0 107.42 75
2. SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.89 0 110.36 0 109.892.47/2,375
3. NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec111.79 0 113.42 106 111.794.37/4,175
4. KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.16 0 111.96 0 111.964.54/4,275
5. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.113.52 0 108.05 4 112.054.63/4,368
6. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.51 0 113.71 0 113.716.29/5,968
7. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.110.79 4 115.88 0 114.797.37/6,962
8. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha114.59 2 120.04 54 116.599.17/8,562
9. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn125.01 4 121.45 0 121.4514.03/13,162
10. BELINGAR Sara   9 SLO120.52 4 120.14 2 122.1414.72/13,70
11. ZANOŠKAR Zala   9 SLO120.23 2 124.87 52 122.2314.81/13,80
12. VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor120.42 2 129.97 6 122.4215.00/14,057
13. RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.80 2 123.26 0 123.2615.84/14,753
14. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy123.51 2 120.07 4 124.0716.65/15,549
15. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc124.32 2 125.39 6 126.3218.90/17,646
16. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí129.01 6 123.28 4 127.2819.86/18,543
17. GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice127.73 6 128.19 0 128.1920.77/19,340
18. TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB139.71 54 126.51 2 128.5121.09/19,637
19. KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.125.00 4 123.57 6 129.0021.58/20,135
20. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK137.21 2 129.47 0 129.4722.05/20,533
21. DOMANJKO Helena   9 SLO127.71 2 128.56 8 129.7122.29/20,80
22. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava127.96 2 127.91 6 129.9622.54/21,031
23. MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy121.70 58 122.68 8 130.6823.26/21,729
24. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.126.31 6 136.94 6 132.3124.89/23,227
25. BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha133.89 50 130.34 2 132.3424.92/23,225
26. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha135.20 4 130.64 2 132.6425.22/23,523
27. JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc128.65 8 129.05 4 133.0525.63/23,921
28. PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky137.65 6 131.24 2 133.2425.82/24,019
29. HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn127.81 6 145.97 4 133.8126.39/24,617
30. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno130.30 4 136.90 4 134.3026.88/25,015
31. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB136.54 6 129.48 6 135.4828.06/26,114
32. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky135.56 0 131.41 54 135.5628.14/26,213
33. NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno139.47 6 130.65 6 136.6529.23/27,212
34. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK134.30 4 161.87 56 138.3030.88/28,711
35. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV136.11 4 141.22 0 140.1132.69/30,410
36. SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK140.56 56 133.47 8 141.4734.05/31,79
37. KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK163.19 4 141.80 2 143.8036.38/33,98
38. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha141.15 4 144.19 60 145.1537.73/35,17
39. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha142.51 4 156.69 106 146.5139.09/36,46
40. KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha167.95 54 138.68 8 146.6839.26/36,55
41. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy147.88 6 147.59 2 149.5942.17/39,34
42. RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc167.01 4 146.72 4 150.7243.30/40,33
43. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc172.48 8 149.27 8 157.2749.85/46,42
44. HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc170.09 4 147.37 10 157.3749.95/46,51
45. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor161.71 50 160.17 2 162.1754.75/51,00
46. JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha158.30 8 181.61 10 166.3058.88/54,80
47. RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná168.15 4 159.26 10 169.2661.84/57,60
48. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc163.10 8 177.35 2 171.1063.68/59,30
49. NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy124.21 52 1.00 999 176.2168.79/64,00
50. HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn131.53 154 166.58 10 176.5869.16/64,40
51. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc137.74 52 131.42 54 185.4278.00/72,60
52. POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha161.53 54 154.52 54 208.52101.10/94,10
53. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno207.52 158 190.08 108 298.08190.66/177,50
54. MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava173.48 152 156.87 156 312.87205.45/191,30
55. KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha192.48 314 168.35 254 422.35314.93/293,20
56. JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná223.30 306 1.00 999 529.30421.88/392,70
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MACEKOVÁ Simona   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl