Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů

29.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha83.49 0 82.31 0 82.31 152
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice89.08 4 88.31 0 88.316.00/7,3144
3.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB94.21 2 90.19 0 90.197.88/9,6140
4.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy91.62 2 92.83 0 92.8310.52/12,8136
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor94.98 0 93.92 0 93.9211.61/14,1132
6.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK95.84 0 94.02 0 94.0211.71/14,2128
7.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha95.40 0 94.86 0 94.8612.55/15,2124
8.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha97.23 0 100.20 0 97.2314.92/18,1120
9.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha97.37 0 99.68 0 97.3715.06/18,3116
10.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV100.01 2 100.60 0 100.6018.29/22,2112
11.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn101.27 2 101.10 0 101.1018.79/22,8108
12.5/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice104.09 0 101.58 0 101.5819.27/23,4104
13.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha101.60 0 100.56 4 101.6019.29/23,4100
14.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.102.63 0 99.69 2 101.6919.38/23,596
15.4/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.02 2 102.09 0 102.0919.78/24,092
16.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.78 2 102.45 0 102.4520.14/24,588
17.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz105.73 0 103.30 0 103.3020.99/25,584
18. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.107.50 0 105.79 0 105.7923.48/28,580
19.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice103.95 2 110.63 0 105.9523.64/28,776
19.3/VMCHVOSTOVÁ Ivana 1983 3+ Ot.Strak108.79 2 105.95 0 105.9523.64/28,772
21.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB103.96 2 106.46 2 105.9623.65/28,768
22.2/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec104.33 2 109.15 0 106.3324.02/29,264
23.4/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky106.76 0 106.76 0 106.7624.45/29,760
24.5/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK106.18 2 106.98 0 106.9824.67/30,056
25.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice109.68 2 107.16 0 107.1624.85/30,252
26. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice107.93 0 108.05 0 107.9325.62/31,148
27.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice106.12 2 104.73 4 108.1225.81/31,444
28.7/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz107.83 2 106.48 2 108.4826.17/31,840
29.8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor106.92 2 108.98 0 108.9226.61/32,336
30.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz110.34 0 109.37 0 109.3727.06/32,935
31.8/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy108.57 2 109.57 0 109.5727.26/33,134
32.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha109.01 2 111.26 2 111.0128.70/34,933
33.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB111.34 0 111.99 0 111.3429.03/35,332
34.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav113.83 2 111.89 0 111.8929.58/35,931
35.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň115.02 4 110.82 2 112.8230.51/37,130
36.9/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice117.53 2 113.88 0 113.8831.57/38,429
37.10/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor114.58 0 112.57 2 114.5732.26/39,228
38.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB114.67 0 115.23 0 114.6732.36/39,327
39.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor115.18 0 115.45 2 115.1832.87/39,926
40.7/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus123.07 0 116.66 0 116.6634.35/41,725
41. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha120.73 2 115.41 2 117.4135.10/42,624
42.6/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice121.61 0 117.48 0 117.4835.17/42,723
43.11/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy119.57 0 117.56 0 117.5635.25/42,822
44.7/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha116.01 2 119.54 0 118.0135.70/43,421
45.8/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy125.98 6 116.86 2 118.8636.55/44,420
46.9/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus117.10 4 119.65 0 119.6537.34/45,419
47.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník121.22 2 119.66 0 119.6637.35/45,418
48.10/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol121.24 0 119.87 0 119.8737.56/45,617
49. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja123.93 0 120.53 0 120.5338.22/46,416
50.8/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus121.15 0 121.12 0 121.1238.81/47,215
51.10/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec119.14 2 119.38 2 121.1438.83/47,214
52.11/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak125.29 0 121.84 0 121.8439.53/48,013
53. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz125.57 6 122.29 0 122.2939.98/48,612
54.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník120.82 4 128.40 0 124.8242.51/51,611
55.11/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.27 2 121.07 4 125.0742.76/51,910
56.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak124.38 2 127.95 0 126.3844.07/53,59
57.13/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha121.13 6 124.00 4 127.1344.82/54,58
58.14/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB131.74 4 127.36 2 129.3647.05/57,27
59.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy128.36 2 130.48 0 130.3648.05/58,46
60.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor128.11 6 125.62 8 133.6251.31/62,35
61.15/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky137.59 2 130.77 6 136.7754.46/66,24
62.1/PZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy204.48 54 134.08 4 138.0855.77/67,80
63.2/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice140.34 0 137.87 2 139.8757.56/69,90
64.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor138.72 4 135.55 8 142.7260.41/73,43
65.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník144.58 4 144.74 2 146.7464.43/78,32
66.16/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand139.15 8 150.60 6 147.1564.84/78,81
67.17/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň151.61 10 138.14 12 150.1467.83/82,40
68.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz141.53 10 132.01 54 151.5369.22/84,10
69.3/PZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha142.85 54 155.91 2 157.9175.60/91,80
70.13/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz149.95 20 165.51 12 169.9587.64/106,50
71.18/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa186.92 58 181.24 4 185.24102.93/125,10
72.4/PZCARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha187.45 12 224.03 4 199.45117.14/142,30
73.5/PZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand190.67 265 162.27 60 222.27139.96/170,00
74.6/PZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand197.34 62 228.18 14 242.18159.87/194,20
75.7/PZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand128.62 418 148.24 208 356.24273.93/332,80
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl