Slalom ve Strakonicích

30.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.101.86 2 101.66 0 101.66 111
2.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn102.71 2 100.69 2 102.691.03/1,0107
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV102.79 2 103.62 4 104.793.13/3,1103
4.1/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn109.62 0 105.57 0 105.573.91/3,899
5.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor106.07 0 104.31 4 106.074.41/4,395
6.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn108.23 0 107.03 0 107.035.37/5,391
7.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.82 0 107.18 0 107.185.52/5,487
8.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor111.35 0 108.74 0 108.747.08/7,083
9.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 109.08 0 109.087.42/7,379
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.09 4 109.59 0 109.597.93/7,875
11. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB109.87 0 109.70 0 109.708.04/7,971
12.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.42 0 111.22 2 110.428.76/8,667
13.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK111.34 2 110.67 0 110.679.01/8,963
14.9/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus109.16 2 110.72 0 110.729.06/8,959
15. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor3.00 999 107.22 4 111.229.56/9,455
16.10/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor112.12 0 112.98 0 112.1210.46/10,351
17. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník122.56 0 112.40 0 112.4010.74/10,647
18.2/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn113.57 4 113.08 0 113.0811.42/11,243
19.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.39 0 113.83 0 113.3911.73/11,539
20.3/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn112.40 2 112.75 2 114.4012.74/12,535
21.1/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak112.91 2 114.18 2 114.9113.25/13,034
22.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov115.48 0 115.41 0 115.4113.75/13,533
23.1/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand118.65 0 115.97 0 115.9714.31/14,132
24. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor126.18 52 113.98 2 115.9814.32/14,131
25.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.47 4 116.22 0 116.2214.56/14,330
26.2/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav119.32 0 116.54 0 116.5414.88/14,629
27.2/VSKUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor119.67 0 117.98 0 117.9816.32/16,128
28.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy120.03 2 116.05 2 118.0516.39/16,127
29.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov122.18 2 118.30 0 118.3016.64/16,426
30. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor120.04 2 118.41 0 118.4116.75/16,525
31.4/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy119.97 0 118.46 0 118.4616.80/16,524
32.3/VPECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice118.79 0 119.75 4 118.7917.13/16,923
33.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz119.72 0 119.02 0 119.0217.36/17,122
33.5/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB120.49 0 119.02 0 119.0217.36/17,121
35.2/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha119.85 4 119.06 0 119.0617.40/17,120
36.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor128.86 0 119.66 0 119.6618.00/17,719
37.3/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol116.02 4 125.55 2 120.0218.36/18,118
38.7/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus120.33 0 4.00 999 120.3318.67/18,417
39.4/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor123.76 0 121.13 0 121.1319.47/19,216
40.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB117.53 4 4.00 999 121.5319.87/19,515
41.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.00 0 126.10 0 123.0021.34/21,014
42.5/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor133.28 54 123.60 0 123.6021.94/21,613
43.4/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB122.15 2 124.31 0 124.1522.49/22,112
44. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB125.49 2 124.60 0 124.6022.94/22,611
45.5/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník127.82 2 125.33 2 127.3325.67/25,310
46.6/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.70 0 127.90 0 127.9026.24/25,89
47.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha122.21 6 132.30 10 128.2126.55/26,18
48.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.55 0 130.29 0 130.2928.63/28,20
49.6/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa130.76 0 132.49 0 130.7629.10/28,67
50.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha129.91 2 132.47 0 131.9130.25/29,80
51.8/VSČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus131.82 2 4.00 999 133.8232.16/31,66
52.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice130.75 4 4.00 999 134.7533.09/32,55
53.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.86 2 136.25 0 136.2534.59/34,04
54.7/DMEGERT Tomáš 2004 Rakovník129.15 8 131.16 8 137.1535.49/34,93
55.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy131.39 10 135.41 2 137.4135.75/35,22
56.9/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.146.72 54 134.07 4 138.0736.41/35,81
57.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně141.50 2 140.21 0 140.2138.55/37,90
58.11/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor143.91 4 1.00 999 147.9146.25/45,50
59.10/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy148.29 4 4.00 999 152.2950.63/49,80
60.7/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice154.83 2 158.32 6 156.8355.17/54,30
  KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Martin   Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení