Slalom ve Strakonicích

30.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha89.77 0 4.00 999 89.77 146
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice96.08 2 95.80 2 97.808.03/8,9138
3.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB99.06 0 99.03 2 99.069.29/10,3134
4.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy100.05 0 102.85 6 100.0510.28/11,5130
5.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.68 0 101.69 2 101.6811.91/13,3126
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor102.45 0 102.09 0 102.0912.32/13,7122
7.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.01 0 103.80 0 103.8014.03/15,6118
8.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha103.92 2 110.79 4 105.9216.15/18,0114
9.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.11 0 107.06 0 107.0617.29/19,3110
10.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn108.72 6 105.13 2 107.1317.36/19,3106
11.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.47 2 108.08 0 108.0818.31/20,4102
12.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha108.42 2 106.39 2 108.3918.62/20,798
13.2/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec110.35 2 108.57 0 108.5718.80/20,994
14.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn111.43 2 108.91 0 108.9119.14/21,390
15.5/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.61 2 109.41 0 109.4119.64/21,986
16.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha109.45 6 109.24 2 111.2421.47/23,982
17. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.116.73 0 111.95 0 111.9522.18/24,778
18.3/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky112.95 0 113.93 0 112.9523.18/25,874
19.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz112.53 2 113.70 0 113.7023.93/26,770
20.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.115.73 4 114.25 0 114.2524.48/27,366
21.4/VMCHVOSTOVÁ Ivana 1983 3+ Ot.Strak116.86 0 114.29 0 114.2924.52/27,362
22.5/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK115.29 0 114.80 0 114.8025.03/27,958
23.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice112.76 4 111.32 4 115.3225.55/28,554
24.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz115.15 2 113.46 2 115.4625.69/28,650
25.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB113.26 4 113.92 2 115.9226.15/29,146
26. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice116.35 0 118.27 0 116.3526.58/29,642
27.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav118.21 0 116.81 0 116.8127.04/30,138
28.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice114.19 4 115.36 2 117.3627.59/30,734
29.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB117.59 0 118.31 2 117.5927.82/31,033
30.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.80 2 116.17 4 118.8029.03/32,332
31.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB121.26 0 121.29 2 121.2631.49/35,131
32.9/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy120.26 2 119.58 4 122.2632.49/36,230
33.8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor122.33 0 120.23 4 122.3332.56/36,329
34.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz121.24 4 122.67 0 122.6732.90/36,628
35.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.22 0 123.89 0 123.8934.12/38,027
36.10/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.00 2 123.96 0 123.9634.19/38,126
37.11/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.04 2 124.08 2 125.0435.27/39,325
38.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol128.35 0 125.06 0 125.0635.29/39,324
39.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník131.66 2 125.61 0 125.6135.84/39,923
40. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz126.29 2 123.89 2 125.8936.12/40,222
41.10/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice126.20 4 124.31 2 126.3136.54/40,721
42.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor127.02 0 129.12 0 127.0237.25/41,520
43.7/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus127.27 0 126.65 2 127.2737.50/41,819
44.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník129.95 4 127.29 0 127.2937.52/41,818
45.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy128.19 2 125.64 2 127.6437.87/42,217
46.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec4.00 999 126.05 2 128.0538.28/42,616
47.8/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha127.24 2 129.17 0 129.1739.40/43,915
48.8/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy130.33 2 129.39 0 129.3939.62/44,114
49.9/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice132.82 0 128.18 2 130.1840.41/45,013
50. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha129.01 2 130.25 4 131.0141.24/45,912
51. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja129.93 2 131.57 0 131.5741.80/46,611
52.10/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha132.33 6 132.72 0 132.7242.95/47,810
53.11/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak134.10 2 133.23 0 133.2343.46/48,49
54.11/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha131.19 6 132.21 2 134.2144.44/49,58
55.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy138.99 0 136.27 0 136.2746.50/51,87
56.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak140.85 4 135.07 2 137.0747.30/52,76
57.13/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky140.19 0 140.08 2 140.1950.42/56,25
58.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor149.77 54 140.89 0 140.8951.12/56,94
59.14/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand146.66 2 147.22 2 148.6658.89/65,63
60.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz141.68 8 153.28 8 149.6859.91/66,72
61.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor146.99 4 147.82 6 150.9961.22/68,21
62.1/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice146.30 6 159.17 2 152.3062.53/69,70
63.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.23 4 145.80 52 154.2364.46/71,80
64.15/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa172.52 2 154.64 2 156.6466.87/74,50
65.2/PZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy152.85 52 154.50 4 158.5068.73/76,60
66.13/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz160.10 6 155.37 6 161.3771.60/79,80
67.16/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň162.68 10 166.17 54 172.6882.91/92,40
68.3/PZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand167.34 58 171.29 6 177.2987.52/97,50
69.4/PZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand172.10 10 171.22 8 179.2289.45/99,60
70.5/PZCARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha179.22 10 186.75 8 189.2299.45/110,80
71.6/PZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha168.48 60 162.81 56 218.81129.04/143,70
72.7/PZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand202.46 164 4.00 999 366.46276.69/308,20
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení