Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů

13.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.85.29 0 84.58 2 85.29 217
2. BRAUNE LEO 2000 9 GER BSV Halle89.10 0 88.03 0 88.032.74/3,20
3. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.90.29 2 92.49 2 92.297.00/8,2207
4. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha96.81 6 92.33 0 92.337.04/8,3202
5.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk89.45 4 96.71 156 93.458.16/9,6197
6.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn91.74 2 97.80 2 93.748.45/9,9192
7.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB94.07 10 92.37 2 94.379.08/10,6187
8.1/VKREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB94.97 0 95.16 0 94.979.68/11,3182
9. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha94.72 4 94.03 2 96.0310.74/12,6177
10.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV105.36 4 94.56 2 96.5611.27/13,2172
11. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha98.01 0 98.61 4 98.0112.72/14,9167
12.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB99.54 4 98.27 0 98.2712.98/15,2162
13.3/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha98.82 0 109.14 4 98.8213.53/15,9157
14.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha97.90 4 99.43 0 99.4314.14/16,6152
15.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha103.24 4 99.44 0 99.4414.15/16,6147
16.3/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB112.06 6 100.00 0 100.0014.71/17,2142
17.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov103.10 2 100.29 0 100.2915.00/17,6137
18. SELL JAKOB 2002 9 GER BSV Halle107.79 4 100.72 0 100.7215.43/18,10
19.1/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.73 0 100.82 2 100.7315.44/18,1132
20.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK102.41 0 98.99 2 100.9915.70/18,4127
21.4/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK101.75 6 102.38 0 102.3817.09/20,0122
22.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.18 2 100.65 2 102.6517.36/20,4117
23. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.66 0 106.61 2 103.6618.37/21,5112
24.5/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.77 0 104.85 2 103.7718.48/21,7107
25. BORRMANN BEN 2005 9 GER LKV Sa-An.101.82 2 104.42 4 103.8218.53/21,70
26.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor99.87 4 99.97 4 103.8718.58/21,8102
27.5/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha104.64 0 122.52 62 104.6419.35/22,797
28.6/ZSCAPALINI Daniel 2005 Dukla B.127.57 4 103.63 2 105.6320.34/23,892
29.5/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov111.58 4 105.67 0 105.6720.38/23,987
30.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB113.82 56 106.31 0 106.3121.02/24,682
31. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.104.65 2 106.21 2 106.6521.36/25,077
32. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.104.75 2 105.59 4 106.7521.46/25,272
33.6/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn108.86 4 105.09 2 107.0921.80/25,667
34. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa114.37 6 107.19 0 107.1921.90/25,762
35.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB119.63 4 107.47 0 107.4722.18/26,057
36.6/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav108.06 0 105.67 2 107.6722.38/26,252
37.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor106.67 2 112.46 4 108.6723.38/27,447
38. ZBECZKA FELIX 2005 9 GER LKV Sa-An.111.48 4 105.89 4 109.8924.60/28,80
39. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor106.49 6 4.00 999 112.4927.20/31,942
40.7/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.109.30 6 110.87 2 112.8727.58/32,337
41. POIDA KONSTANTIN 2005 9 GER LKV Sa-An.116.06 8 109.86 4 113.8628.57/33,50
42.8/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav123.93 2 114.96 0 114.9629.67/34,832
43.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.08 8 112.07 6 115.0829.79/34,927
44.9/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.111.92 4 128.93 4 115.9230.63/35,926
45.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor128.33 4 114.09 2 116.0930.80/36,125
46. LIPPA ALWIN 2005 9 GER LKV Sa-An.126.76 6 115.66 2 117.6632.37/38,00
47.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB119.22 0 116.13 2 118.1332.84/38,524
48.1/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand118.70 2 118.21 6 120.7035.41/41,523
49.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.44 2 119.14 2 121.1435.85/42,022
50.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk120.66 2 125.58 2 122.6637.37/43,821
51. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor118.80 4 122.90 10 122.8037.51/44,020
52.7/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov122.12 4 112.85 10 122.8537.56/44,019
53.8/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB122.44 6 120.88 2 122.8837.59/44,118
54.9/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor123.77 0 126.93 4 123.7738.48/45,117
55.10/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.117.86 6 120.95 6 123.8638.57/45,216
56.11/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.13 4 125.03 8 124.1338.84/45,515
57.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol123.98 14 116.76 8 124.7639.47/46,314
58.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor135.52 2 126.44 0 126.4441.15/48,213
59.8/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.122.54 4 123.91 108 126.5441.25/48,412
60.13/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.128.86 54 123.77 4 127.7742.48/49,811
61.9/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB118.50 10 4.00 999 128.5043.21/50,710
62.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice134.02 4 129.50 2 131.5046.21/54,29
63.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.58 4 201.93 104 131.5846.29/54,38
64.11/VŠKRANC Jiří 1965 Kotva B.148.06 54 123.83 8 131.8346.54/54,67
65.12/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.143.95 6 130.08 2 132.0846.79/54,96
66. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB141.75 8 126.23 6 132.2346.94/55,05
67.4/VSKLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.131.79 2 4.00 999 133.7948.50/56,94
68.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand133.79 4 130.54 4 134.5449.25/57,73
69. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.132.85 2 130.52 6 134.8549.56/58,10
70.10/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník128.39 12 154.44 10 140.3955.10/64,62
71.5/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa138.45 6 149.19 2 144.4559.16/69,41
72. PAVLÍK Radek 1992 VSDK138.67 6 154.99 160 144.6759.38/69,60
73.11/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor177.87 8 144.58 10 154.5869.29/81,20
74. GALLER JANOS 2006 9 GER LKV Sa-An.158.93 6 154.26 52 164.9379.64/93,40
75.13/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov185.68 60 151.37 52 203.37118.08/138,40
  EGERT Luděk 1971 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAASCHEN LOUIS 2004 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl