Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné

14.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk75.36 0 75.07 2 75.36 290
2. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno77.51 4 75.40 0 75.400.04/0,1285
3.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB79.37 4 79.05 0 79.053.69/4,9280
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB83.32 0 81.31 0 81.315.95/7,9275
5. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.85.09 6 81.44 0 81.446.08/8,1270
6.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB82.69 6 79.77 2 81.776.41/8,5265
7.2/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.82.30 50 80.18 2 82.186.82/9,0260
8.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz83.84 0 82.21 0 82.216.85/9,1255
9.3/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB81.02 2 82.38 2 83.027.66/10,2250
10.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz79.23 4 83.39 106 83.237.87/10,4245
11.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak83.90 56 81.47 2 83.478.11/10,8240
12.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk84.73 0 84.77 0 84.739.37/12,4235
13. TRÖDEL CEDRIC 2001 9 GER BSV Halle82.66 54 83.13 2 85.139.77/13,00
14.5/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice83.25 2 87.92 6 85.259.89/13,1230
15.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.83.34 2 84.10 2 85.349.98/13,2225
16.3/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB88.81 4 84.05 2 86.0510.69/14,2220
17.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice86.87 0 87.35 0 86.8711.51/15,3215
18.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha85.07 2 85.56 8 87.0711.71/15,5210
19.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB85.30 2 88.68 0 87.3011.94/15,8205
20. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto87.54 0 91.89 52 87.5412.18/16,2200
21. SELL JAKOB 2002 9 GER LKV Sa-An.86.10 2 87.90 0 87.9012.54/16,60
22.4/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB86.12 2 91.39 0 88.1212.76/16,9195
23.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.87.61 2 86.22 2 88.2212.86/17,1190
24. NICOLAS MORITZ 2005 9 GER LKV Sa-An.92.34 2 88.60 0 88.6013.24/17,60
25. MARKWORT NIKLAS 2004 9 GER LKV Sa-An.88.73 6 88.67 0 88.6713.31/17,70
26.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk86.52 50 86.76 2 88.7613.40/17,8185
27.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB89.07 0 88.11 4 89.0713.71/18,2180
28.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB87.38 4 87.40 2 89.4014.04/18,6175
29. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa92.65 4 87.49 2 89.4914.13/18,8170
30.6/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov90.92 4 85.53 4 89.5314.17/18,8165
31.7/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.87.58 2 92.45 4 89.5814.22/18,9160
32.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB87.78 2 88.96 2 89.7814.42/19,1155
33.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand90.10 0 89.14 2 90.1014.74/19,6150
34.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor89.06 2 88.48 2 90.4815.12/20,1145
35.9/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB90.90 0 99.90 6 90.9015.54/20,6140
36.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor91.17 0 90.23 2 91.1715.81/21,0135
37.4/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.93.74 50 91.56 0 91.5616.20/21,5130
38.10/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk91.90 0 89.62 8 91.9016.54/21,9125
39.6/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.06 4 88.22 4 92.2216.86/22,4120
40.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.108.30 2 92.99 0 92.9917.63/23,4115
41.7/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol89.05 4 87.37 6 93.0517.69/23,5110
42.11/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy89.69 6 91.58 2 93.5818.22/24,2105
43.5/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.91.59 2 92.89 2 93.5918.23/24,2100
44.6/VTESAŘ Robert 1972 SKVS ČB91.97 2 90.13 6 93.9718.61/24,795
45.2/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand94.41 0 101.36 6 94.4119.05/25,390
46.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha98.42 4 92.42 2 94.4219.06/25,385
47.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.105.93 2 94.65 0 94.6519.29/25,680
48.12/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB94.75 0 4.00 999 94.7519.39/25,775
49.9/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha102.96 6 95.03 0 95.0319.67/26,170
50.10/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.63 0 92.98 4 95.6320.27/26,965
51.13/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.04 6 95.98 0 95.9820.62/27,460
52.3/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK99.73 2 96.57 0 96.5721.21/28,159
53.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand99.65 2 96.66 0 96.6621.30/28,358
54.11/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.100.18 2 93.09 4 97.0921.73/28,857
55.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.97.77 0 100.84 6 97.7722.41/29,756
56.12/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor95.87 2 98.53 2 97.8722.51/29,955
56.14/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand95.87 2 95.31 6 97.8722.51/29,954
58.15/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník95.89 2 99.07 8 97.8922.53/29,953
59.16/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice98.08 4 96.47 2 98.4723.11/30,752
60.17/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.60 2 94.51 4 98.5123.15/30,751
61.8/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice95.02 4 97.16 4 99.0223.66/31,450
62.13/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.99.06 0 96.64 4 99.0623.70/31,449
63.7/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB96.82 4 95.63 4 99.6324.27/32,248
64.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa100.48 4 99.82 0 99.8224.46/32,547
65.14/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB98.16 2 101.18 2 100.1624.80/32,946
66.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice100.29 0 99.02 4 100.2924.93/33,145
67.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.46 6 101.42 0 101.4226.06/34,644
68.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz102.99 2 101.51 0 101.5126.15/34,743
69.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň100.38 2 95.75 6 101.7526.39/35,042
70.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice103.25 0 99.76 2 101.7626.40/35,041
71.6/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník103.14 2 100.73 2 102.7327.37/36,340
72.18/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk99.10 6 103.46 0 103.4628.10/37,339
73.15/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol97.67 10 99.87 4 103.8728.51/37,838
74.9/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor104.13 0 101.85 6 104.1328.77/38,237
75.9/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk107.58 6 104.28 0 104.2828.92/38,436
76.16/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak99.84 6 103.26 2 105.2629.90/39,735
77.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz111.44 4 105.29 0 105.2929.93/39,734
78.17/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor103.98 2 102.98 6 105.9830.62/40,633
79.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha112.03 2 103.55 4 107.5532.19/42,732
80.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník111.00 2 108.30 0 108.3032.94/43,731
81.19/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň106.99 2 102.34 6 108.3432.98/43,830
82.18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto106.36 2 121.49 4 108.3633.00/43,829
83. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.135.34 6 109.19 0 109.1933.83/44,90
84.8/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha110.14 0 107.41 2 109.4134.05/45,228
85.20/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor105.58 4 105.70 6 109.5834.22/45,427
86.19/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB106.35 4 119.71 4 110.3534.99/46,426
87.9/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky113.64 4 110.52 0 110.5235.16/46,725
88.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB108.64 4 107.19 4 111.1935.83/47,524
89.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník111.29 0 114.71 6 111.2935.93/47,723
90.21/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň119.28 2 107.82 4 111.8236.46/48,422
91. BIELERT BENITO 2007 9 GER BSV Halle132.76 4 107.90 4 111.9036.54/48,50
92.10/ZMŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak108.52 4 110.28 2 112.2836.92/49,021
93.20/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha114.75 2 106.58 6 112.5837.22/49,420
94.11/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol110.64 2 114.17 6 112.6437.28/49,519
95.12/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha118.52 2 111.87 2 113.8738.51/51,118
96.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor110.00 6 131.62 12 116.0040.64/53,917
97.21/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak108.33 8 112.97 14 116.3340.97/54,416
98.13/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.114.57 2 113.27 4 116.5741.21/54,715
99.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník116.89 2 149.04 2 118.8943.53/57,814
100.22/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk116.53 4 127.76 2 120.5345.17/59,913
101.14/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz120.83 2 115.85 6 121.8546.49/61,712
102.15/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky119.98 2 101.64 50 121.9846.62/61,911
103.16/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand130.62 56 117.27 6 123.2747.91/63,610
104.17/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha119.37 4 116.22 8 123.3748.01/63,79
105.18/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice124.34 0 120.32 6 124.3448.98/65,08
106.23/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB129.34 2 123.18 6 129.1853.82/71,47
107. KADYCK KJELL 2008 9 GER LKV Sa-An.124.17 6 1.00 999 130.1754.81/72,70
108.24/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol144.55 2 134.19 0 134.1958.83/78,16
109.19/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto131.27 4 133.24 2 135.2459.88/79,55
110.25/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB132.18 8 142.94 10 140.1864.82/86,04
111.20/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB144.50 4 137.84 6 143.8468.48/90,93
112.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.125.93 56 118.87 50 168.8793.51/124,12
113.10/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol162.65 8 4.00 999 170.6595.29/126,41
114.21/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha135.33 56 144.79 52 191.33115.97/153,90
115.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol146.12 56 1.00 999 202.12126.76/168,20
  BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUPLIN JULIUS 2002 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHWARZ JULIAN 2002 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MITTINGER MAX 2003 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUNG TIM 2002 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl