105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja

03.08.2019-04.08.2019   USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00
ředitel: Lukáš Přinda   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/LAFONT Marie-Zelia 1987 FRA90.97 2 99.38 0 99.38 -
2.2/JONES Luuka 1988 NZL87.71 0 104.65 0 104.655.27/5,3-
3.3/VALIKOVA Barbora, 1994, DUKLA Brandýs VALIKOVA Barbora 1994 MT DUKLA Brandýs93.24 2 103.80 4 107.88.42/8,5-
4.1/U23PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA92.52 2 103.91 4 107.918.53/8,6-
5.2/U23FABER Anna 1996 GER93.07 0 106.42 2 108.429.04/9,1-
6.1/DSGALUSKOVA Antonie 2001 1 Klub vodních sportů Sušice z.s92.84 2 106.63 2 108.639.25/9,3-
7.3/U23HILGERTOVA Amalie 1997 1 Univerzitní sportovní klub Pra88.35 2 104.94 4 108.949.56/9,6-
8.4/GALUSKOVA Karolina 1995 1 Univerzitní sportovní klub Pra92.65 0 106.02 4 110.0210.64/10,7-
9.4/U23MINTALOVA Eliska 1999 TSM Žilina89.02 4 105.53 8 113.5314.15/14,2-
10.5/KUDEJOVA Katerina 1990 MT Univerzitní sportovní klub Pra90.96 0 106.16 8 114.1614.78/14,9-
11.5/U23JONES Selina 1997 GER93.07 2 109.10 2 111.111.72/11,8-
11.1/DMVUITTON Emma 2003 FRA98.53 6 97.57 0 97.57 -
12.6/BAUDU Lucie 1993 FRA92.90 0 107.70 4 111.712.32/12,4-
12.6/U23PRIGENT Romane 1999 CUPPEV, FRA95.99 0 95.87 2 97.87 -
13.7/KOLENC Berenice 1992 2 Klub vodních sportů Sušice z.s91.30 4 106.51 6 112.5113.13/13,2-
13.7/U23JENNINGS Madelaine 1999 British Canoeing, GBR97.83 2 96.25 2 98.25 -
14.8/US Viktoriia 1993 UKR92.40 0 107.07 6 113.0713.69/13,8-
14.8/U23MEHLHORN Stella 1999 LKV Sachsen-Anhalt97.20 2 98.53 0 98.53 -
15.9/MAXEINER Fee 1990 GER98.53 4 98.58 0 98.58 -
15.9/U23ECKHARDT Kate 1997 AUS93.54 0 107.83 6 113.8314.45/14,5-
16.2/DSBEKOVA Katerina 2002 1 DUKLA Brandýs92.38 2 110.08 4 114.0814.70/14,8-
16.3/DSNEUGEBAUEROVA Anna Marie 2002 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky97.50 0 94.65 4 98.65 -
17.10/U23HASSOVA Michaela 1998 SVK95.11 2 95.29 4 99.29 -
17.4/DSKARLIKOVA Barbora 2002 2+ DUKLA Brandýs96.43 0 108.24 6 114.2414.86/15,0-
18.10/GUIET Pauline 1990 Francie91.48 2 107.09 8 115.0915.71/15,8-
18.11/U23FAGERLUND Amanda 1998 Sweden, SWE96.47 2 97.48 2 99.480.10/0,1-
19.11/WEGMAN Martina 1989 NZL91.85 2 108.78 10 118.7819.40/19,5-
19.12/U23OGILVIE Rebecca 1999 GBR98.00 4 97.51 2 99.510.13/0,1-
20.12/MASLEN Amber 1993 Scottish Canoe Association93.37 0 113.26 8 121.2621.88/22,0-
20.13/U23WILLIAMS Courtney 1997 Kiwis99.13 52 98.35 2 100.350.97/1,0-
21.14/U23FISEROVA Tereza 1998 2 Klub vodních sportů Sušice z.s91.88 0 118.76 12 130.7631.38/31,6-
21.15/U23HANKE Franziska 2000 AKV, GER99.27 2 98.81 2 100.811.43/1,4-
22.13/HUVELIN Flora 1995 Paris103.08 4 101.22 0 101.221.84/1,9-
22.5/DSGOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER95.92 0 125.36 8 133.3633.98/34,2-
23.16/U23OTTEN Maartje 1996 NED106.19 4 100.35 2 102.352.97/3,0-
23.1/VKALISKA Elena 1972 SVK94.88 0 109.72 52 161.7262.34/62,7-
24.14/POESCHEL Cindy 1989 GER95.65 0 97.81 6 103.814.43/4,5-
24.17/U23SATKOVA Martina 1998 2 Klub vodních sportů Sušice z.s96.34 0 113.04 50 163.0463.66/64,1-
25.18/U23HUG Angele 2000 FRA98.89 4 114.70 54 168.769.32/69,8-
25.6/DSLACROIX Carla 2001 FRA113.03 2 104.38 0 104.385.00/5,0-
26.15/BOUZIDI Carole 1985 FRA96.46 0 102.69 2 104.695.31/5,3-
26.7/DSNESNIDALOVA Lucie 2002 1 TJ Loko Žatec93.56 0 116.94 54 170.9471.56/72,0-
27.16/TROMPETER Caroline 1994 GER95.44 0 117.10 58 175.175.72/76,2-
27.8/DSSZILLAT Maren 2001 GER104.12 2 101.10 4 105.105.72/5,8-
28.19/U23DUSKOVA Katerina 1998 1 Univerzitní sportovní klub Pra94.19 2 115.59 108 223.59124.21/125,0-
28.9/DSZANOSKAR Zala 2002 SLO108.92 52 103.15 2 105.155.77/5,8-
29.17/LEENDERS Claudia 1994 NED95.03 0 119.26 106 225.26125.88/126,7-
29.20/U23DAILLE Viviana 1998 FRA107.66 4 101.50 4 105.506.12/6,2-
30.21/U23DEGREMONT Alix 2000 FRA95.02 2 148.73 106 254.73155.35/156,3-
30.18/MITASIKOVA Monika 1994 DU LM101.51 0 103.52 2 105.526.14/6,2-
31.10/DSVANKOVA Klara 2001 2+ VS Tábor110.99 2 105.56 0 105.566.18/6,2-
32.22/U23OKAZAKI Haruka 1998 JPN105.36 0 101.74 4 105.746.36/6,4-
33.23/U23BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER106.50 54 102.06 4 106.066.68/6,7-
34.24/U23KALETKA Fiona 2000 VfL Bad Kreuznach103.46 2 102.62 4 106.627.24/7,3-
36.11/DSDURECOVA Kristina 2002 Bratislava100.64 2 99.58 8 107.588.20/8,3-
37.12/DSLEAVER Lois 2002 GBR96.16 10 103.92 4 107.928.54/8,6-
38.13/DSCOOIL Daisy 2001 GBR104.78 0 106.74 2 108.749.36/9,4-
39.19/ISMAILOVA Sevinch 1986 BLR109.10 2 107.22 2 109.229.84/9,9-
40.2/DMOVINGTON Eve 2003 GBR109.60 0 103.46 6 109.4610.08/10,1-
41.14/DSBERGER MARTIN Charline 2001 FRA107.26 6 108.35 2 110.3510.97/11,0-
42.25/U23BROOME Alexandra 1996 AUS120.23 10 106.44 4 110.4411.06/11,1-
43.26/U23EATOCK Kirsten 1998 GBR115.30 6 111.69 0 111.6912.31/12,4-
44.20/KASPAROVA Anna 1985 2 Sk VS Slávia Hradec Králové107.24 0 108.78 4 112.7813.40/13,5-
45.3/DMFERNIE Louise 2003 GBR104.35 4 109.55 4 113.5514.17/14,3-
46.4/DMBUERNER Luisa 2003 GER101.59 4 105.65 8 113.6514.27/14,4-
47.5/DMSIMONIDESOVA Lucia 2004 SVK112.07 6 109.91 4 113.9114.53/14,6-
48.15/DSHAUCKOVA Gabriela 2002 2 KVS Hradec Králové113.77 106 112.29 4 116.2916.91/17,0-
49.6/DMCERVENKOVA Vanessa 2003 2 Univerzitní sportovní klub Pra105.45 56 108.60 10 118.6019.22/19,3-
50.7/DMSHATTOCK Katherine 2004 GBR113.50 4 116.82 2 118.8219.44/19,6-
51.27/U23GRANZOW Franziska 2000 GER119.60 8 116.88 4 120.8821.50/21,6-
52.16/DSJUDGE Shannon 2002 GBR139.13 2 114.99 6 120.9921.61/21,7-
53.17/DSITO Kurumi 2001 JPN108.84 4 120.51 6 126.5127.13/27,3-
54.8/DMBLACK Grace 2003 GBR141.35 8 119.29 8 127.2927.91/28,1-
55.21/POSPISILOVA Jitka 1989 2 VS Tábor128.71 106 118.58 10 128.5829.20/29,4-
56.9/DMSALESSE Laurine 2003 FRA101.69 2 127.66 8 135.6636.28/36,5-
57.22/FRITSCHE Lisa 1993 LKV Sachsen-Anhalt93.87 2 96.21 52 148.2148.83/49,1-
58.18/DSBRAENDLE Naemi 2001 SUI98.55 0 96.79 52 148.7949.41/49,7-
59.19/DSSRIBAR Ria 2002 USA98.91 2 97.45 54 151.4552.07/52,4-
60.23/IFARRAGUERRI Anna Maria 1994 USA100.31 52 99.56 52 151.5652.18/52,5-
61.10/DMKLOBOUCKOVA Ivana 2003 2+ KK Opava103.03 0 100.55 54 154.5555.17/55,5-
62.28/U23DUSKOVA Michala 2000 2+ Univerzitní sportovní klub Pra98.12 2 98.66 56 154.6655.28/55,6-
63.11/DMALTMAN Marcella 2004 Raft klub Trója103.37 4 104.67 52 156.6757.29/57,6-
64.29/U23MALCHERS Paula 1999 Augsburg103.05 8 106.32 52 158.3258.94/59,3-
65.12/DMBELINGAR Sara 2003 SLO103.91 4 111.92 56 167.9268.54/69,0-
66.20/DSPAGEL Anastasia 2002 GER116.51 104 115.56 62 177.5678.18/78,7-
67.30/U23MARTIN Maeve 2000 IRL118.99 50 118.68 60 178.6879.30/79,8-
68.31/U23FLEPP Milena 1999 SUI108.41 2 107.61 108 215.61116.23/117,0-
69.13/DMESTANGUET Youlia 2003 FRA107.84 4 118.79 104 222.79123.41/124,2-
70.14/DMVAJSOVA Barbora 2003 SVK120.82 64 122.97 110 232.97133.59/134,4-
71.15/DMCUNDELL Lucy 2003 GBR118.66 54 131.25 104 235.25135.87/136,7-
72.21/DSBALDONI Lea 2001 CAN115.49 6 154.81 104 258.81159.43/160,4-
73.32/U23LAU Zoe 2000 AUS118.41 8 141.23 162 303.23203.85/205,1-
75.16/DMPOLLERTOVA Ema 2003 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 115.04 60 175.0475.66/76,1-
76.17/DMSINDELAROVA Tereza 2004 2 VS Tábor0.00 0 161.59 60 221.59122.21/123,0-
88.33/U23WILSON Madison 1999 AUS114.75 52 0.00 0 166.7567.37/67,8-
  DUKATOVA Jana 1983 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VOJTOVA Veronika 1990 MT Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STANOVSKA Sona 2000 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  COLLIN Georgina 1997 AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MURZOVA Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MARX Alena 2000 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN Nele 2000 GER0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MALAGUTI Francesca 2001 ITA0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl