World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja

03.08.2019-04.08.2019   USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00
ředitel: Lukáš Přinda   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/BENUS Matej 1987 ŠKP Bratilava88.44 0 94.85 2 96.85 -
2.2/RAK Tomas, 1989, DUKLA Brandýs RAK Tomas 1989 1 DUKLA Brandýs88.43 0 99.07 0 99.072.22/2,3-
3.1/U23MIRGORODSKY Marko 1998 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s86.73 0 97.35 2 99.352.50/2,6-
4.1/VMSLAFKOVSKY Alexander 1983 Dukla L.Mik.84.28 0 97.91 2 99.913.06/3,2-
5.2/U23HEGER Vojtech 2000 1 DUKLA Brandýs88.82 0 98.17 2 100.173.32/3,4-
6.3/U23CHALOUPKA Vaclav 1998 1 Univerzitní sportovní klub Pra85.97 0 98.37 2 100.373.52/3,6-
7.3/ROHAN Lukas 1995 MT Univerzitní sportovní klub Pra86.30 0 98.60 2 100.63.75/3,9-
8.4/KOECHLIN Thomas 1991 SUI87.06 0 98.77 2 100.773.92/4,0-
9.5/JANE Michal 1986 MT DUKLA Brandýs87.71 0 98.34 54 152.3455.49/57,3-
10.4/U23VETROVSKY Jan 1997 1 Univerzitní sportovní klub Pra86.27 0 109.37 56 165.3768.52/70,7-
11.6/LENARCIC Jure 1990 SLO89.73 0 102.43 0 102.435.58/5,8-
11.1/DSLHOTA Krystof 2002 2+ Univerzitní sportovní klub Pra94.38 2 91.26 0 91.26 -
12.5/U23TRUMMER Timo 1996 BSV Halle89.40 2 87.66 4 91.66 -
12.6/U23TUCHSCHERER Lennard 1999 Loko Trutnov91.07 0 100.80 2 102.85.95/6,1-
13.7/BERCIC Anze 1990 SLO86.53 2 99.53 4 103.536.68/6,9-
13.2/DSDIESKA Juraj 2002 SKP Dolny Kubin, SVK91.17 0 89.93 2 91.93 -
14.8/TILLARD Pierre-Antoine 1986 France87.05 2 98.41 6 104.417.56/7,8-
14.3/DSMRAZ Juraj 2002 KTK Lipt. Mikuláš94.27 6 92.47 0 92.47 -
15.7/U23BASSETT Kaylen 1997 AUS91.88 4 90.48 2 92.48 -
15.2/VMGEBAS Vitezslav 1984 MT Univerzitní sportovní klub Pra86.02 2 99.00 6 1058.15/8,4-
16.9/THOMAS Martin 1989 FRA88.75 2 101.44 4 105.448.59/8,9-
16.8/U23HOSSIN Nathan 1997 FRA92.74 0 90.58 2 92.58 -
17.9/U23NOVOTNY Petr 2000 Loko Trutnov92.34 2 90.71 2 92.71 -
17.10/U23BERNARDET Jules 2000 FRA86.43 0 101.60 4 105.68.75/9,0-
18.10/LE RUYET Edern 1987 France89.27 0 104.27 2 106.279.42/9,7-
18.11/U23HANIKA Leon 1997 GER91.54 2 90.79 2 92.79 -
19.3/VMMASEK Jan 1978 1 Univerzitní sportovní klub Pra93.34 4 92.86 0 92.86 -
19.12/U23CARTER Tristan 1998 AUS89.37 2 98.31 10 108.3111.46/11,8-
20.11/BOURHIS Jean Pierre 1995 SEN88.59 0 109.05 0 109.0512.20/12,6-
20.13/U23CRAWFORD Brodie 1996 Ascot Kayak Club, AUS87.26 50 89.07 4 93.07 -
21.12/RIHA Martin 1992 1 Univerzitní sportovní klub Pra92.56 0 106.01 6 112.0115.16/15,7-
21.4/VMHROBSKY Milan 1983 SVK92.54 0 93.84 0 93.84 -
22.14/U23HEGER Tomas 1998 Klub vodních sportů Sušice z.s88.59 0 110.94 2 112.9416.09/16,6-
22.4/DSGURTLER Adam 2001 2 Univerzitní sportovní klub Pra96.88 4 92.07 2 94.07 -
23.15/U23PRIHODA Matous 1998 1 Univerzitní sportovní klub Pra89.97 0 111.55 2 113.5516.70/17,2-
23.5/DSSARRAMEA Marc 2001 FRA97.24 4 92.33 2 94.33 -
24.16/U23DODOK Martin 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš87.87 0 105.09 12 117.0920.24/20,9-
24.6/DSDANDONNEAU Tomy 2002 FRA95.47 2 93.01 2 95.01 -
25.17/U23BOBON Alexis 2000 FRA87.97 0 119.28 6 125.2828.43/29,4-
25.18/U23PERRIO Gaspard 2000 FRA97.31 4 93.47 2 95.47 -
26.13/JANE Jakub 1990 1 DUKLA Brandýs86.63 0 101.75 52 153.7556.90/58,8-
26.14/HODSON Ethan 1990 AUS91.53 54 91.57 4 95.57 -
27.15/WIERCIOCH Michal 1993 POL94.42 2 94.05 2 96.05 -
27.16/KUNA Vaclav 1987 1 DUKLA Brandýs87.73 0 98.97 56 154.9758.12/60,0-
28.19/U23GAILLARD Antoine 1997 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.92.92 2 90.17 6 96.17 -
28.20/U23TURNSEK Urh 2000 KKK NIVO CELJE94.47 4 108.20 52 160.263.35/65,4-
29.21/U23BRAUNE Willi 1996 BÖllberger SV Halle102.77 54 96.28 0 96.28 -
29.1/DMKRAL Adam 2003 2+ Univerzitní sportovní klub Pra89.44 0 118.00 54 17275.15/77,6-
30.22/U23LHOTA Matyas 1999 1 Univerzitní sportovní klub Pra86.75 0 105.70 160 265.7168.85/174,3-
30.23/U23SARRAMEA Luc 1999 FRA91.95 6 92.32 4 96.32 -
31.24/U23BORRMANN Eric 1999 LKV Sachsen-Anhalt, GER94.98 0 92.44 4 96.44 -
32.7/DSCORNU Timothee 2001 FRA95.90 0 95.09 2 97.090.24/0,2-
33.8/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava95.14 6 95.64 2 97.640.79/0,8-
34.25/U23SEUMEL Paul 1999 LKV Sachsen-Anhalt, GER97.08 2 93.73 4 97.730.88/0,9-
35.26/U23ZIETLOW Milan 1998 GER97.70 2 93.93 4 97.931.08/1,1-
36.9/DSPEZZAIOLI Vittorio 2002 GBR94.21 0 93.99 4 97.991.14/1,2-
37.27/U23SEUMEL Hannes 2000 LKV Sachsen-Anhalt, GER91.38 2 92.07 6 98.071.22/1,3-
38.10/DSEGAN Jack 2001 NZL92.80 0 94.30 4 98.301.45/1,5-
39.17/CAMPORESI Pietro 1986 ITA90.56 4 94.70 4 98.701.85/1,9-
40.11/DSFERNIE Robert 2001 GBR98.21 0 94.82 4 98.821.97/2,0-
41.18/TRATSIAK Viktar 1987 BLR91.01 0 92.94 6 98.942.09/2,2-
42.12/DSPOLENCIC Nejc 2001 Kajak klub Soške elektrarne, S91.65 52 91.35 8 99.352.50/2,6-
43.13/DSPRIHODA Lukas 2001 2 Univerzitní sportovní klub Pra99.10 4 97.76 2 99.762.91/3,0-
44.28/U23CHAKIR Issam 1998 MAR100.21 2 96.08 4 100.083.23/3,3-
45.29/U23WENDL Denis 2000 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn99.71 0 98.21 2 100.213.36/3,5-
46.2/DMRIHA Matyas 2003 2 Univerzitní sportovní klub Pra100.48 2 96.48 4 100.483.63/3,7-
47.30/U23SEMENZA Marcello 2000 ITA97.19 54 94.61 6 100.613.76/3,9-
48.3/DMRASNER Karel 2004 2 KK Postřelmov101.55 2 98.66 2 100.663.81/3,9-
49.4/DMBARZON Martino 2003 ITA95.35 4 96.38 6 102.385.53/5,7-
50.5/DMURBAN Michal 2004 2 TJ Šumperk z.s.96.40 0 96.41 6 102.415.56/5,7-
51.31/U23KAMINSKY Jan 1999 1 Univerzitní sportovní klub Pra91.43 0 92.52 10 102.525.67/5,9-
52.32/U23GHISETTI Davide 1999 IVREA CANOA CLUB97.65 156 96.92 6 102.926.07/6,3-
53.33/U23OTTEN Joris 1997 the Netherlands, NED92.19 0 95.41 8 103.416.56/6,8-
54.6/DMBEIER Matous 2004 2 Loko Trutnov104.60 6 102.37 4 106.379.52/9,8-
55.7/DMKEEN Gabriel 2003 GBR109.86 4 102.69 4 106.699.84/10,2-
56.8/DMROYLE Luc 2003 GBR103.82 2 99.07 8 107.0710.22/10,6-
57.14/DSBELL Charlie 2001 NZL99.54 2 100.27 8 108.2711.42/11,8-
58.5/VMGOLOVACHENKO Denis 1980 BLR103.32 8 100.50 8 108.5011.65/12,0-
59.19/HETSMAN Anton 1992 BLR133.91 2 106.08 4 110.0813.23/13,7-
60.9/DMHASLMAIER Timo 2004 AUT96.17 8 100.10 10 110.1013.25/13,7-
61.15/DSKELLETT Jack 2002 GBR109.74 4 112.56 4 116.5619.71/20,4-
62.16/DSLIDSTROEM Yann 2002 SWE109.31 12 110.56 8 118.5621.71/22,4-
63.10/DMSAITO Shota 2004 JPN106.89 2 107.70 12 119.7022.85/23,6-
64.11/DMPOLENCIC Vid 2004 SLO147.33 10 109.79 10 119.7922.94/23,7-
65.20/BURGESS Adam 1992 GBR89.25 0 87.03 52 139.0342.18/43,6-
66.21/KOLOMANSKI Michal 1994 POL96.21 2 92.56 50 142.5645.71/47,2-
67.34/U23VIDMAR Klemen 1997 KKK Tacen, SLO90.95 2 92.16 54 146.1649.31/50,9-
68.17/DSURBAN Daniel 2001 2+ TJ Šumperk z.s.93.38 0 94.25 52 146.2549.40/51,0-
69.35/U23MARRIOTT Patrick 1997 GBR91.35 0 94.58 52 146.5849.73/51,3-
70.36/U23BASSETT Lachlan 1999 AUS92.70 0 93.62 54 147.6250.77/52,4-
71.37/U23OULHEN Corentin 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA91.21 0 93.69 54 147.6950.84/52,5-
72.22/FOUKAL Pavel 1987 2+ DUKLA Brandýs91.38 2 98.80 52 148.8051.95/53,6-
73.12/DMRIEGEL Marek 2003 SVK100.98 4 103.21 56 159.2162.36/64,4-
74.13/DMWU Jung-Cheng 2003 TPE98.58 54 104.26 58 160.2663.41/65,5-
75.38/U23BLANCHET Jerome 1997 FRA103.41 0 100.48 60 160.4863.63/65,7-
76.14/DMSMITH Philip 2004 GBR109.97 8 111.48 62 173.4876.63/79,1-
77.18/DSPEARSON Zach 2001 GBR110.32 2 95.31 106 201.31104.46/107,9-
  MARTIKAN Michal 1979 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STASTNY Jan 1970 2 TJ Syntesia Pardubice0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TALJAT Ziga 1995 KK Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LOWTHER Steven 1996 Ascot Kayak Club, AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SARAMANDIF Terence 2002 VICK, FRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ROHRER Pitt 2002 SUI0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SOSKA Samo 2003 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl