Písecké slalomy - neděle

17.07.2011   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPechlát Hynek 1995 2 Sušice84.60 2 81.49 0 81.49 78
2.2/DMZvolánek Jan 1995 2 Bechyně85.58 4 82.82 0 82.821.33/1,674
3.1/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy83.18 2 83.49 2 85.183.69/4,570
4.2/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz85.62 6 85.33 2 87.335.84/7,266
5.3/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice86.66 4 85.50 2 87.506.01/7,462
6.4/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.49 2 91.38 0 91.389.89/12,158
7.1/DSŠrámek Ondřej 1994 2 Sušice90.85 2 89.64 4 92.8511.36/13,954
8.1/VChod Václav 1961 2 Blovice94.38 2 93.49 2 95.4914.00/17,250
9.3/DMŠtětka Matěj 1996 2 SKVS ČB96.47 8 95.70 2 97.7016.21/19,946
10.1/ŽSPetřík Matouš 1997 2 USK Pha96.09 2 94.90 56 98.0916.60/20,442
11.1/Kysela David 1977 3 Kralupy104.04 2 98.24 0 98.2416.75/20,638
12.2/VŠtětka Petr 1965 2 SKVS ČB97.88 2 97.18 2 99.1817.69/21,734
13.2/Eisner Tomáš 1987 3 Loko Plz98.85 2 96.06 4 100.0618.57/22,830
14.3/Dolista Jan 1987 2 Kralupy96.80 4 95.64 50 100.8019.31/23,726
15.2/ŽSJáša Filip 1997 3 SKVS ČB101.19 0 105.37 6 101.1919.70/24,225
16.1/ŽMZima Tomáš 2000 2 Roudnice97.27 4 99.81 6 101.2719.78/24,324
17.4/Jilma Martin 1989 3 L.Tábor95.90 6 100.41 16 101.9020.41/25,023
18.4/DMFiala Jan 1996 3 SKVS ČB96.50 8 101.13 12 104.5023.01/28,222
19.2/DSKratochvíl Daniel 1994 3 ČSAD Plz99.53 6 102.99 4 105.5324.04/29,521
20.3/ŽSLerch Adam 1998 3 Klášter.106.90 4 104.14 2 106.1424.65/30,220
21.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus110.99 2 106.04 2 108.0426.55/32,619
22.2/ŽMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha109.85 4 112.30 8 113.8532.36/39,718
23.5/VMDvořák Vít 1971 0 HapyLife107.58 8 114.26 4 115.5834.09/41,817
24.2/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.116.31 0 122.92 4 116.3134.82/42,716
25.3/ŽMPetříček Jakub 2000 3 L.Žatec122.64 4 115.46 2 117.4635.97/44,115
26.3/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha116.52 6 114.81 4 118.8137.32/45,814
27.6/VMJáša Radek 1967 3 SKVS ČB113.31 6 116.74 4 119.3137.82/46,413
28.4/ŽMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně117.42 2 111.86 10 119.4237.93/46,512
29.3/VJilma Ivan 1957 3 L.Tábor119.09 4 117.78 2 119.7838.29/47,011
30.1/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn146.52 102 119.90 0 119.9038.41/47,10
31.5/ŽMBeran Václav 2000 0 USK Pha119.97 0 123.54 8 119.9738.48/47,210
32.5/Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky117.03 4 110.58 12 121.0339.54/48,59
33.7/VMRadil Jiří 1968 0 HapyLife117.49 4 110.32 14 121.4940.00/49,18
34.6/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn140.28 10 119.81 2 121.8140.32/49,57
35.8/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek132.16 8 116.61 6 122.6141.12/50,56
36.2/PŽLhota Kryštof 2002 - USK Pha137.73 2 126.17 0 126.1744.68/54,80
37.4/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník127.33 4 122.77 4 126.7745.28/55,65
38.7/ŽMKoubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha129.86 4 118.04 10 128.0446.55/57,14
39.8/ŽMBárta Jan 2000 0 Kralupy122.04 6 121.79 66 128.0446.55/57,13
40.3/PŽMalý Filip 2002 - KVSPísek136.70 16 128.33 2 130.3348.84/59,90
41.9/ŽMVenc Alexandr 1999 3 Dukla B.126.15 6 130.85 8 132.1550.66/62,22
42.5/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz139.81 10 126.99 6 132.9951.50/63,21
43.4/ŽSBareš Antonín 1998 0 Štětí146.54 8 138.42 2 140.4258.93/72,30
44.9/VMLhota David 1971 0 HapyLife136.96 8 130.49 10 140.4959.00/72,40
45.4/PŽŠvejd Jakub 2001 - Sušice133.04 8 134.08 12 141.0459.55/73,10
46.5/PŽLerch Eduard 2002 - Klášter.138.67 4 139.23 6 142.6761.18/75,10
47.10/ŽMWallisch Vít 1999 0 USK Pha160.40 10 135.61 8 143.6162.12/76,20
48.6/PŽHoral Vojtěch 2002 - Horš.Týn147.24 0 145.72 16 147.2465.75/80,70
49.7/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice187.13 14 166.33 12 178.3396.84/118,80
50.8/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn170.62 62 132.20 56 188.20106.71/130,90
51.9/PŽKalina Vojtěch 2001 - Vlašim178.03 60 176.82 12 188.82107.33/131,70
52.5/ŽSFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB220.42 204 202.06 156 358.06276.57/339,40
Oddíl

Historie procházení