Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů

10.08.2019   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha134.84 0 138.49 0 134.84 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV136.70 2 135.67 0 135.670.83/0,60
3.3/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha132.01 50 141.57 2 143.578.73/6,50
4.4/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha138.27 50 139.94 4 143.949.10/6,70
5.5/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha156.63 0 168.02 6 156.6321.79/16,20
6.6/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice150.00 50 154.45 6 160.4525.61/19,00
7.7/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně162.44 0 172.31 0 162.4427.60/20,50
8.8/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor163.41 2 156.64 10 165.4130.57/22,70
9.9/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice171.87 2 163.90 2 165.9031.06/23,00
10.10/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK163.92 2 173.27 8 165.9231.08/23,00
11.11/PZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha162.14 54 152.16 14 166.1631.32/23,20
12.12/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha161.60 100 157.87 10 167.8733.03/24,50
13.13/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov168.57 0 4.00 999 168.5733.73/25,00
14.14/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.169.55 0 170.25 4 169.5534.71/25,70
15.15/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand168.68 2 183.58 6 170.6835.84/26,60
16.16/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň170.64 6 190.57 56 176.6441.80/31,00
17.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice208.12 0 173.90 4 177.9043.06/31,90
18.17/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand184.56 6 210.09 162 190.5655.72/41,30
19.18/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice181.12 12 190.67 10 193.1258.28/43,20
20.2/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand164.65 52 192.89 62 216.6581.81/60,70
21.3/PZZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha215.20 2 1987.55 104 217.2082.36/61,10
22.19/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand187.99 52 1.00 999 239.99105.15/78,00
23.20/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand186.48 54 187.13 60 240.48105.64/78,30
24.4/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand191.76 58 1.00 999 249.76114.92/85,20
25.5/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand174.16 106 192.99 60 252.99118.15/87,60
26.6/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand200.77 54 226.70 62 254.77119.93/88,90
27.21/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.167.49 156 139.97 156 295.97161.13/119,50
28.22/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand186.60 110 199.72 212 296.60161.76/120,00
29.23/PZMSKALKA Matěj 2009 USK Pha197.81 102 191.03 162 299.81164.97/122,30
30.24/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand192.02 114 301.93 10 306.02171.18/127,00
31.25/PZMSUSSLAND Dominik 2009 USK Pha171.98 202 170.43 208 373.98239.14/177,40
32.26/PZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň1.00 999 245.54 214 459.54324.70/240,80
  HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl