Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

18.08.2019   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy116.00 4 107.06 2 109.06 117
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.85 10 113.59 0 113.594.53/4,2111
3.2/DMALTMAN Marcella 2004 9 PWRC135.58 8 109.77 4 113.774.71/4,30
4.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky125.74 4 110.25 4 114.255.19/4,8105
5.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.54 2 119.75 6 114.545.48/5,099
6.2/U23STANOVSKÁ Soňa 2000 9 SVK111.16 4 104.98 10 114.985.92/5,40
7.3/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha120.84 10 113.62 4 117.628.56/7,893
8.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB120.72 10 114.24 4 118.249.18/8,487
9.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.128.37 56 117.52 4 121.5212.46/11,481
10.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha118.29 6 114.75 10 124.2915.23/14,075
11. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.67 4 120.66 4 124.6615.60/14,369
12.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy118.71 6 118.94 8 124.7115.65/14,363
13.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.12 6 126.21 16 125.1216.06/14,757
14.7/DMLAKSA Enija 2004 9 Riga119.71 14 159.65 64 133.7124.65/22,60
15.3/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha145.03 18 131.90 8 139.9030.84/28,351
16.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha130.83 10 139.11 8 140.8331.77/29,145
17.4/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice138.37 6 150.36 2 144.3735.31/32,439
18.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha134.54 10 120.69 60 144.5435.48/32,533
19.5/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava142.87 2 144.94 6 144.8735.81/32,827
20. ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.131.73 14 135.78 18 145.7336.67/33,621
21.6/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha184.42 4 142.02 8 150.0240.96/37,615
22.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy142.18 8 179.70 10 150.1841.12/37,79
23.8/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy144.84 18 151.21 8 159.2150.15/46,08
24.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice150.94 20 166.04 16 170.9461.88/56,77
25.9/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand187.23 16 166.93 16 182.9373.87/67,76
26.2/ZMALTMAN Isabella 2007 9 PWRC138.29 58 200.09 16 196.2987.23/80,00
27.8/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol201.22 10 195.84 18 211.22102.16/93,75
28.3/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky146.67 68 1.00 999 214.67105.61/96,84
29.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy149.11 68 188.93 64 217.11108.05/99,13
30.3/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy237.78 66 204.25 16 220.25111.19/102,02
31.4/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy238.30 10 216.89 18 234.89125.83/115,41
32.5/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy245.60 12 1.00 999 257.60148.54/136,20
  MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAILLE Viviana 1998 9 FFCC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl