5. Národní kontrolní závod v Troji

21.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha90.50 2 88.03 0 88.03 75
2.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.87.35 2 88.04 6 89.351.32/1,568
3. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha92.28 0 90.84 0 90.842.81/3,268
4. POSPELOV Andrey 2000 9 RUS114.79 54 91.78 0 91.783.75/4,30
5.2/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.94.40 6 92.04 0 92.044.01/4,668
6. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha95.43 0 93.57 0 93.575.54/6,362
7.3/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk95.02 0 95.79 0 95.026.99/7,957
8.4/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky94.43 2 95.75 52 96.438.40/9,553
9.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.56 2 94.02 6 96.568.53/9,749
10. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc97.17 58 96.89 0 96.898.86/10,149
11.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.10 2 96.93 0 96.938.90/10,146
12.5/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha96.88 52 95.07 2 97.079.04/10,343
13.3/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc97.33 0 96.68 2 97.339.30/10,640
14. LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS102.15 52 98.26 0 98.2610.23/11,60
15.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc100.98 2 96.83 2 98.8310.80/12,337
16.6/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.98.90 4 99.43 0 99.4311.40/13,035
17.4/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz100.65 0 100.21 50 100.6512.62/14,333
18.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.02 2 98.82 2 100.8212.79/14,531
19.7/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc101.16 0 124.03 2 101.1613.13/14,929
20.3/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava98.68 4 95.72 6 101.7213.69/15,627
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.73 0 97.54 54 101.7313.70/15,625
22.5/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava99.12 6 99.81 2 101.8113.78/15,723
23.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha100.04 2 111.80 4 102.0414.01/15,921
24.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.58 2 102.25 0 102.2514.22/16,221
25.5/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice106.50 6 102.33 0 102.3314.30/16,219
26.6/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava102.65 0 108.55 6 102.6514.62/16,617
27.7/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.71 2 99.27 8 102.7114.68/16,715
28.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.09 4 103.02 0 103.0214.99/17,014
29.8/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.14 0 103.70 2 103.1415.11/17,213
30. BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice96.12 50 95.22 8 103.2215.19/17,312
31.9/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno101.73 2 103.10 54 103.7315.70/17,811
32.6/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy103.01 58 102.53 2 104.5316.50/18,710
33. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB104.80 0 105.33 0 104.8016.77/19,19
34.7/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice105.01 0 111.69 10 105.0116.98/19,38
35.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.108.00 2 101.21 4 105.2117.18/19,57
36. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.08 4 95.67 52 106.0818.05/20,56
37.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.107.96 0 105.00 2 107.0018.97/21,55
38.8/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.105.95 2 105.51 2 107.5119.48/22,14
39.9/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha105.85 2 103.66 4 107.6619.63/22,33
40.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha114.51 2 106.01 2 108.0119.98/22,72
41.10/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh106.31 2 105.51 8 108.3120.28/23,01
42.3/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.09 4 106.48 2 108.4820.45/23,20
43. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice107.95 2 108.94 0 108.9420.91/23,80
44.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.101.17 106 100.98 8 108.9820.95/23,80
45.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.76 4 107.30 2 109.3021.27/24,20
46.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy119.25 0 109.75 0 109.7521.72/24,70
46.11/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha107.75 2 121.07 4 109.7521.72/24,70
48.8/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava116.33 2 110.15 0 110.1522.12/25,10
49.12/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak110.36 0 104.64 6 110.3622.33/25,40
50.13/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm106.49 4 4.00 999 110.4922.46/25,50
51.9/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky109.26 4 106.92 4 110.9222.89/26,00
52.14/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky105.17 6 105.07 8 111.1723.14/26,30
53. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa111.43 0 111.77 0 111.4323.40/26,60
54.5/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk109.96 4 105.51 6 111.5123.48/26,70
55.15/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov107.96 4 112.89 6 111.9623.93/27,20
56.10/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.08 4 109.90 106 112.0824.05/27,30
57.11/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.51 4 109.62 8 112.5124.48/27,80
58.12/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha110.64 2 105.65 8 112.6424.61/28,00
59. MAXIMOV Anton 1973 9 RUS128.95 6 108.98 4 112.9824.95/28,30
60.10/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha4.00 999 109.03 4 113.0325.00/28,40
61.16/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.20 6 111.29 2 113.2925.26/28,70
62.17/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.54 4 111.24 4 113.5425.51/29,00
63. CVETKOV Nikita 2004 9 RUS116.30 8 107.55 6 113.5525.52/29,00
64.18/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc107.56 6 110.42 6 113.5625.53/29,00
65. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.71 0 122.33 2 113.7125.68/29,20
66. MAMBETOV Imangali 2004 9 KAZ109.39 6 107.76 6 113.7625.73/29,20
67.6/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc110.02 4 103.97 152 114.0225.99/29,50
68.13/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha112.04 2 113.04 10 114.0426.01/29,50
69.19/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc115.38 0 112.71 6 115.3827.35/31,10
70.7/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB113.73 4 109.43 6 115.4327.40/31,10
71.8/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha129.07 50 112.27 4 116.2728.24/32,10
72.9/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor1.00 999 116.34 0 116.3428.31/32,20
73.20/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB116.46 0 137.44 4 116.4628.43/32,30
74.21/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice125.15 12 117.61 0 117.6129.58/33,60
75. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa115.74 2 115.94 54 117.7429.71/33,70
76.10/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc117.15 8 113.91 4 117.9129.88/33,90
77.22/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB116.13 2 122.66 12 118.1330.10/34,20
78.14/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk125.45 4 112.38 6 118.3830.35/34,50
79.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB131.01 8 114.44 4 118.4430.41/34,50
80. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy124.33 16 118.50 2 120.5032.47/36,90
81.15/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.75 10 108.19 104 120.7532.72/37,20
82.23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná119.21 2 112.73 54 121.2133.18/37,70
83.12/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha119.54 2 124.67 106 121.5433.51/38,10
84.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor129.10 2 119.73 2 121.7333.70/38,30
85.24/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy116.17 60 111.92 10 121.9233.89/38,50
86.13/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha128.41 12 118.23 4 122.2334.20/38,90
87.14/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice159.20 0 123.26 0 123.2635.23/40,00
88.25/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.88 56 119.97 4 123.9735.94/40,80
89.26/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.122.20 2 132.04 4 124.2036.17/41,10
90.15/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha131.75 58 121.58 4 125.5837.55/42,70
91.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.59 2 123.82 4 127.8239.79/45,20
92.16/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc129.42 10 123.86 4 127.8639.83/45,20
93.17/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec120.84 8 119.33 10 128.8440.81/46,40
94.2/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz124.47 6 130.49 10 130.4742.44/48,20
95.16/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice136.59 12 123.33 8 131.3343.30/49,20
96.18/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand126.43 6 4.00 999 132.4344.40/50,40
97.27/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk126.64 6 109.18 56 132.6444.61/50,70
98.28/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB122.22 14 120.66 12 132.6644.63/50,70
99.19/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha126.16 14 120.95 12 132.9544.92/51,00
100.20/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy117.64 62 128.27 6 134.2746.24/52,50
101.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz128.32 6 122.61 12 134.3246.29/52,60
102.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.134.79 0 1.00 999 134.7946.76/53,10
103.17/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.135.10 60 128.76 8 136.7648.73/55,40
104.29/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand129.06 8 142.45 2 137.0649.03/55,70
105.30/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand132.46 6 141.29 58 138.4650.43/57,30
106.12/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.141.35 10 134.38 6 140.3852.35/59,50
107.31/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand134.75 6 157.27 10 140.7552.72/59,90
108.4/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc142.69 12 131.65 10 141.6553.62/60,90
109.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa153.93 0 137.96 4 141.9653.93/61,30
110.5/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand135.62 60 138.45 6 144.4556.42/64,10
111.21/ZSŠTERCL Dominik 2005 2 Dukla B.135.69 106 137.64 8 145.6457.61/65,40
112.13/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy96.83 52 93.81 54 147.8159.78/67,90
113.14/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa148.14 100 134.74 14 148.7460.71/69,00
114.22/ZSSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno152.64 8 141.51 8 149.5161.48/69,80
115.32/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.62 50 99.73 50 149.7361.70/70,10
116.23/ZSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand147.29 8 144.31 6 150.3162.28/70,70
116. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.31 54 98.00 250 150.3162.28/70,70
118.24/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol146.68 6 116.35 164 152.6864.65/73,40
119.33/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec141.26 12 172.72 68 153.2665.23/74,10
120.6/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.78 62 148.04 6 154.0466.01/75,00
121.7/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc125.40 52 156.46 4 160.4672.43/82,30
122.34/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand146.90 14 122.27 108 160.9072.87/82,80
123.35/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami110.09 54 126.32 106 164.0976.06/86,40
124. RYAZANOV Nestor 2009 9 KAZ146.70 210 156.57 56 212.57124.54/141,50
  ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl