5. Národní kontrolní závod v Troji

21.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha100.35 4 98.05 0 98.05 75
2.1/DSBEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.101.50 0 105.01 2 101.503.45/3,575
3.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice102.53 4 103.31 0 103.315.26/5,475
4.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha105.52 0 103.98 0 103.985.93/6,075
5.3/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy105.31 0 105.35 0 105.317.26/7,468
6. KRYLOVA Kseniia 1997 9 RUS104.03 2 103.05 4 106.037.98/8,10
7.4/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec107.11 0 106.49 0 106.498.44/8,662
8.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.106.71 4 121.10 0 110.7112.66/12,962
9.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc109.33 4 114.20 8 113.3315.28/15,657
10.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor111.66 2 114.72 6 113.6615.61/15,953
11.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.88 2 117.06 0 113.8815.83/16,149
12.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.29 2 119.69 8 114.2916.24/16,646
13.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc115.17 2 112.49 2 114.4916.44/16,843
14.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava113.11 2 4.00 999 115.1117.06/17,440
15.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB116.26 52 114.85 2 116.8518.80/19,237
16.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy117.63 0 118.72 2 117.6319.58/20,035
17.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.02 2 115.88 2 117.8819.83/20,233
18.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.56 2 116.90 2 118.9020.85/21,331
19.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc122.22 56 115.25 4 119.2521.20/21,629
20. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK117.42 2 121.74 4 119.4221.37/21,827
21.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.118.71 4 115.43 4 119.4321.38/21,825
22.7/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.58 6 121.78 8 121.5823.53/24,023
23.8/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno121.64 4 113.70 8 121.7023.65/24,121
24.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.82 4 115.88 6 121.8823.83/24,319
25.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV122.62 0 118.42 4 122.4224.37/24,917
26. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice132.88 2 122.50 0 122.5024.45/24,915
27.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy119.01 4 121.57 6 123.0124.96/25,514
27.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha126.53 54 117.01 6 123.0124.96/25,513
29.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.00 0 120.35 150 125.0026.95/27,512
30.9/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky123.18 2 128.94 54 125.1827.13/27,711
31.7/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy133.57 14 118.41 8 126.4128.36/28,910
32.10/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.30 6 120.93 8 127.3029.25/29,89
33.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn170.69 60 125.56 4 129.5631.51/32,18
34.8/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.88 2 135.32 6 130.8832.83/33,57
35.8/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice125.67 6 119.24 58 131.6733.62/34,36
36.9/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha126.31 8 126.19 6 132.1934.14/34,85
37.9/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha132.47 106 125.02 8 133.0234.97/35,74
38.10/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky129.53 6 130.33 12 135.5337.48/38,23
39.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami134.43 2 139.47 60 136.4338.38/39,12
40.10/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami132.84 4 130.56 58 136.8438.79/39,61
41.11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc143.84 4 132.03 6 138.0339.98/40,80
42.12/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha136.01 6 144.34 54 142.0143.96/44,80
43.11/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK133.70 10 130.11 58 143.7045.65/46,60
44.13/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha154.32 102 133.72 10 143.7245.67/46,60
45.14/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha133.47 12 138.70 16 145.4747.42/48,40
46.15/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná148.55 10 135.02 14 149.0250.97/52,00
47.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc142.23 8 158.18 56 150.2352.18/53,20
48.16/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol179.13 60 143.23 8 151.2353.18/54,20
49.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc152.48 4 150.29 2 152.2954.24/55,30
50.17/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava149.26 54 150.75 2 152.7554.70/55,80
51.18/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy161.41 12 150.99 12 162.9964.94/66,20
52.12/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha162.70 114 154.93 14 168.9370.88/72,30
53.13/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc167.76 6 203.87 56 173.7675.71/77,20
54.19/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy141.13 64 181.73 58 205.13107.08/109,20
55.20/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno167.28 60 215.49 110 227.28129.23/131,80
56. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor149.81 104 133.55 108 241.55143.50/146,40
57.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor154.83 112 147.73 216 266.83168.78/172,10
58.12/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky147.62 120 4.00 999 267.62169.57/172,90
59.15/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol169.96 114 172.59 114 283.96185.91/189,60
  MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl