6. Národní kontrolní závod v Troji

22.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno96.31 0 99.05 2 96.31 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha99.35 0 98.30 2 99.353.04/3,275
3.2/DSBEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.97.69 2 102.14 2 99.693.38/3,575
4.3/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.15 0 99.56 4 101.154.84/5,075
5. KRYLOVA Kseniia 1997 9 RUS100.01 2 102.10 4 102.015.70/5,90
6.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy102.52 0 106.97 0 102.526.21/6,475
7.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.98 0 103.57 2 102.986.67/6,968
8.5/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec101.48 2 105.54 4 103.487.17/7,462
9.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.104.54 0 103.71 0 103.717.40/7,762
10.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc102.67 2 109.01 4 104.678.36/8,757
11.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy109.23 0 118.30 6 109.2312.92/13,453
12.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.29 8 110.40 0 110.4014.09/14,649
13.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha109.19 2 108.94 104 111.1914.88/15,546
14.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn113.67 4 111.97 0 111.9715.66/16,343
15.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor111.91 2 111.68 2 113.6817.37/18,040
16.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky113.74 0 114.96 2 113.7417.43/18,137
17.2/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice107.76 6 120.65 106 113.7617.45/18,135
18.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy123.09 256 112.09 2 114.0917.78/18,533
19. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK119.21 0 115.63 0 115.6319.32/20,131
20.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno113.08 6 116.57 0 116.5720.26/21,029
21.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB120.53 2 114.58 2 116.5820.27/21,027
22.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava112.60 4 104.22 152 116.6020.29/21,125
23.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.74 56 115.15 2 117.1520.84/21,623
24.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha116.92 2 109.95 100 118.9222.61/23,521
25.10/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK117.96 2 117.80 2 119.8023.49/24,419
26.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc119.33 10 117.68 4 121.6825.37/26,317
27.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha131.54 54 119.68 4 123.6827.37/28,415
28. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.51 0 121.82 2 123.8227.51/28,614
29.7/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.111.94 54 120.03 4 124.0327.72/28,813
30.8/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.13 6 129.33 60 125.1328.82/29,912
31.9/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.56 56 123.67 2 125.6729.36/30,511
32.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.67 6 119.64 52 126.6730.36/31,510
33.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.49 6 125.64 2 127.6431.33/32,59
34. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.68 4 127.87 6 130.6834.37/35,78
35.7/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy121.42 10 132.28 102 131.4235.11/36,57
36.10/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha136.11 2 130.72 4 134.7238.41/39,96
37.8/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha130.15 6 127.57 100 136.1539.84/41,45
38.11/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí116.95 58 124.57 12 136.5740.26/41,84
39.11/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky136.60 50 131.58 6 137.5841.27/42,93
40.12/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha171.72 6 136.01 2 138.0141.70/43,32
41.13/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná167.02 8 136.47 2 138.4742.16/43,81
42.14/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy173.19 68 136.20 4 140.2043.89/45,60
43.15/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava142.60 0 139.28 4 142.6046.29/48,10
44.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn134.86 8 127.43 52 142.8646.55/48,30
45.9/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami139.51 4 144.09 4 143.5147.20/49,00
46.10/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.23 56 136.66 8 144.6648.35/50,20
47.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc142.71 2 151.62 6 144.7148.40/50,30
48.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami168.40 2 145.05 2 147.0550.74/52,70
49.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc145.23 6 129.82 58 151.2354.92/57,00
50.11/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc144.69 8 158.93 8 152.6956.38/58,50
51.12/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc159.40 8 146.86 14 160.8664.55/67,00
52.17/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha153.42 8 132.81 108 161.4265.11/67,60
53.18/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno157.35 12 1.00 999 169.3573.04/75,80
54.12/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK156.13 62 168.20 8 176.2079.89/83,00
55.13/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha151.05 212 171.92 10 181.9285.61/88,90
56.19/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol164.67 58 141.15 52 193.1596.84/100,60
57.20/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy149.97 56 233.33 6 205.97109.66/113,90
58.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor179.01 62 166.33 154 241.01144.70/150,20
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl