Slalom v Třebechovicích

28.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB103.40 0 104.30 0 103.40 115
2.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha104.90 2 103.90 0 103.900.50/0,5111
3.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK106.50 0 105.80 0 105.802.40/2,3107
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov108.90 0 109.30 2 108.905.50/5,3103
5.2/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov105.00 52 107.30 2 109.305.90/5,799
6. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.109.90 4 108.70 2 110.707.30/7,195
7.2/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn108.90 2 120.10 0 110.907.50/7,391
8.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK107.30 4 104.80 50 111.307.90/7,687
9.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.30 2 113.40 0 113.4010.00/9,783
10.4/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn117.90 6 114.40 0 114.4011.00/10,679
11.3/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.20 0 115.00 2 115.2011.80/11,475
12.5/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily115.40 0 115.20 4 115.4012.00/11,671
13.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.117.40 2 115.90 0 115.9012.50/12,167
14.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav119.30 2 116.00 0 116.0012.60/12,263
15.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB116.10 0 116.30 2 116.1012.70/12,359
16.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy117.20 2 116.40 0 116.4013.00/12,655
16.1/U23SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK118.10 2 116.40 0 116.4013.00/12,651
18.6/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.117.40 2 116.80 0 116.8013.40/13,050
19.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK118.60 0 117.50 0 117.5014.10/13,649
20.4/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov121.00 2 117.90 0 117.9014.50/14,048
21.7/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB120.20 2 118.20 0 118.2014.80/14,347
22.5/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK118.30 0 119.80 2 118.3014.90/14,446
23.8/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.117.90 2 118.70 0 118.7015.30/14,845
24.5/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm118.70 2 119.20 0 119.2015.80/15,344
25.4/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.80 2 117.30 2 119.3015.90/15,443
26.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.118.10 2 117.50 2 119.5016.10/15,642
26.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz119.50 0 120.40 0 119.5016.10/15,641
28.6/VZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.119.60 0 126.40 0 119.6016.20/15,740
29.6/VMŠANDL Lukáš 1983 3 SKVS ČB124.20 2 117.80 2 119.8016.40/15,939
30.5/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.10 0 121.10 0 120.1016.70/16,238
30.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.120.10 0 124.00 2 120.1016.70/16,237
32. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor121.70 0 123.40 0 121.7018.30/17,736
33.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.10 0 122.00 2 122.1018.70/18,135
34.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.40 0 125.30 2 123.4020.00/19,334
35.7/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník124.60 2 123.80 0 123.8020.40/19,733
36.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec122.00 2 124.20 0 124.0020.60/19,932
37.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor124.40 0 123.20 4 124.4021.00/20,331
38.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor125.20 0 125.60 0 125.2021.80/21,130
39.8/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK126.30 0 126.00 0 126.0022.60/21,929
40.9/VJINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha127.00 2 4.00 999 129.0025.60/24,828
41.9/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník124.90 10 125.20 4 129.2025.80/25,027
42.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov130.50 2 127.70 2 129.7026.30/25,426
43.11/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor130.50 4 130.00 0 130.0026.60/25,725
44.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK128.80 2 129.30 2 130.8027.40/26,524
45.12/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov131.80 2 131.50 0 131.5028.10/27,223
46.13/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov130.00 2 4.00 999 132.0028.60/27,722
47.14/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.143.50 4 132.10 0 132.1028.70/27,821
48.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.40 50 132.50 0 132.5029.10/28,120
48.10/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB124.50 8 4.00 999 132.5029.10/28,119
50.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz130.70 2 132.70 0 132.7029.30/28,318
50.15/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa131.20 6 128.70 4 132.7029.30/28,317
52.6/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha131.30 4 136.80 4 135.3031.90/30,916
53.7/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník139.60 2 135.70 2 137.7034.30/33,215
54.16/VHADARIČ Ctibor 1973 Benátky137.50 2 4.00 999 139.5036.10/34,914
55.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha136.30 4 136.60 4 140.3036.90/35,713
56.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor140.20 2 140.30 2 142.2038.80/37,512
57.17/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 2 142.40 0 142.4039.00/37,711
58.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy144.60 2 142.80 0 142.8039.40/38,111
59.8/ZSBURGER Jáchym 2006 USK Pha154.80 4 141.30 2 143.3039.90/38,69
60.8/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK145.80 2 143.30 2 145.3041.90/40,58
61.1/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.143.40 2 4.00 999 145.4042.00/40,67
62. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.162.50 8 146.90 0 146.9043.50/42,16
63.9/ZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha146.60 4 154.20 2 150.6047.20/45,65
64.10/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto146.40 8 151.30 8 154.4051.00/49,34
65.11/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily146.50 8 4.00 999 154.5051.10/49,43
66.11/ZMJANČAR Štěpán 2007 USK Pha152.60 2 151.20 4 154.6051.20/49,52
67.9/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.153.30 2 155.10 2 155.3051.90/50,21
68.12/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.153.30 4 161.40 8 157.3053.90/52,10
69.13/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn174.20 2 153.50 4 157.5054.10/52,30
70.14/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor163.80 8 156.30 2 158.3054.90/53,10
71.10/ZSZACH Radovan 2005 KK Brand157.30 10 154.70 4 158.7055.30/53,50
72.15/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.168.70 10 164.10 4 168.1064.70/62,60
73.16/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto164.20 6 165.10 6 170.2066.80/64,60
74. CINKO Radek 1993 3 Pardub.166.60 4 194.90 0 170.6067.20/65,00
75.17/ZMZUNA Viilém 2007 Semily164.20 10 174.20 2 174.2070.80/68,50
76.18/ZMKOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov234.60 2 199.50 0 199.5096.10/92,90
  ČERNÍK Jan 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení