Slalom v Třebechovicích

28.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
117.90 0 121.00 2 117.90 55
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
122.40 0 123.00 4 122.404.50/3,851
3. BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.90 6 126.90 2 128.9011.00/9,347
4.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
131.10 4 131.50 4 135.1017.20/14,643
5.1/VSBENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
136.50 0 135.40 2 136.5018.60/15,839
6. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
132.40 8 134.80 4 138.8020.90/17,735
7.3/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
136.10 6 135.20 4 139.2021.30/18,131
8. NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
138.80 2 139.40 2 140.8022.90/19,427
9.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
2 USK Pha
USK Pha
138.10 12 135.50 6 141.5023.60/20,023
10.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
142.90 2 140.60 4 144.6026.70/22,619
11. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
141.40 4 4.00 999 145.4027.50/23,315
12.2/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
135.60 10 134.60 12 145.6027.70/23,511
13.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.60 4 144.10 2 146.1028.20/23,97
14.1/DSMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
140.60 6 144.40 6 146.6028.70/24,36
15. JINDRÁKOVÁ Anna
OLIVERIUS Jan
2005
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 142.90 4 146.9029.00/24,65
16. HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
146.40 12 148.10 6 154.1036.20/30,74
17.3/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
153.90 6 150.50 4 154.5036.60/31,03
18.3/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
4.00 999 154.10 2 156.1038.20/32,42
19.1/ZMJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
USK Pha
USK Pha
152.90 4 153.00 6 156.9039.00/33,11
20.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
155.10 4 155.90 10 159.1041.20/34,90
21.4/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
168.90 2 168.90 4 170.9053.00/45,00
22.4/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
173.40 10 168.80 8 176.8058.90/50,00
23.1/PZKEPŠTA Martin
VENCOVÁ Alžběta
2009
2010
KK Brand
KK Brand
175.70 10 207.80 8 185.7067.80/57,50
Oddíl

Historie procházení