Slalom v Třebechovicích

29.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.105.30 2 104.50 0 104.50 84
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.70 0 108.80 0 108.804.30/4,180
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha111.70 0 110.10 2 111.707.20/6,976
4.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha112.90 0 113.70 0 112.908.40/8,072
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.20 0 113.90 0 113.909.40/9,068
6.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.30 2 114.60 0 114.309.80/9,464
7.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa116.40 0 120.90 2 116.4011.90/11,460
8.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor118.00 0 130.20 6 118.0013.50/12,956
9.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto123.40 0 119.80 0 119.8015.30/14,652
10. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.122.30 0 120.10 2 122.1017.60/16,848
11.5/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.20 0 122.90 0 122.9018.40/17,644
12.6/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand125.60 0 123.00 0 123.0018.50/17,740
13.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK123.50 0 4.00 999 123.5019.00/18,239
14.1/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.50 2 123.70 0 123.7019.20/18,438
15.1/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily125.80 0 124.10 0 124.1019.60/18,837
16.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand123.20 2 125.40 0 125.2020.70/19,836
17.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.10 2 125.80 0 125.8021.30/20,435
18.2/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.134.80 6 127.30 0 127.3022.80/21,834
19.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.60 4 4.00 999 128.6024.10/23,133
20.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.90 2 138.30 0 128.9024.40/23,332
21.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy129.10 0 129.50 2 129.1024.60/23,531
22.4/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB130.40 0 127.20 2 129.2024.70/23,630
23.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha130.10 0 129.70 0 129.7025.20/24,129
23.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily129.70 0 132.10 2 129.7025.20/24,128
25.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor135.90 4 127.80 2 129.8025.30/24,227
26.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy130.70 2 126.00 4 130.0025.50/24,426
27.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK129.30 2 131.20 0 131.2026.70/25,625
28.10/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.129.80 2 130.40 2 131.8027.30/26,124
28.7/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor129.60 6 129.80 2 131.8027.30/26,123
30.2/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.20 0 132.00 0 132.0027.50/26,322
31.8/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.80 2 131.20 2 132.8028.30/27,121
32.11/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.134.00 0 138.60 2 134.0029.50/28,220
33.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz139.10 8 137.10 0 137.1032.60/31,219
33.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus135.10 2 4.00 999 137.1032.60/31,218
35.12/ZSJANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.136.00 4 136.60 2 138.6034.10/32,617
36.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.50 0 4.00 999 139.5035.00/33,516
37.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand140.80 2 137.80 2 139.8035.30/33,815
38.10/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov142.00 0 141.40 0 141.4036.90/35,314
39.11/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha138.30 6 141.80 6 144.3039.80/38,113
40.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak162.10 2 143.20 2 145.2040.70/38,912
41.4/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.145.70 2 141.40 4 145.4040.90/39,111
42.5/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov146.70 0 144.80 2 146.7042.20/40,410
43.5/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.143.40 4 150.10 4 147.4042.90/41,19
44.6/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor143.60 4 4.00 999 147.6043.10/41,28
45.4/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor152.10 2 146.60 2 148.6044.10/42,27
46.5/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník159.60 6 149.90 0 149.9045.40/43,46
47.13/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha151.70 4 150.10 0 150.1045.60/43,65
48.13/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa157.80 6 147.20 4 151.2046.70/44,74
49.4/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.161.30 8 152.00 0 152.0047.50/45,53
50.5/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz148.90 4 153.40 2 152.9048.40/46,32
51.6/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.222.40 10 164.50 0 164.5060.00/57,41
52.14/ZMČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha195.59 6 168.00 4 172.0067.50/64,60
53.14/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov207.20 6 203.30 2 205.30100.80/96,50
54.15/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov232.60 18 215.10 60 250.60146.10/139,80
55.15/ZSHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.1.00 999 209.10 214 423.10318.60/304,90
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROŽOVÁ Petra 1994 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení