Sjezd v Hanušovicích

24.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:23,30 178
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc14:26,903.60/0,4170
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.14:29,806.50/0,8162
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:49,1025.80/3,0154
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:51,5028.20/3,3146
6.1/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí15:03,3040.00/4,6138
7.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno15:12,2048.90/5,7130
8.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc15:13,6050.30/5,8122
9.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha15:20,0056.70/6,6114
10.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště15:20,6057.30/6,6106
11.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha15:23,4060.10/7,098
12.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha15:27,1063.80/7,490
13.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:37,7074.40/8,682
14.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily15:45,0081.70/9,574
15.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc15:51,4088.10/10,270
16. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí16:04,80101.50/11,866
17. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto16:07,30104.00/12,062
18.3/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:13,10109.80/12,758
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:24,00120.70/14,054
20.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk16:51,70148.40/17,250
21.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc17:26,40183.10/21,246
22.1/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc17:47,90204.60/23,742
23.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště17:51,40208.10/24,138
24.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:01,40218.10/25,334
25.8/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:13,60230.30/26,730
26.9/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno18:13,80230.50/26,726
27.2/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:13,90230.60/26,722
28.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí18:25,20241.90/28,021
29.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk18:37,20253.90/29,420
30.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí18:41,30258.00/29,919
31.4/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž18:41,80258.50/29,918
32.7/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí18:44,20260.90/30,217
33.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno18:51,40268.10/31,116
34.4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto18:52,60269.30/31,215
35.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.18:54,10270.80/31,414
36.6/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:55,40272.10/31,513
37.8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel19:03,30280.00/32,412
38.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc19:03,60280.30/32,511
39.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc19:12,00288.70/33,410
40.12/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí19:15,80292.50/33,99
41.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:19,00295.70/34,38
42.13/DMPAVELKA Marek 2004 VS Desná19:21,30298.00/34,57
43.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel19:24,70301.40/34,96
44.14/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.19:26,90303.60/35,25
45.10/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí19:42,00318.70/36,94
46.15/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc19:42,50319.20/37,03
47.16/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk19:55,00331.70/38,42
48.2/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí20:10,10346.80/40,21
49.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc20:10,80347.50/40,30
50.12/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí20:11,00347.70/40,30
51.3/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí20:25,30362.00/41,90
52.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto21:51,20447.90/51,90
53.5/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná22:51,40508.10/58,90
54.6/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto22:59,80516.50/59,80
  STRNAD Ondřej 2004 3 VS DesnáDNS 0
Oddíl

Historie procházení