3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile

27.04.2019   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:49,10 75/0/166
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc15:53,083.98/0,468/0/154
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.15:54,645.54/0,662/231/0
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc16:03,0013.90/1,557/0/142
5. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:19,3030.20/3,253/219/0
6.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha16:27,9538.85/4,149/207/0
7.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:38,6949.59/5,246/195/0
8.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno16:38,8349.73/5,243/0/130
9.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc16:39,3150.21/5,340/0/118
10.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha16:40,7351.63/5,437/183/0
11.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště16:46,5557.45/6,135/171/0
12.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha16:48,9959.89/6,333/159/0
13.4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz16:50,1361.03/6,431/147/0
14.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:58,1269.02/7,329/0/106
15.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz16:58,7569.65/7,327/135/0
16.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:00,4171.31/7,525/123/0
17.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:01,5272.42/7,623/111/0
18.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc17:07,7578.65/8,321/0/94
19. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:08,5379.43/8,419/0/82
20.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily17:11,0481.94/8,617/105/0
21.5/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov17:11,9082.80/8,715/99/0
22.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc17:18,9389.83/9,514/0/76
23.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:28,6099.50/10,513/93/0
24.7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.17:37,32108.22/11,412/87/0
25.6/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:39,13110.03/11,611/81/0
26.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:48,10119.00/12,510/0/70
27. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:57,14128.04/13,59/75/0
28.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc17:58,81129.71/13,78/0/64
29.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:06,28137.18/14,57/0/58
30.4/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.18:17,20148.10/15,66/69/0
31.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:23,42154.32/16,35/0/52
32.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha18:23,59154.49/16,34/63/0
33.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:26,28157.19/16,63/57/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:32,18163.08/17,22/0/46
35.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:37,12168.02/17,71/0/40
36.3/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:47,37178.27/18,80/51/0
37.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.18:48,21179.11/18,90/45/0
38.6/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice18:57,22188.12/19,80/39/0
39.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk18:57,40188.30/19,80/0/34
40.7/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.19:18,08208.98/22,00/33/0
41.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc19:20,97211.87/22,30/0/28
42.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc19:30,43221.33/23,30/0/22
43.4/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec20:08,65259.55/27,30/27/0
44.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.20:09,04259.94/27,40/21/0
45.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz20:17,56268.46/28,30/15/0
46.5/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc20:20,51271.41/28,60/0/16
47.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.20:28,05278.95/29,40/9/0
48.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí20:31,12282.02/29,70/0/10
49.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk20:38,89289.79/30,50/0/4
50.11/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.20:42,01292.91/30,90/3/0
51.12/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí21:02,41313.31/33,00/0/3
52.12/DSBERKA Štěpán   3 Litovel21:22,07332.97/35,10/0/2
53.13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště21:37,14348.04/36,70/2/0
54.14/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí21:38,01348.91/36,80/0/1
55.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto22:04,56375.46/39,60/1/0
  EISNER Tomáš 1987 Loko PlzDNS 0/0/0
  STEHLÍK Alexander 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  STRATIL Filip 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  MARTINKA Antonín 1993 2 KroměřížDNS 0/0/0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNS 0/0/0
Oddíl