6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23

26.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:59,40 00:58,16 00:58,16 75/216/0
2.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:59,04 00:58,38 00:58,380.22/0,468/204/0
3. SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:00,68 00:58,49 00:58,490.33/0,662/0/179
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:00,20 00:58,50 00:58,500.34/0,657/0/167
5. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:58,01 00:58,95 00:58,950.79/1,453/0/155
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:00,35 00:59,56 00:59,561.41/2,449/192/0
7.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.01:00,06 01:00,17 01:00,172.01/3,546/180/0
8. ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc01:00,47 01:00,19 01:00,192.03/3,543/0/143
9.1/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:00,66 01:00,35 01:00,352.19/3,840/168/0
10.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:00,30 01:00,92 01:00,922.76/4,737/156/0
11.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha01:03,26 01:00,33 01:00,332.17/3,735/144/0
12.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc01:01,02 01:00,56 01:00,562.40/4,133/0/131
13.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:00,93 01:00,68 01:00,682.52/4,331/0/119
13.4/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště01:01,43 01:00,68 01:00,682.52/4,329/132/0
15.4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:02,30 01:02,25 01:02,254.09/7,027/120/0
16.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily01:02,41 01:03,23 01:02,414.25/7,325/108/0
17.5/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.01:03,25 01:03,63 01:03,255.09/8,823/96/0
17.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:04,56 01:03,25 01:03,255.09/8,821/0/107
19.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:08,91 01:03,52 01:03,525.36/9,219/90/0
20. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:09,85 01:03,93 01:03,935.77/9,917/0/95
21.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:04,56 01:04,02 01:04,025.86/10,115/0/89
22.6/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:04,28 01:43,62 01:04,286.12/10,514/84/0
23.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc01:04,38 01:04,72 01:04,386.22/10,713/0/83
24.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:05,50 01:04,52 01:04,526.36/10,912/78/0
25.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:04,88 01:05,17 01:04,886.72/11,611/72/0
26. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:05,15 01:08,17 01:05,156.99/12,010/66/0
27.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:05,19 01:05,53 01:05,197.03/12,19/0/77
28.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:05,26 01:05,38 01:05,267.10/12,28/0/71
29.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:05,49 01:06,43 01:05,497.33/12,67/0/65
30.5/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:05,93 01:05,70 01:05,707.54/13,06/0/59
31.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz01:08,03 01:07,11 01:07,118.95/15,45/60/0
32.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:07,56 01:10,50 01:07,569.40/16,24/54/0
33.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk01:09,87 01:08,11 01:08,119.95/17,13/0/53
34. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž01:09,09 01:08,37 01:08,3710.21/17,62/0/47
35.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:09,01 01:08,81 01:08,8110.65/18,31/0/41
36.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:09,12 01:09,80 01:09,1210.96/18,80/48/0
37.9/U23KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:09,86 01:13,21 01:09,8611.70/20,10/0/35
38.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:10,91 01:11,44 01:10,9112.75/21,90/42/0
39.3/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:11,01 01:13,63 01:11,0112.85/22,10/0/29
40.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:11,91 01:12,03 01:11,9113.75/23,60/36/0
41.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:12,56 01:13,33 01:12,5614.41/24,80/0/23
42.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav01:12,68 01:12,92 01:12,6814.52/25,00/30/0
43.5/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:13,08 01:15,81 01:13,0814.92/25,70/0/17
44.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:14,19 01:15,42 01:14,1916.03/27,60/24/0
45.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:14,70 01:14,35 01:14,3516.19/27,80/18/0
46.10/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:18,11 01:22,20 01:18,1119.95/34,30/12/0
47.11/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:18,26 01:18,39 01:18,2620.10/34,60/0/11
48.9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:20,12 01:18,48 01:18,4820.32/34,90/0/10
49.12/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:19,01 01:20,55 01:19,0120.85/35,80/0/9
50.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:29,95 01:19,13 01:19,1320.97/36,10/0/8
51.7/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:19,56 01:21,28 01:19,5621.40/36,80/0/7
52.14/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:20,54 01:19,66 01:19,6621.50/37,00/0/6
53.15/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí01:20,75 01:21,44 01:20,7522.59/38,80/0/5
54.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno01:38,92 01:21,75 01:21,7523.59/40,60/0/4
55.10/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí01:23,60 01:44,17 01:23,6025.44/43,70/0/3
56.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:39,00 01:46,98 01:46,9848.82/83,90/0/2
57.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel02:37,22 02:09,77 02:09,7771.61/123,10/0/1
  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
Oddíl