1. ČP ve slalomu

25.04.2009   USD Liptovský Mikuláš, trať Váh
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha112.71 0 103.11 2 105.11 -
2. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.109.08 0 106.32 0 106.321.21/1,2-
3. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.117.76 2 106.96 0 106.961.85/1,8-
4. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.110.69 0 105.88 2 107.882.77/2,6-
5. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus112.77 2 110.78 0 110.785.67/5,4-
6. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec112.39 4 111.00 0 111.005.89/5,6-
7. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha110.75 2 107.60 4 111.606.49/6,2-
8. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.113.16 0 111.97 2 113.978.86/8,4-
9. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice121.70 4 112.64 2 114.649.53/9,1-
10. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha114.85 0 112.91 2 114.919.80/9,3-
11. Bílý Petr 1981 1 USK Pha117.16 2 115.14 0 115.1410.03/9,5-
12. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.66 0 113.48 2 115.4810.37/9,9-
13. Prell Pavel 1976 1 Kralupy117.83 0 114.06 2 116.0610.95/10,4-
14. Rubín Daniel 1975 2 Dukla B.120.44 0 116.35 0 116.3511.24/10,7-
15. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus120.30 0 115.22 2 117.2212.11/11,5-
16. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB123.28 2 115.37 2 117.3712.26/11,7-
17. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.115.22 0 115.89 2 117.8912.78/12,2-
18. Taišl Filip 1976 1 Sušice118.35 0 116.00 2 118.0012.89/12,3-
19. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.118.07 0 116.66 2 118.6613.55/12,9-
20. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha113.41 0 112.71 6 118.7113.60/12,9-
21. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus117.80 2 116.80 2 118.8013.69/13,0-
22. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava120.54 0 117.11 2 119.1114.00/13,3-
23. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy116.40 2 115.15 4 119.1514.04/13,4-
24. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice118.28 2 120.12 0 120.1215.01/14,3-
25. Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec116.62 4 116.33 4 120.3315.22/14,5-
26. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.119.05 2 117.22 4 121.2216.11/15,3-
27. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB126.68 0 121.56 0 121.5616.45/15,7-
28. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice125.19 2 122.59 2 124.5919.48/18,5-
29. Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava120.83 0 122.84 2 124.8419.73/18,8-
30. Jordán František 1991 2+ SKVeselí123.24 2 119.13 6 125.1320.02/19,0-
31. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice119.66 4 123.51 2 125.5120.40/19,4-
32. Grossmann Petr 1974 2 Loko Plz121.50 0 124.00 2 126.0020.89/19,9-
33. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha118.23 6 119.88 8 127.8822.77/21,7-
34. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV125.13 0 125.50 4 129.5024.39/23,2-
35. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava122.81 4 127.27 4 131.2726.16/24,9-
36. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.109.42 0 105.66 50 155.6650.55/48,1-
37. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha107.64 0 105.66 54 159.6654.55/51,9-
38. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc115.17 2 111.89 56 167.8962.78/59,7-
39. Kyrián Luděk 1978 2 SK VS ČB124.61 0 124.08 50 174.0868.97/65,6-
40. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc114.78 2 122.07 54 176.0770.96/67,5-
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice126.37 2 0.00 0 DNS -
  Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB128.61 0 0.00 0 DNS -
  Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy124.74 4 0.00 0 DNS -
  Měchura Jiří 1987 2 Třebech.124.85 4 0.00 0 DNS -
  Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky124.87 4 0.00 0 DNS -
  Bahenský Matouš 1994 2 KK Opava127.06 2 0.00 0 DNS -
  Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy127.10 2 0.00 0 DNS -
  Potužák Jan 1988 2+ Sušice122.05 8 0.00 0 DNS -
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB128.34 2 0.00 0 DNS -
  Hek Jan 1979 2 Roudnice131.76 0 0.00 0 DNS -
  Šedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa126.34 6 0.00 0 DNS -
  Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.130.36 2 0.00 0 DNS -
  Urban Tomáš 1994 2 KK Opava130.37 4 0.00 0 DNS -
  Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB132.48 2 0.00 0 DNS -
  Hric Filip 1993 2 Olomouc133.12 2 0.00 0 DNS -
  Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz133.17 2 0.00 0 DNS -
  Binčík Petr 1994 2 KK Opava133.22 2 0.00 0 DNS -
  Adámek Filip 1994 2 USK Pha132.37 4 0.00 0 DNS -
  Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.137.13 0 0.00 0 DNS -
  Maroul Ladislav 1968 2 Dukla B.134.40 4 0.00 0 DNS -
  Němec Lukáš 1985 2 Olomouc135.50 8 0.00 0 DNS -
  Šedivý Václav 1966 2 Č.Lípa144.68 2 0.00 0 DNS -
  Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha142.70 4 0.00 0 DNS -
  Štětka Petr 1965 2 SK VS ČB149.51 0 0.00 0 DNS -
  Petříček Vojtěch 1994 2 L.Žatec149.40 2 0.00 0 DNS -
  Raška Jan 1995 2 USK Pha147.10 8 0.00 0 DNS -
  Hošek Ondřej 1995 2 KK Brno153.81 2 0.00 0 DNS -
  Kysela David 1977 2 Kralupy154.23 4 0.00 0 DNS -
  Dolista Jan 1987 2 Kralupy150.16 56 0.00 0 DNS -
  Volek Martin 1982 2 Val.Mez.147.11 104 0.00 0 DNS -
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov566.09 150 0.00 0 DNS -
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -
  Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS -
  Blahník Miroslav 1980 2 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 DNS -
  Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.0.00 0 0.00 0 DNS -
Oddíl