7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP

17.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:51,21 00:49,51 00:49,51 75/140/0
2.2/U23DUPRAS PHENICIA   9 FRANCE00:50,17 00:50,03 00:50,030.52/1,10/0/0
3.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,61 00:50,47 00:50,470.96/1,968/128/0
4.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:52,51 00:50,78 00:50,781.27/2,662/116/0
5.5/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,14 00:51,25 00:51,251.74/3,557/0/148
6.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,00 00:51,56 00:51,562.06/4,253/104/0
7.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,09 00:51,81 00:51,812.30/4,649/0/136
8.7/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:51,48 00:51,95 00:51,952.44/4,946/0/124
9.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:50,93 00:52,17 00:52,172.66/5,443/0/112
10.8/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:52,59 00:53,57 00:53,574.07/8,240/92/0
11.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:54,91 00:53,07 00:53,073.56/7,237/0/100
12.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:56,94 00:53,39 00:53,393.88/7,835/80/0
13.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:53,69 00:53,52 00:53,524.01/8,133/68/0
14.9/U23COLLIN GEORGINA   9 AUSTRALIA00:54,23 00:53,63 00:53,634.12/8,30/0/0
15.1/U18JANČAR ŽIVA 2002 9 SLOVINSKO00:54,55 00:53,89 00:53,894.38/8,80/0/0
16.3/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:02,81 00:54,18 00:54,184.67/9,431/56/0
17.2/U18ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLOVINSKO00:56,57 00:54,44 00:54,444.93/10,00/0/0
18.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,87 00:58,81 00:58,819.30/18,829/0/88
19.10/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:55,04 00:58,78 00:58,789.27/18,727/0/76
20. DREIER VALENTINA   9 AUSTRIA01:01,26 00:55,27 00:55,275.76/11,60/0/0
21.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:57,83 00:55,78 00:55,786.27/12,725/0/64
22.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:56,39 00:56,59 00:56,597.08/14,323/0/52
23. DILAI MAGDALEN 1986 9 Nottingham Kayak Club00:59,12 00:56,64 00:56,647.13/14,40/0/0
24.11/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:58,23 00:56,83 00:56,837.32/14,821/50/0
25.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:56,96 00:57,46 00:57,467.95/16,119/0/46
26.12/U23DURRANT ESME 2000 9 Nottingham Kayak Club00:57,12 00:57,65 00:57,658.14/16,40/0/0
27.13/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Boh.Pha00:58,33 00:57,65 00:57,658.14/16,417/44/0
28.14/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha00:57,78 01:02,25 01:02,2512.74/25,715/38/0
29.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:58,10 00:58,99 00:58,999.48/19,114/0/40
30.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:58,23 00:58,46 00:58,468.95/18,113/32/0
31. MARTINKOVÁ Blanka 1994 Kroměříž00:58,47 00:58,52 00:58,529.01/18,212/0/34
32.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,91 00:58,74 00:58,749.23/18,611/26/0
33.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:02,96 00:59,00 00:59,009.49/19,210/0/28
34.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:59,08 01:14,88 01:14,8825.37/51,29/0/22
35.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:00,07 01:07,05 01:07,0517.54/35,48/20/0
36.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK01:02,54 01:00,50 01:00,5010.99/22,27/0/16
37.8/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:18,78 01:01,00 01:01,0011.49/23,26/14/0
38.1/U14GLOBOKAR SARA 2006 9 SLOVINSKO01:08,77 01:01,61 01:01,6112.10/24,40/0/0
39.15/U23CHMIEL KASIA 2000 9 Nottingham Kayak Club01:47,27 01:01,93 01:01,9312.42/25,10/0/0
40.16/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 01:02,70 01:02,7013.19/26,65/0/10
41.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:02,72 01:02,89 01:02,8913.38/27,04/0/4
42.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:05,45 01:07,12 01:07,1217.61/35,63/8/0
43.5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:17,50 01:08,49 01:08,4918.98/38,32/2/0
44.6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc01:27,34 01:14,07 01:14,0724.56/49,61/0/3
45.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:16,13 01:27,07 01:27,0737.56/75,90/0/2
46.7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:18,92 01:39,26 01:39,2649.75/100,50/1/0
47.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 01:25,56 01:25,5636.06/72,80/0/0
48.17/U23SEED ELLIE 1996 9 Pinkston Panthers00:00,00 01:28,50 01:28,5038.99/78,80/0/0
49.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno02:50,28 01:37,24 01:37,2447.73/96,40/0/1
50. ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
51. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
52. BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
53. ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
Oddíl