7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP

17.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23BAROUH MAXENCE   9 FRANCE00:43,79 00:43,48 00:43,48 0/0/0
2.2/U23URANKAR ANŽE 1997 9 SLOVINSKO00:46,30 00:43,72 00:43,720.24/0,60/0/0
3. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,44 00:44,86 00:44,861.38/3,275/0/193
4. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLOVINSKO00:45,28 00:44,92 00:44,921.44/3,30/0/0
5. OVEN SIMON 1993 9 SLOVINSKO00:44,23 00:44,94 00:44,941.46/3,40/0/0
6. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,90 00:45,02 00:45,021.54/3,568/0/181
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:46,18 00:45,56 00:45,562.08/4,862/231/0
8.4/U23NOVAK TIM 1997 9 SLOVINSKO00:45,57 00:46,04 00:46,042.56/5,90/0/0
9. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:47,09 00:46,16 00:46,162.68/6,257/0/169
10.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:47,33 00:46,32 00:46,322.84/6,553/0/157
11.5/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,33 00:46,57 00:46,573.10/7,149/219/0
12. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:45,61 00:46,59 00:46,593.11/7,246/207/0
13.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:47,04 00:46,71 00:46,713.23/7,443/0/145
14. ŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc00:47,43 00:46,99 00:46,993.51/8,140/0/133
15.1/U18OŠTRBENK VID 2001 9 Kajak kanu klub Čatež, Sloveni00:46,70 00:47,17 00:47,173.69/8,50/0/0
16. CRESSER NICKY 1981 9 Nottingham Kayak Club00:46,08 00:47,54 00:47,544.06/9,30/0/0
17. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:47,46 00:48,85 00:48,855.37/12,437/0/121
18.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:47,47 00:47,56 00:47,564.08/9,435/195/0
19.2/U18NOVAK URBAN   9 SLOVINSKO00:51,06 00:47,54 00:47,544.06/9,30/0/0
20.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:47,61 00:48,51 00:48,515.03/11,633/183/0
21.6/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:47,68 00:48,87 00:48,875.39/12,431/171/0
22.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:47,93 00:47,70 00:47,704.22/9,729/159/0
23.3/U18MACKIC DUSAN 2001 9 BOSNA01:00,74 00:47,76 00:47,764.28/9,80/0/0
24.4/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:57,26 00:47,86 00:47,864.38/10,127/0/109
25. ZLATAROV ALEKSANDAR   9 KK ILINDEN 90, SKOPJE, MACEDON00:49,42 00:48,75 00:48,755.27/12,10/0/0
26.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:48,84 00:49,66 00:49,666.18/14,225/0/103
27. SPASIKJ LJUBOMIR   9 KKK ARKA-BOREC VELES, MACEDONI00:49,00 00:49,33 00:49,335.85/13,50/0/0
28.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,27 00:49,55 00:49,556.07/14,023/0/97
29.7/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:50,94 00:49,46 00:49,465.98/13,821/147/0
30.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,64 00:49,57 00:49,576.10/14,019/135/0
31.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:49,61 00:49,98 00:49,986.50/14,917/129/0
32.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:49,90 00:50,64 00:50,647.16/16,515/0/91
33.5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:49,92 00:50,36 00:50,366.88/15,814/123/0
34.8/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,25 00:50,00 00:50,006.52/15,013/0/85
35.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:50,11 00:52,22 00:52,228.74/20,112/0/79
36. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:50,48 00:50,20 00:50,206.72/15,511/117/0
37.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:50,65 00:50,28 00:50,286.81/15,710/0/73
38.9/U23CIVICO JACK 1997 9 Pennine Canoe Club00:50,70 00:53,63 00:53,6310.15/23,30/0/0
39.4/U18HUGHES RYAN 2003 9 AUSTRALIA00:59,53 00:50,86 00:50,867.38/17,00/0/0
40.6/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:50,93 00:52,37 00:52,378.89/20,49/0/67
41.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:51,20 00:51,10 00:51,107.62/17,58/0/61
42.10/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:54,30 00:51,19 00:51,197.71/17,77/111/0
43.7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,25 01:13,57 01:13,5730.10/69,26/105/0
44.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:51,53 00:58,76 00:58,7615.28/35,15/99/0
45. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:52,71 00:52,23 00:52,238.75/20,14/93/0
46.11/U23SHEPPY ALEX 1998 9 Devizes Canoe Club00:52,33 00:52,44 00:52,448.96/20,60/0/0
47. BEEVERS JOE 1993 9 Nottingham Kayak Club00:52,51 59:59,99 59:59,993556.51/8.179,60/0/0
48. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž00:53,63 00:52,56 00:52,569.08/20,93/0/55
49.8/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:52,64 01:04,66 01:04,6621.18/48,72/0/49
50.2/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:57,99 00:53,27 00:53,279.79/22,51/0/43
51.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:53,69 00:53,36 00:53,369.88/22,70/87/0
52.1/U14KUPSCH TJAS TIL 2005 9 SLOVINSKO00:59,66 00:53,38 00:53,389.90/22,80/0/0
53.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:59,73 00:53,62 00:53,6210.14/23,30/0/37
54.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:54,67 00:53,76 00:53,7610.28/23,60/81/0
55.9/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,69 00:54,09 00:54,0910.61/24,40/75/0
56.5/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:56,25 00:54,84 00:54,8411.36/26,10/69/0
57.10/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:55,12 00:55,20 00:55,2011.72/27,00/63/0
58. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:55,27 00:00,00 06:41,003957.52/9.101,90/0/31
59.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:55,81 01:02,08 01:02,0818.60/42,80/57/0
60.11/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:55,93 01:32,40 01:32,4048.92/112,50/0/25
61.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:55,98 00:57,79 00:57,7914.31/32,90/0/19
62.12/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:57,55 00:56,19 00:56,1912.71/29,20/0/13
63.13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:09,88 00:56,44 00:56,4412.96/29,80/51/0
64.14/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:58,16 00:56,49 00:56,4913.01/29,90/45/0
65.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk01:02,45 00:56,51 00:56,5113.03/30,00/0/7
66. CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:01,13 00:56,97 00:56,9713.49/31,00/39/0
67.15/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,02 01:00,95 01:00,9517.47/40,20/0/6
68.2/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.00:57,15 01:11,14 01:11,1427.66/63,60/33/0
69.16/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:58,18 00:58,1814.70/33,80/0/5
70.17/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:58,96 00:59,37 00:59,3715.89/36,50/0/4
71.6/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno01:02,19 00:59,13 00:59,1315.65/36,00/0/3
72.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:00,54 00:59,24 00:59,2415.76/36,20/27/0
73.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.01:00,14 00:59,40 00:59,4015.92/36,60/21/0
74.18/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:03,35 00:59,44 00:59,4415.96/36,70/15/0
75.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:00,47 01:03,31 01:03,3119.83/45,60/9/0
76.8/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,76 01:00,60 01:00,6017.12/39,40/0/2
77.2/U14SINGLETON HUW 2006 9 Nottingham Kayak Club01:37,89 01:00,72 01:00,7217.24/39,70/0/0
78.3/U14ENOCH JOE 2006 9 Nottingham Kayak Club01:24,41 01:00,91 01:00,9117.43/40,10/0/0
79.9/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:21,44 01:01,47 01:01,4717.99/41,40/3/0
80.19/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:02,15 02:03,80 02:03,8080.32/184,70/0/1
81.3/VMVRBATA Jaroslav 1975 2 Pardub.01:05,48 01:02,81 01:02,8119.33/44,50/2/0
82.9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:14,66 01:05,89 01:05,8922.41/51,50/0/0
83.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:17,99 01:10,41 01:10,4126.93/61,90/1/0
84.4/U14BUTLER ED 2005 9 Nottingham Kayak Club01:14,78 59:59,99 59:59,993556.51/8.179,60/0/0
85.5/U14VINKOVIC GASPER 2005 9 SLOVINSKO01:21,60 01:41,43 01:41,4357.95/133,30/0/0
86. ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003961.52/9.111,10/0/0
87. MARJANOVIC MARKO   9 KK DRINA - BAJINA BAŠTA, SERBI00:00,00 00:00,00 06:45,003961.52/9.111,10/0/0
Oddíl