5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu

03.09.2011   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
108.65 2 105.86 0 105.86 60
2.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
110.89 52 109.07 0 109.073.21/3,053
3. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
117.27 50 109.25 2 111.255.39/5,147
4. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
114.01 2 113.70 2 115.709.84/9,347
5.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
118.46 0 115.12 2 117.1211.26/10,647
6.2/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
133.45 8 117.37 0 117.3711.51/10,942
7. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
143.42 104 120.51 2 122.5116.65/15,738
8. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
120.73 4 127.95 54 124.7318.87/17,834
9.3/DSSMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
124.65 52 121.26 6 127.2621.40/20,231
10. FRANEK Jakub
FUSEK Radomir
1995
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 126.04 2 128.0422.18/21,028
11. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
128.72 54 128.48 2 130.4824.62/23,325
12.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
156.88 4 131.98 0 131.9826.12/24,722
13.2/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
136.35 58 132.20 6 138.2032.34/30,520
14.1/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
150.07 52 143.17 6 149.1743.31/40,918
15. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
193.90 64 151.59 8 159.5953.73/50,816
16. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
3 SKVS ČB
L.Tábor
163.00 12 162.95 14 175.0069.14/65,314
17.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
187.22 164 176.31 10 186.3180.45/76,012
18.4/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
233.86 60 181.14 10 191.1485.28/80,610
19.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
257.25 14 0.00 999 271.25165.39/156,29
20.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
131.07 160 134.53 160 291.07185.21/175,08
21.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
157.21 160 164.53 208 317.21211.35/199,77
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl