6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů

04.09.2011   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. TUNKA Ondřej, 1990, Jablonec TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.85 0 87.11 2 87.85 75
2. BUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha89.81 0 86.83 6 89.811.96/2,275
3. VONDRA Jan, 1988, Dukla B. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.89.07 2 88.10 2 90.102.25/2,675
4.1/VMRAAB Ondřej 1973 2+ Dukla B.93.48 52 91.74 0 91.743.89/4,475
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.62 50 90.09 2 92.094.24/4,868
6. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.36 6 88.76 4 92.764.91/5,668
7.1/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec93.55 0 98.52 8 93.555.70/6,568
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha94.46 0 89.65 4 93.655.80/6,662
9.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.68 0 93.99 0 93.996.14/7,062
10. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha92.13 4 94.30 0 94.306.45/7,357
11. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod93.46 2 93.51 2 95.467.61/8,757
12.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice105.66 10 95.83 0 95.837.98/9,157
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha91.86 4 94.14 56 95.868.01/9,153
14.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.99.14 4 95.93 0 95.938.08/9,253
15.2/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa98.80 8 96.09 0 96.098.24/9,449
16. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.96 0 95.23 2 96.969.11/10,446
17.3/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava95.30 2 98.50 0 97.309.45/10,843
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.57 2 106.72 202 97.579.72/11,140
19. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.50 0 97.72 0 97.729.87/11,237
20. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.97.76 0 98.84 2 97.769.91/11,335
21.5/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.97.94 0 101.03 0 97.9410.09/11,533
22.6/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus96.35 2 96.12 2 98.1210.27/11,731
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.71 4 96.59 2 98.5910.74/12,229
24.4/DSSTRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha96.89 2 94.10 52 98.8911.04/12,627
25.5/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava98.44 2 96.92 2 98.9211.07/12,627
26.6/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava94.94 4 95.59 58 98.9411.09/12,625
27.7/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava98.85 2 97.10 2 99.1011.25/12,823
28. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy99.19 0 98.19 6 99.1911.34/12,921
29.8/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc101.24 4 99.28 0 99.2811.43/13,019
30.7/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.65 52 99.36 0 99.3611.51/13,117
31.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice99.55 0 99.89 0 99.5511.70/13,315
32.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně96.43 4 99.97 0 99.9712.12/13,814
33.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice100.27 0 100.76 4 100.2712.42/14,113
34.9/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz103.12 0 100.44 0 100.4412.59/14,312
35. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice101.30 4 100.67 0 100.6712.82/14,611
36. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice99.32 6 99.49 2 101.4913.64/15,510
37.10/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod100.53 2 102.17 0 102.1714.32/16,39
38. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.100.57 2 104.02 4 102.5714.72/16,88
39.1/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha103.42 4 100.66 2 102.6614.81/16,97
40.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.67 2 114.07 106 102.6714.82/16,96
41.4/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí107.34 4 103.06 0 103.0615.21/17,35
42. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky99.57 4 100.40 4 103.5715.72/17,94
43. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov104.49 4 101.64 2 103.6415.79/18,03
44.5/DMŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB107.82 4 103.89 0 103.8916.04/18,32
45. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava104.65 0 106.43 156 104.6516.80/19,11
46.9/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa123.53 0 102.71 2 104.7116.86/19,20
47.2/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc105.31 4 102.84 2 104.8416.99/19,30
48.3/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky103.48 2 100.97 54 105.4817.63/20,10
49.10/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha103.70 2 103.85 2 105.7017.85/20,30
50.11/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.98 4 105.12 2 105.9818.13/20,60
51. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.66 4 106.19 0 106.1918.34/20,90
52.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa108.17 6 105.11 2 107.1119.26/21,90
53.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha105.85 4 105.77 2 107.7719.92/22,70
54. HEK Jan 1979 2 Roudnice113.10 0 106.07 2 108.0720.22/23,00
55.5/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava106.20 2 121.94 54 108.2020.35/23,20
56.11/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB132.06 106 108.45 0 108.4520.60/23,40
57. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha111.67 2 103.31 6 109.3121.46/24,40
58.6/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha107.21 50 108.47 2 110.4722.62/25,70
59.6/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava118.97 4 107.59 4 111.5923.74/27,00
60.7/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz127.63 6 110.10 2 112.1024.25/27,60
61. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy108.03 6 109.55 4 113.5525.70/29,30
62.8/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy112.19 4 110.85 4 114.8527.00/30,70
63.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB126.17 4 116.13 2 118.1330.28/34,50
64. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.116.43 6 112.46 302 122.4334.58/39,40
65. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.88 0 164.68 6 124.8837.03/42,20
66.7/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky117.03 256 121.68 4 125.6837.83/43,10
67.9/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK120.59 54 119.69 6 125.6937.84/43,10
68.10/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava117.78 8 120.00 6 125.7837.93/43,20
69.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava124.08 2 138.74 4 126.0838.23/43,50
70.11/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.153.22 10 121.98 6 127.9840.13/45,70
71.12/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha124.27 50 126.42 2 128.4240.57/46,20
72.8/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc127.15 4 122.57 50 131.1543.30/49,30
73.1/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim137.97 2 133.96 0 133.9646.11/52,50
74.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK152.09 4 127.31 8 135.3147.46/54,00
75.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň156.02 164 133.03 10 143.0355.18/62,80
76.13/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník164.17 60 148.04 4 152.0464.19/73,10
77.14/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc155.66 2 151.49 104 157.6669.81/79,50
78.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník153.52 8 189.40 6 161.5273.67/83,90
79.15/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava151.00 108 168.32 8 176.3288.47/100,70
80.9/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy117.29 66 110.87 102 183.2995.44/108,60
81.10/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB118.27 68 124.14 158 186.2798.42/112,00
82.3/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice146.03 58 130.31 56 186.3198.46/112,10
83.16/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc135.83 110 131.32 58 189.32101.47/115,50
84.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc139.72 52 0.00 999 191.72103.87/118,20
85.17/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava122.81 202 135.98 56 191.98104.13/118,50
86.18/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník156.06 58 131.17 156 214.06126.21/143,70
87. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov133.74 202 162.70 60 222.70134.85/153,50
88.5/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha138.83 156 134.80 106 240.80152.95/174,10
89.11/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc162.55 200 148.00 100 248.00160.15/182,30
90.6/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc170.36 214 157.39 110 267.39179.54/204,40
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl