MČR žáků ve slalomu - individuální závod

10.09.2011   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy93.67 4 94.07 0 94.07 -
2. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava94.70 2 97.18 4 96.702.63/2,8-
3. MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha97.16 0 100.42 2 97.163.09/3,3-
4. MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava97.58 4 95.64 2 97.643.57/3,8-
5. STANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice98.23 2 99.89 0 99.895.82/6,2-
6. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy98.14 4 100.12 0 100.126.05/6,4-
7. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz96.60 4 94.39 6 100.396.32/6,7-
8. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK102.70 0 102.12 12 102.708.63/9,2-
9. ZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí102.85 0 106.72 4 102.858.78/9,3-
10. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky89.62 104 97.01 6 103.018.94/9,5-
11. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc95.88 8 99.12 10 103.889.81/10,4-
12. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.41 4 103.73 8 106.4112.34/13,1-
13. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice121.92 8 100.32 8 108.3214.25/15,1-
14. LERCH Adam 1998 3 Klášter.108.83 2 118.49 6 110.8316.76/17,8-
15. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha102.86 50 107.46 4 111.4617.39/18,5-
16. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.69 4 108.23 8 113.6919.62/20,9-
17. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha112.04 8 105.87 8 113.8719.80/21,0-
18. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava115.46 0 113.98 2 115.4621.39/22,7-
19. ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy114.32 14 113.74 2 115.7421.67/23,0-
20. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha116.06 4 113.86 4 117.8623.79/25,3-
21. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK115.95 2 123.93 54 117.9523.88/25,4-
22. ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim126.03 4 112.46 6 118.4624.39/25,9-
23. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava104.37 154 116.97 2 118.9724.90/26,5-
24. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky125.00 10 115.33 4 119.3325.26/26,9-
25. PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník153.23 56 119.11 2 121.1127.04/28,7-
26. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc118.52 10 119.17 4 123.1729.10/30,9-
27. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc117.36 6 117.88 12 123.3629.29/31,1-
28. KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha119.45 16 116.81 8 124.8130.74/32,7-
29. KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník115.97 10 115.91 10 125.9131.84/33,8-
30. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice122.98 8 119.34 8 127.3433.27/35,4-
31. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy120.14 8 121.36 6 127.3633.29/35,4-
32. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.127.22 12 124.08 4 128.0834.01/36,2-
33. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc119.24 54 121.14 8 129.1435.07/37,3-
34. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň123.94 60 121.56 8 129.5635.49/37,7-
35. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice121.49 10 142.17 54 131.4937.42/39,8-
36. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice137.04 56 125.76 8 133.7639.69/42,2-
37. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto176.57 60 132.11 2 134.1140.04/42,6-
38. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky128.34 6 136.30 10 134.3440.27/42,8-
39. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha131.16 8 128.69 8 136.6942.62/45,3-
40. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy128.69 8 134.73 56 136.6942.62/45,3-
41. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB121.49 104 125.84 12 137.8443.77/46,5-
42. KUNEŠ David 1998 Horš.Týn151.27 54 138.54 0 138.5444.47/47,3-
43. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně130.63 10 131.47 8 139.4745.40/48,3-
44. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.135.71 12 129.41 12 141.4147.34/50,3-
45. BERAN Václav 2000 USK Pha142.95 58 135.25 10 145.2551.18/54,4-
46. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc130.26 16 133.00 14 146.2652.19/55,5-
47. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.168.40 10 149.16 8 157.1663.09/67,1-
48. WALLISCH Vít 1999 USK Pha191.34 60 149.98 10 159.9865.91/70,1-
49. ČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.154.20 12 204.07 16 166.2072.13/76,7-
50. BAREŠ Antonín 1998 Štětí171.27 4 161.80 8 169.8075.73/80,5-
51. ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště183.44 6 172.27 6 178.2784.20/89,5-
52. ŠIMKO Jakub 1998 Týniště205.35 108 162.46 18 180.4686.39/91,8-
53. MOTYČKA Marek 1998 SKVeselí142.22 64 172.10 16 188.1094.03/100,0-
54. KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.149.29 256 151.66 54 205.66111.59/118,6-
55. ŠIMKO Ondřej 1997 Týniště209.91 12 192.58 14 206.58112.51/119,6-
56. ŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž151.41 56 145.90 66 207.41113.34/120,5-
57. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž240.89 162 184.19 62 246.19152.12/161,7-
58. BINDER Martin 1997 Roudnice153.08 108 183.12 114 261.08167.01/177,5-
59. KONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž179.07 260 229.44 66 295.44201.37/214,1-
60. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.239.37 58 207.85 156 297.37203.30/216,1-
61. MORKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.248.83 68 219.54 260 316.83222.76/236,8-
62. JUREČKA Filip 1998 Litovel177.73 156 183.32 258 333.73239.66/254,8-
63. MAREK Aleš 1999 SKVS ČB202.86 210 210.10 204 412.86318.79/338,9-
64. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc145.10 552 172.45 260 432.45338.38/359,7-
65. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.228.66 220 234.35 310 448.66354.59/376,9-
66. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc161.73 460 156.71 508 621.73527.66/560,9-
67. ŠIMARA Dominik 1999 Litovel235.95 610 184.57 460 644.57550.50/585,2-
  JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy0.00 999 0.00 0 999.00 -
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 0 999.00 -
Oddíl