51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

19.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.61 0 85.12 2 84.608 230
2.1/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice88.44 2 86.16 2 88.1593.55/4,2222
3.2/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor89.70 8 88.71 0 88.7094.10/4,8218
4.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.93.41 0 90.38 0 90.3775.77/6,8214
5.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor92.34 0 91.72 0 91.7177.11/8,4210
6.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.08 2 92.22 0 92.2247.61/9,0206
7.4/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice97.39 0 94.02 0 94.029.41/11,1202
8.5/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.25 4 90.17 4 94.1679.56/11,3198
9.1/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.31 62 86.19 8 94.1919.58/11,3194
10.3/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus96.02 2 96.21 0 96.20811.60/13,7190
11.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.10 0 96.17 2 98.17313.56/16,0186
12.6/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.104.04 4 98.86 0 98.86314.25/16,8182
13.7/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB98.68 6 98.32 2 100.32315.71/18,6178
14.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.11 0 99.64 4 101.10716.50/19,5174
15.2/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice97.19 4 94.84 8 101.19316.58/19,6170
16.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB105.42 6 101.22 0 101.22416.61/19,6166
17.2/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice101.58 0 102.78 0 101.58216.97/20,1162
18.3/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice100.57 52 97.62 4 101.62317.01/20,1158
19.4/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice98.56 4 97.89 4 101.88917.28/20,4154
20.8/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.60 2 98.96 8 102.59917.99/21,3150
21.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.16 2 100.93 2 102.93418.32/21,7146
22.6/VMARTIN Václav   2 Boh.Pha103.13 2 106.19 52 105.12620.52/24,3142
23.5/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB124.30 8 103.37 2 105.37320.76/24,5138
24.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor102.39 4 106.38 4 106.38521.78/25,7134
25.9/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak114.75 2 102.92 4 106.91822.31/26,4130
26.10/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice103.40 4 105.89 56 107.40422.79/26,9126
27.6/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav111.14 0 103.59 4 107.58522.98/27,2122
28.11/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec108.55 2 103.61 4 107.6123.00/27,2118
29.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand106.14 2 120.49 4 108.13923.53/27,8114
30.12/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha108.49 2 124.77 12 110.49425.88/30,6110
31.8/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor109.67 2 108.32 4 111.66727.06/32,0106
32.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.116.07 8 110.34 2 112.33727.73/32,8102
33.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně110.80 2 111.84 4 112.79728.19/33,398
34.13/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice107.60 6 111.43 2 113.42828.82/34,194
35.14/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor107.27 58 107.60 6 113.59528.99/34,390
36.4/VMHORÁK David 1976 2 Frol107.94 6 113.03 12 113.93729.33/34,786
37.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav125.89 8 107.99 6 113.99229.38/34,782
38.10/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice112.35 2 110.15 6 114.34829.74/35,178
39.11/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník116.70 0 108.43 6 114.42829.82/35,274
40.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus129.53 2 114.61 0 114.61330.00/35,573
41.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV110.90 4 118.13 4 114.89630.29/35,872
42.12/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor111.04 4 132.05 10 115.03730.43/36,071
43.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.114.29 2 115.09 8 116.28631.68/37,470
44.13/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.28 16 104.73 12 116.73332.12/38,069
45.15/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec116.97 2 110.88 6 116.87732.27/38,168
46.3/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand134.53 0 113.84 4 117.83533.23/39,367
47.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha111.92 6 4.00 999 117.91933.31/39,466
48.14/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak110.12 8 113.18 10 118.12333.51/39,665
49.16/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol115.99 6 110.38 8 118.37733.77/39,964
50.5/VMKRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha127.72 10 118.60 2 120.59935.99/42,563
51.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy127.59 16 114.71 6 120.71136.10/42,762
52.15/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec117.34 4 124.63 6 121.33636.73/43,461
53.4/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz118.77 4 122.77 6 122.76638.16/45,160
54.16/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha119.97 8 116.92 6 122.91838.31/45,359
55.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha122.51 6 122.31 2 124.30739.70/46,958
56.6/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha118.39 6 118.31 6 124.31439.70/46,957
57.17/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.124.25 12 118.33 6 124.32639.72/46,956
58.3/DSVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor118.68 8 120.38 4 124.37739.77/47,055
59.18/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz145.68 12 118.77 6 124.77240.16/47,554
60.7/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója122.88 2 119.68 6 124.88140.27/47,653
61.19/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec118.35 8 121.13 8 126.34841.74/49,352
62. KUBÁT Zdeněk   2 Klatovy122.46 4 114.31 50 126.45741.85/49,551
63.7/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha119.93 8 127.94 60 127.92743.32/51,250
64. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.126.44 6 118.84 10 128.84144.23/52,349
65.8/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha130.50 4 126.95 2 128.94844.34/52,448
66.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor152.36 6 123.96 6 129.96445.35/53,647
67.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník127.15 4 126.35 4 130.35445.74/54,146
68.9/VDI STEFAN Marco   9 EU125.72 58 120.84 10 130.83746.23/54,60
69.4/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor126.87 8 117.53 14 131.53146.92/55,545
70.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha123.68 8 131.90 4 131.67547.07/55,644
71.3/VSKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor1.00 999 121.83 10 131.83347.22/55,843
72.4/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak131.62 4 128.18 4 132.17747.57/56,242
73.9/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec141.08 4 127.38 6 133.38348.77/57,641
74.20/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.122.81 18 119.56 14 133.56448.95/57,940
75.10/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy134.59 58 131.69 2 133.68649.08/58,039
76.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus132.07 2 143.51 152 134.06749.46/58,538
77.21/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice128.82 12 122.11 12 134.11449.50/58,537
78.10/ZMŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.128.25 6 131.69 10 134.25249.64/58,736
79.22/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy127.24 8 136.71 52 135.2450.63/59,835
80.23/ZSKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor132.84 4 148.56 6 136.83652.23/61,734
81.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol161.85 22 123.58 14 137.58452.97/62,633
82.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník134.95 4 135.19 52 138.95154.34/64,232
83.11/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand129.72 12 134.32 6 140.31955.71/65,831
84.24/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec134.78 6 136.10 10 140.78156.17/66,430
85.10/VUHLÍK František 1975 3+ Bechyně139.68 4 137.24 6 143.23658.63/69,329
86.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB137.36 6 126.77 56 143.36358.75/69,428
87.12/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn153.87 6 134.23 10 144.23159.62/70,527
88.7/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.138.23 8 166.83 4 146.23361.62/72,826
89.12/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha145.71 4 144.60 2 146.59961.99/73,325
90. MATĚJKA Jaroslav 1993 Ot.Strak157.55 4 139.69 8 147.69263.08/74,624
91.17/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol133.24 16 117.02 62 149.24364.63/76,423
92.25/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha138.69 16 135.49 14 149.49164.88/76,722
93.8/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz132.68 58 141.42 10 151.41966.81/79,021
94.13/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy162.34 60 149.67 4 153.66769.06/81,620
95.26/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB161.82 8 148.37 6 154.37469.76/82,419
96.14/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy140.01 16 149.68 54 156.00971.40/84,418
97.15/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor146.39 10 174.92 10 156.38871.78/84,817
98.2/U23ZIMMER Dominik   9 EU138.82 58 154.42 2 156.42171.81/84,90
99.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB166.43 12 150.19 8 158.19273.58/87,016
100.17/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha160.31 12 150.17 12 162.16877.56/91,715
101.27/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.53 12 149.92 60 162.53477.92/92,114
102.18/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor151.46 12 151.31 12 163.30878.70/93,013
103.3/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník4.00 999 120.10 50 170.10485.49/101,012
104.5/DSMARTIN Václav   3 Boh.Pha162.86 10 173.21 10 172.86388.25/104,311
105.18/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn125.41 58 123.56 60 183.41398.80/116,810
106.19/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn221.30 10 173.59 10 183.59498.98/117,09
107.20/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz176.90 8 149.01 56 184.902100.29/118,58
108.21/ZMPLUTA Adam   3 Boh.Pha1.00 999 176.10 16 192.096107.49/127,07
109.19/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.156.45 62 133.83 60 193.825109.22/129,16
110.22/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.174.77 64 138.24 56 194.235109.63/129,65
111.13/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor188.49 8 157.14 62 196.488111.88/132,24
112.23/ZMROLINEC František 2008 Klášter.188.31 12 195.68 52 200.312115.70/136,73
113.24/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň171.42 68 183.43 18 201.432116.82/138,12
114.9/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha156.69 58 145.61 60 205.607121.00/143,01
115.14/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor211.46 12 195.41 16 211.414126.80/149,90
116.25/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak144.00 110 228.14 62 254.00169.39/200,20
117.28/ZSBARTÁK Josef   SKVS ČB168.81 110 167.54 112 278.809194.20/229,50
118.29/ZSŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha171.86 110 231.03 210 281.861197.25/233,10
119.26/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz146.61 654 133.39 658 791.393706.78/835,30
  LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl