51. ročník Slalomu o štít města Tábora

20.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice80.84 2 81.05 0 81.053 210
2.2/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB84.01 0 82.74 0 82.7411.69/2,1206
3.3/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor85.64 2 83.35 0 83.3522.30/2,8202
4.1/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice85.05 0 87.73 6 85.0454.00/4,9198
5.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.87.19 2 85.13 0 85.1324.08/5,0194
6.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB85.44 0 86.31 0 85.4434.39/5,4190
7.2/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB89.43 52 83.85 2 85.8524.80/5,9186
8.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor84.02 2 85.92 0 85.9214.87/6,0182
9.5/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha87.27 0 87.07 0 87.0686.02/7,4178
10.6/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice87.27 0 85.46 2 87.2666.22/7,7174
11.7/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB89.06 2 87.62 0 87.6186.57/8,1170
12.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.03 4 88.13 0 88.1347.08/8,7166
13.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor88.55 0 89.50 0 88.5517.50/9,3162
14.2/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice88.14 54 89.02 0 89.0227.97/9,8158
15.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz91.20 0 93.55 8 91.19710.15/12,5154
16.1/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice91.77 0 90.36 2 91.7710.72/13,2150
17.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav98.85 4 92.81 0 92.80911.76/14,5146
18.8/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec93.21 50 93.86 0 93.86212.81/15,8142
19.5/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice92.17 2 101.64 54 94.17113.12/16,2138
20.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.91.09 4 90.83 4 94.8313.78/17,0134
21.6/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB92.85 2 92.96 2 94.84913.80/17,0130
22.10/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice94.42 4 95.34 0 95.33714.29/17,6126
23.7/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice96.11 0 93.61 2 95.61114.56/18,0122
24.8/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice96.25 0 95.95 0 95.95314.90/18,4118
25.4/VMARTIN Václav   2 Boh.Pha97.76 0 96.81 0 96.8115.76/19,4114
26.2/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy99.85 0 95.83 2 97.83416.78/20,7110
27.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.74 2 93.93 4 97.93416.88/20,8106
28.6/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.58 6 95.40 4 99.40318.35/22,6102
29.9/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.27 54 97.55 2 99.54918.50/22,898
30.11/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak120.23 4 98.63 2 100.62619.58/24,294
31.3/VMHORÁK David 1976 2 Frol99.34 2 100.67 0 100.66519.62/24,290
32.12/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec101.66 56 98.96 2 100.96119.91/24,686
33.13/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha116.19 56 96.98 4 100.98319.93/24,682
34.4/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor96.18 56 97.77 4 101.77420.72/25,678
35.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně102.47 0 102.09 0 102.09121.04/26,074
36.14/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol98.32 4 108.65 58 102.31621.27/26,270
37.10/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha105.61 106 102.47 0 102.46821.42/26,469
38.11/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak101.70 2 101.61 2 103.61222.56/27,868
39.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV104.15 0 103.06 2 104.15423.10/28,567
40.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha100.29 4 100.18 4 104.17923.13/28,566
41.12/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.106.13 6 102.22 2 104.21923.17/28,665
42.15/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.01 6 100.53 4 104.52623.48/29,064
43.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus100.64 4 103.68 4 104.63723.59/29,163
44.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.98.83 6 105.61 4 104.82523.78/29,362
45.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz106.24 0 105.32 6 106.23825.19/31,161
46.13/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav100.43 6 100.93 6 106.43325.38/31,360
47.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.103.39 4 102.51 4 106.5125.46/31,459
48.16/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor105.29 2 98.10 12 107.28626.24/32,458
49.14/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor102.58 6 117.69 4 108.58427.53/34,057
50.3/VSKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor105.29 4 108.89 4 109.29428.24/34,856
51.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec109.58 0 109.67 0 109.58228.53/35,255
52.15/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec105.74 4 109.10 4 109.73728.69/35,454
53.3/DSVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor108.18 4 103.76 6 109.76428.71/35,453
54.17/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol107.22 4 102.18 8 110.1829.13/35,952
55.16/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.107.91 4 107.49 4 111.48630.44/37,651
56.17/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec108.50 4 107.52 4 111.51830.47/37,650
57. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.105.86 6 104.41 10 111.86430.81/38,049
58.4/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha108.56 4 106.27 6 112.26831.22/38,548
59.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha110.42 4 108.87 4 112.86631.82/39,347
60.2/U23ZIMMER Dominik   9 EU127.00 8 111.46 2 113.4632.41/40,00
61.4/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor110.03 8 105.48 8 113.47732.43/40,046
62.6/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha114.51 6 111.66 2 113.66132.61/40,245
63.18/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz123.37 6 107.54 8 115.54134.49/42,644
64.6/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy119.57 2 116.23 0 116.22735.18/43,443
65.4/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus118.35 2 114.35 2 116.35335.30/43,642
66.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha117.47 4 109.07 8 117.06736.02/44,441
67.7/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.84 58 109.45 8 117.44536.40/44,940
68.8/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha127.76 4 113.56 4 117.56436.51/45,039
69.8/VDI STEFAN Marco   9 EU136.91 104 109.99 8 117.9936.94/45,60
70.9/ZMŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.106.10 12 111.74 14 118.09537.05/45,738
71.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.50 2 114.24 4 118.23937.19/45,937
72.19/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice117.33 2 125.02 10 119.33138.28/47,236
73.20/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec128.66 8 109.75 10 119.74738.70/47,735
74.21/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy110.45 10 107.09 16 120.4539.40/48,634
75.10/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn130.41 4 116.62 4 120.61939.57/48,833
76.10/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy127.07 12 116.76 4 120.76239.71/49,032
77.11/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn122.53 12 115.39 6 121.38640.34/49,831
78.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor118.07 4 127.52 258 122.06841.02/50,630
79.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.99 8 118.40 4 122.40441.35/51,029
80.18/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.117.85 6 119.04 8 123.84942.80/52,828
81.22/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha120.93 8 114.10 10 124.10343.05/53,127
82.9/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója99.88 56 122.61 2 124.60543.56/53,726
83.19/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor122.33 8 121.18 4 125.18144.13/54,425
84.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB132.28 62 121.68 4 125.67644.63/55,124
85.12/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha121.44 6 125.05 2 127.05446.00/56,823
86.6/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz112.88 60 123.50 4 127.49646.45/57,322
87.23/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak99.39 58 112.57 16 128.56547.52/58,621
88.7/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak128.07 2 120.15 52 130.07249.02/60,520
89.3/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník126.45 4 127.26 6 130.45249.40/61,019
90.8/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha123.86 58 128.83 4 132.82851.78/63,918
91.24/ZSKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor125.27 8 127.50 60 133.27252.22/64,417
92.5/DSMARTIN Václav   3 Boh.Pha159.32 8 129.32 4 133.32152.27/64,516
93.13/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor133.86 8 132.48 2 134.47653.43/65,915
94.25/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB128.62 6 157.47 6 134.61753.57/66,114
95.14/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy127.34 12 125.06 10 135.06154.01/66,613
96.15/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB130.22 6 141.76 8 136.22355.17/68,112
97.9/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.132.10 6 136.40 6 138.09957.05/70,411
98.16/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz165.80 12 135.81 6 141.81360.76/75,010
99. MATĚJKA Jaroslav 1993 Ot.Strak130.13 12 147.48 8 142.12961.08/75,49
100.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol117.48 58 132.67 10 142.66761.62/76,08
101.17/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor136.91 8 146.88 10 144.9163.86/78,87
102.18/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn141.80 8 161.73 12 149.79568.75/84,86
103.19/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha128.88 66 136.87 16 152.87271.82/88,65
104.12/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor149.68 6 165.39 58 155.67574.63/92,14
105.26/ZSBARTÁK Josef   SKVS ČB137.62 22 149.36 16 159.62478.57/96,93
106.13/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor192.38 64 157.86 8 165.86284.81/104,62
107.20/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň137.51 68 157.51 16 173.51392.46/114,11
108.27/ZSŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha191.71 176 174.75 18 192.752111.70/137,80
109.21/ZMROLINEC František 2008 Klášter.261.31 64 184.37 10 194.366113.32/139,80
110.22/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak156.05 66 146.50 58 204.497123.45/152,30
111.23/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.154.25 52 176.46 58 206.249125.20/154,50
112.24/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz141.26 366 136.49 314 450.486369.44/455,80
  LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam   3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK František 1975 3+ Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk   2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl