51. ročník Slalomu o štít města Tábora

20.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha124.08 8 108.62 4 112.62 0
2.2/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice112.41 4 114.49 8 116.4093.79/3,40
3.3/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor139.13 8 117.95 6 123.95311.33/10,10
4.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha134.54 10 122.40 6 128.39715.78/14,00
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy123.15 6 125.43 10 129.14716.53/14,70
6.6/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV136.77 2 131.53 0 131.52718.91/16,80
7.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha125.34 8 129.80 8 133.33520.72/18,40
8.7/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy136.81 16 128.50 6 134.50121.88/19,40
9.8/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov121.47 14 154.42 12 135.46522.85/20,30
10.9/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň141.40 6 143.51 8 147.40134.78/30,90
11.10/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně143.97 4 135.57 56 147.97235.35/31,40
12.11/PZMREZEK Adam   SKVS ČB158.46 10 138.20 12 150.19937.58/33,40
13.12/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha201.14 14 145.34 8 153.34240.72/36,20
14.13/PZMKREJČÍ Matěj   SKVS ČB204.27 58 143.96 10 153.95741.34/36,70
15.14/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn153.00 8 149.54 6 155.53642.92/38,10
16.15/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor149.58 6 146.35 58 155.57542.96/38,10
17.16/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha149.84 6 153.90 4 155.83643.22/38,40
18.17/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha150.18 8 152.83 4 156.82844.21/39,30
19.18/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.154.29 4 150.30 54 158.2945.67/40,60
20.2/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK160.28 2 156.28 10 162.28449.66/44,10
21.19/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha163.23 112 161.05 4 165.04652.43/46,60
22.3/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy163.61 10 157.21 14 171.21458.59/52,00
23.20/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha228.92 14 165.99 20 185.99173.37/65,10
24.21/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha167.05 50 182.61 8 190.6177.99/69,30
25.22/PZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice180.93 14 195.40 12 194.93282.31/73,10
26.4/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy197.45 12 204.68 114 209.45396.83/86,00
27.23/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec208.24 12 196.30 14 210.30297.68/86,70
28.24/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha163.00 108 168.21 60 228.205115.59/102,60
29.5/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy183.33 166 190.04 60 250.042137.42/122,00
30.25/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor255.87 66 1.00 999 321.87209.25/185,80
31.6/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor144.77 406 168.01 262 430.01317.39/281,80
32.26/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn132.17 402 137.37 360 497.374384.75/341,60
  PLUTA Štěpán   Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BECK Hynek   L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl