4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace

12.08.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Lenka Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.08 2 96.88 0 96.88 -
2. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.20 2 96.09 2 98.091.21/1,2-
3. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
96.99 2 0.00 999 98.992.11/2,2-
4. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
99.83 0 100.56 2 99.832.95/3,0-
5. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
99.85 0 99.05 2 99.852.97/3,1-
6. BEHLING Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
100.37 0 101.46 4 100.373.49/3,6-
7. HRADILEK Vaclav
SEHNAL Stepan
2000
2000
CZE
CZE
100.54 0 101.11 2 100.543.66/3,8-
8. TALJAT Saso
BOZIC Luka
2000
2000
SLO
SLO
102.55 0 100.82 0 100.823.94/4,1-
9. PRINDA Lukas
HAVLICEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
100.93 0 101.01 2 100.934.05/4,2-
10. KOPLIK Tomas
VRZAN Jakub
2000
2000
CZE
CZE
99.27 2 100.75 4 101.274.39/4,5-
11. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
101.61 0 99.04 4 101.614.73/4,9-
12. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
102.73 0 100.78 2 102.735.85/6,0-
13. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
103.84 8 103.61 0 103.616.73/6,9-
14. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitriy
2000
2000
RUS
RUS
101.91 2 104.69 4 103.917.03/7,3-
15. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
105.63 2 104.06 0 104.067.18/7,4-
16. KRALJ Dejan
HOCEVAR Simeon
2000
2000
SLO
SLO
107.60 2 102.06 2 104.067.18/7,4-
17. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
101.22 4 102.26 2 104.267.38/7,6-
18. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
100.69 4 103.28 6 104.697.81/8,1-
19. KUCERA Tomas
BATIK Jan
2000
2000
SVK
SVK
104.45 4 100.82 4 104.827.94/8,2-
20. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
102.96 2 101.87 4 104.968.08/8,3-
21. MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
101.69 4 104.14 4 105.698.81/9,1-
22. LI Yingfeng
TENG Fuxin
2000
2000
CHN
CHN
103.98 2 103.88 2 105.889.00/9,3-
23. PICCO Pierre
BISO Hugo
2000
2000
FRA
FRA
103.83 6 102.36 4 106.369.48/9,8-
24. CHEN Fei
SHAN Bao
2000
2000
CHN
CHN
108.49 0 130.71 2 108.4911.61/12,0-
25. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
106.46 4 105.91 4 109.9113.03/13,4-
26. CHUPRIN Alexander
TIMOSHENSKIY Sergey
2000
2000
RUS
RUS
122.77 54 105.56 6 111.5614.68/15,2-
27. MALEY Kynan
JEFFERY Robin
2000
2000
AUS
AUS
111.61 60 110.41 2 112.4115.53/16,0-
28. SLAPSAK Luka
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
110.47 2 107.04 6 112.4715.59/16,1-
29. CUTTS Adam
CUTTS James
2000
2000
CAN
CAN
108.24 6 109.52 6 114.2417.36/17,9-
30. EICHFELD Casey
McEWAN Devin
2000
2000
USA
USA
107.60 8 114.31 6 115.6018.72/19,3-
31. PRIGENT Yves
KERVELLA Loic
2000
2000
FRA
FRA
110.33 8 115.91 58 118.3321.45/22,1-
32. PURCELL Daniel
PURCELL Thomas
2000
2000
CAN
CAN
113.44 8 113.32 8 121.3224.44/25,2-
33. SASAKI Shota
SASAKI Tsubasa
2000
2000
JPN
JPN
118.59 10 118.69 4 122.6925.81/26,6-
34. HAEDERLI Loic
CHABBEY Lucien
2000
2000
SUI
SUI
121.19 10 118.69 6 124.6927.81/28,7-
35. CHANG Yun-Chuan
PAN Hung-Ming
2000
2000
TPE
TPE
131.49 8 126.30 10 136.3039.42/40,7-
36. KRAEHENBUEHL Simon
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
124.58 62 113.45 104 186.5889.70/92,6-
Oddíl