4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace

12.08.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Lenka Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PAVELKOVA Irena 2000 CZE97.43 0 97.43 100 104.38 -
2. PFEIFER Melanie 2000 GER100.24 0 98.28 98 98.28 -
3. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE99.29 0 99.29 100 104.470.09/0,1-
4. BAER Claudia 2000 GER99.12 2 99.44 99 99.44 -
5. DUKATOVA Jana 2000 SVK100.25 0 100.25 97 101.35 -
6. BLAKEMAN Laura 2000 GBR98.49 4 100.38 98 100.38 -
7. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE100.36 6 100.70 101 100.70 -
8. PACIERNIK Natalia 2000 POL104.59 8 101.54 100 101.54 -
9. KUHNLE Corinna 2000 AUT97.73 4 101.73 95 102.83 -
10. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER102.17 0 102.17 104 153.5849.20/47,1-
11. KHARITONOVA Marta 2000 RUS102.42 0 102.25 100 102.25 -
12. KALISKA Elena 2000 SVK102.44 0 102.44 109 167.0562.67/60,0-
13. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT100.48 2 102.48 102 103.64 -
14. KRAGELJ Ursa 2000 SLO104.82 4 102.58 101 102.58 -
15. PEROVA Aleksandra 2000 RUS102.88 0 102.88 99 105.370.99/0,9-
16. ORNSTOVA Eva 2000 CZE100.88 2 102.88 104 162.1157.73/55,3-
17. GRANT Sarah 2000 AUS103.25 0 103.25 102 109.865.48/5,3-
18. MANN Dana 2000 SVK107.47 2 103.40 103 103.40 -
19. ZOU Yingying 2000 CHN110.12 56 103.43 103 103.43 -
20. TERCELJ Eva 2000 SLO101.50 2 103.50 103 109.104.72/4,5-
21. BOUZIDI Carole 2000 FRA107.07 0 103.91 102 103.91 -
22. PEROVA Ekaterina 2000 RUS106.70 4 104.01 102 104.01 -
23. HORN Stefanie 2000 GER104.03 0 104.03 104 107.923.54/3,4-
24. PENNIE Fiona 2000 GBR102.07 2 104.07 100 104.34 -
25. LI Jingjing 2000 CHN102.13 2 104.13 101 109.465.08/4,9-
26. LAWRENCE Katrina 2000 AUS104.98 4 104.26 102 104.26 -
27. MOZETIC Nina 2000 SLO104.84 0 104.84 110 118.1513.77/13,2-
28. HORN Jacqueline 2000 GER105.28 0 104.96 105 104.960.58/0,6-
29. NEE Ashley 2000 USA113.17 4 105.10 105 105.100.72/0,7-
30. LOIR Caroline 2000 FRA103.12 2 105.12 107 107.162.78/2,7-
31. NEAVE Elizabeth 2000 GBR101.51 4 105.51 102 106.392.01/1,9-
32. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT105.56 0 105.56 102 106.111.73/1,7-
33. MEDON POLARCZYK Joanna 2000 POL107.38 8 106.17 102 106.171.79/1,7-
34. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS103.64 4 107.50 108 107.503.12/3,0-
35. JONES Luuka 2000 NZL106.06 2 108.06 104 110.165.78/5,5-
36. GUIET Pauline 2000 FRA138.02 4 108.32 104 108.323.94/3,8-
37. XU Yanru 2000 CHN109.90 2 108.53 105 108.534.15/4,0-
38. GROENEVELD Jessica 2000 CAN107.27 2 109.27 110 115.8211.44/11,0-
39. QUEEN Caroline 2000 USA106.08 4 110.08 109 115.2310.85/10,4-
40. BOUDENS Sarah 2000 CAN109.44 2 111.44 111 119.1414.76/14,1-
  CRAIG Hannah 2000 IRL106.95 6 112.95 0 DNS -
42. CHABBEY Elise 2000 SUI118.86 2 112.95 109 112.958.57/8,2-
43. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR111.01 2 113.01 110 168.1663.78/61,1-
44. JULL Louise 2000 NZL117.82 4 113.10 111 113.108.72/8,4-
45. YAMADA Asahi 2000 JPN113.20 52 113.56 110 113.569.18/8,8-
46. FROEHLICH Thea 2000 CAN115.53 54 114.20 112 114.209.82/9,4-
47. LEENDERS Claudia 2000 NED110.30 6 116.08 112 116.0811.70/11,2-
48. KAIFUCHI Moe 2000 JPN116.26 106 117.30 113 117.3012.92/12,4-
49. BYRNE-SUTTON Olivia 2000 SUI114.33 4 118.33 113 168.6764.29/61,6-
50. DERKS Dian 2000 NED122.05 6 118.37 116 118.3713.99/13,4-
51. TERAGAKI Hikari 2000 JPN118.47 6 124.47 120 173.7569.37/66,5-
52. SATILA Ana 2000 BRA123.76 2 125.76 149 152.6348.25/46,2-
53. WHITEHEAD Nikki 2000 NZL127.12 2 129.12 136 240.20135.82/130,1-
54. BARANAUSKAITE Erika 2000 LTU138.40 62 156.10 152 156.1051.72/49,5-
55. FEREKIDOU Maria 2000 GRE109.48 52 158.06 104 158.0653.68/51,4-
56. CONLON Aisling 2000 IRL117.34 52 169.34 149 208.94104.56/100,2-
Oddíl