Vysokomýtský slalom

27.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily96.20 0 92.10 4 96.10 94
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto98.30 0 98.20 0 98.202.10/2,290
3.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily103.20 0 102.80 6 103.207.10/7,486
4.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.00 54 103.70 0 103.707.60/7,982
5. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto104.30 2 101.80 2 103.807.70/8,078
6.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.00 2 104.20 0 104.208.10/8,474
7.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.30 2 104.50 0 104.508.40/8,770
8.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.102.50 4 103.10 2 105.109.00/9,466
8.3/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno106.70 0 105.10 0 105.109.00/9,462
10.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště103.20 2 104.00 2 105.209.10/9,558
11.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov106.20 0 104.80 2 106.2010.10/10,554
12.2/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto109.40 2 106.70 0 106.7010.60/11,050
13.4/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.111.20 4 106.90 0 106.9010.80/11,246
14.2/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha108.30 2 107.20 0 107.2011.10/11,642
15.2/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily110.50 0 105.30 2 107.3011.20/11,741
16.5/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno107.10 4 107.50 0 107.5011.40/11,940
16.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.109.20 6 107.50 0 107.5011.40/11,939
18. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto109.10 0 107.90 0 107.9011.80/12,338
19.1/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily108.40 4 108.50 0 108.5012.40/12,937
20.2/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž111.40 0 110.00 0 110.0013.90/14,536
21.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště104.80 6 104.10 6 110.1014.00/14,635
22.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily109.00 2 110.40 0 110.4014.30/14,934
23.7/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto112.10 0 114.60 2 112.1016.00/16,633
24.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště117.90 2 114.10 0 114.1018.00/18,732
24.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov110.10 4 108.30 100 114.1018.00/18,731
26.4/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.117.40 8 115.40 0 115.4019.30/20,130
27.8/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha111.70 4 113.50 2 115.5019.40/20,229
27.5/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto112.00 6 113.50 2 115.5019.40/20,228
29.9/DMBERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno113.60 2 109.60 6 115.6019.50/20,327
29.10/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov112.10 10 113.60 2 115.6019.50/20,326
31.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.120.70 0 115.70 0 115.7019.60/20,425
31.4/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto113.70 2 117.00 4 115.7019.60/20,424
33. PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.116.18 4 113.60 4 117.6021.50/22,423
34.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto118.80 4 119.50 0 119.5023.40/24,322
35.6/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.117.80 2 118.80 6 119.8023.70/24,721
36.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.124.30 4 121.10 0 121.1025.00/26,020
37.11/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.119.10 4 118.20 4 122.2026.10/27,219
38.7/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel118.20 6 123.20 6 124.2028.10/29,218
39.8/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily135.60 4 123.80 2 125.8029.70/30,917
40.9/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel123.20 4 129.30 2 127.2031.10/32,416
41.10/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel130.90 6 128.70 0 128.7032.60/33,915
42.11/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.128.60 2 132.80 0 130.6034.50/35,914
43.12/DMTRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.130.70 0 129.50 2 130.7034.60/36,013
44.12/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto127.30 4 129.50 2 131.3035.20/36,612
45.2/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.131.40 0 130.00 6 131.4035.30/36,711
46.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK132.10 0 134.30 0 132.1036.00/37,510
47.4/VPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí133.40 2 129.50 4 133.5037.40/38,99
47.5/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.50 0 133.50 0 133.5037.40/38,98
49.13/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto126.30 10 128.50 8 136.3040.20/41,87
50.14/ZSSLEZÁK Adam 2006 Pardub.144.10 6 137.20 0 137.2041.10/42,86
51.15/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily138.10 54 137.70 4 141.7045.60/47,55
52.16/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto138.20 4 129.90 52 142.2046.10/48,04
53.3/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel143.00 6 144.30 0 144.3048.20/50,23
53.13/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto144.30 0 153.60 4 144.3048.20/50,22
55.4/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel159.00 16 147.80 0 147.8051.70/53,81
56.14/DMBAŽANT Jan 2005 Pardub.143.10 100 148.00 2 150.0053.90/56,10
57.15/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno144.10 6 152.70 10 150.1054.00/56,20
58.5/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov147.10 6 149.80 6 153.1057.00/59,30
59.3/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.149.30 6 152.90 6 155.3059.20/61,60
60.17/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.179.50 2 147.40 8 155.4059.30/61,70
61.4/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.155.70 4 148.70 8 156.7060.60/63,10
62. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov160.10 8 156.80 0 156.8060.70/63,20
63.16/DMPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel166.20 8 151.90 8 159.9063.80/66,40
64.6/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto166.80 10 163.20 10 173.2077.10/80,20
65.18/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno1.00 999 179.50 4 183.5087.40/90,90
66.7/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov230.20 10 234.70 68 240.20144.10/149,90
67.19/ZSPISKÁČEK Tomáš 2007 Štětí261.70 104 251.90 8 259.90163.80/170,40
68.5/VTRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.232.70 114 194.70 170 346.70250.60/260,80
Oddíl

Historie procházení