Slalom v Kadani

04.07.2020   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.00 0 94.90 2 95.00 41
2.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV94.60 2 93.90 2 95.900.90/0,937
3. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy97.80 0 99.50 2 97.802.80/2,933
4.1/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa100.90 2 99.80 0 99.804.80/5,129
5.1/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy101.10 0 102.90 0 101.106.10/6,425
5.1/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec101.10 2 99.10 2 101.106.10/6,421
7.3/VMBERTRAND  Valerie   9 Norsko101.90 4 101.20 0 101.206.20/6,50
8. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.101.00 2 101.80 0 101.806.80/7,220
9.2/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy100.50 4 100.60 2 102.607.60/8,019
10.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.101.10 2 104.60 4 103.108.10/8,518
11.3/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava104.00 2 103.30 2 105.3010.30/10,817
12.4/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor102.40 6 101.10 6 107.1012.10/12,716
13.1/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec110.10 6 103.70 4 107.7012.70/13,415
14.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor104.70 4 104.10 4 108.1013.10/13,814
14.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň108.10 0 108.40 4 108.1013.10/13,813
16.5/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava108.60 0 108.30 2 108.6013.60/14,312
17.5/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha108.90 0 112.50 2 108.9013.90/14,611
18.2/DSTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus109.00 2 105.50 4 109.5014.50/15,310
19.1/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz111.80 6 109.70 0 109.7014.70/15,59
20.6/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus114.70 10 111.30 0 111.3016.30/17,28
21.1/PZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha117.10 4 115.20 2 117.2022.20/23,40
22.3/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy121.50 2 118.30 2 120.3025.30/26,67
23.3/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz121.20 2 120.80 0 120.8025.80/27,26
24.4/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň122.70 0 121.00 8 122.7027.70/29,25
25.7/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky120.00 8 132.20 8 128.0033.00/34,74
26.5/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice127.80 2 135.90 2 129.8034.80/36,63
27.8/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa148.50 52 122.90 12 134.9039.90/42,02
28.2/PZPEDERSEN Alicia   9 Norsko145.80 108 146.70 2 148.7053.70/56,50
29.6/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 Klášter.170.00 104 166.20 4 170.2075.20/79,21
30.9/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.202.40 12 165.30 10 175.3080.30/84,50
31.3/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy191.10 106 168.20 10 178.2083.20/87,60
32.4/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy141.10 56 137.70 54 191.7096.70/101,80
33.5/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy186.20 254 173.90 112 285.90190.90/200,90
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení