VZ ve slalomu - sobota

01.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK111.90 0 111.90 0 111.90 35
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy116.90 0 116.00 0 116.004.10/3,727
3. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa119.40 0 120.40 0 119.407.50/6,723
4. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha124.70 0 122.00 0 122.0010.10/9,019
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha125.00 0 124.30 4 125.0013.10/11,718
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor128.30 0 129.80 0 128.3016.40/14,717
7. ZEMANOVÁ Jana 1969 0 USK Pha129.60 2 127.10 2 129.1017.20/15,416
8. MAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha129.40 0 135.50 2 129.4017.50/15,615
9. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy132.90 2 130.80 0 130.8018.90/16,914
10. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily131.60 0 130.30 2 131.6019.70/17,613
11. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily132.50 0 131.70 0 131.7019.80/17,712
12. KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.134.20 0 132.60 0 132.6020.70/18,511
13. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha132.00 2 132.70 0 132.7020.80/18,610
14. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice133.10 0 134.20 2 133.1021.20/18,90
15. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha133.60 2 140.30 2 135.6023.70/21,29
16. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník134.10 2 141.60 0 136.1024.20/21,68
17. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha136.98 2 134.40 2 136.4024.50/21,97
18. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha140.60 0 136.40 2 138.4026.50/23,70
19. HAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.139.80 0 137.00 2 139.0027.10/24,26
20. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec141.60 0 141.60 0 141.6029.70/26,50
21. SEMERÁDOVÁ Petra 1981 3 Benátky143.40 0 141.70 0 141.7029.80/26,65
22. HEGEROVÁ Hana 1974 0 KVS HK142.40 6 141.80 0 141.8029.90/26,74
23. OKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha154.00 2 141.90 2 143.9032.00/28,63
24. STRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec161.80 2 144.50 0 144.5032.60/29,10
25. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice161.10 8 145.70 0 145.7033.80/30,20
26. JANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec148.10 4 146.30 0 146.3034.40/30,72
27. ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek150.20 2 145.50 2 147.5035.60/31,80
28. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov147.70 2 164.70 6 149.7037.80/33,81
29. BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec156.60 8 149.00 6 155.0043.10/38,50
30. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK151.80 6 153.40 10 157.8045.90/41,00
31. ŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc0.00 999 162.40 8 170.4058.50/52,30
32. LACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily188.50 6 201.80 6 194.5082.60/73,80
33. KRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha211.90 58 197.10 12 209.1097.20/86,90
34. LÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí225.20 6 229.90 8 231.20119.30/106,60
35. VENIGEROVÁ Hana 2001 0 Vys.Mýto235.80 6 261.10 6 241.80129.90/116,10
36. KLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov223.70 50 361.00 4 273.70161.80/144,60
37. JIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí176.90 202 173.80 102 275.80163.90/146,50
  BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 40.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení