Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2020  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha122.20 6 120.80 4 124.80 0
2.2/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice129.70 0 127.70 0 127.702.90/2,30
3.3/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha1.00 999 127.70 2 129.704.90/3,90
4.4/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov135.50 0 129.90 0 129.905.10/4,10
5.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy132.70 0 127.10 4 131.106.30/5,00
6.6/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV129.50 2 130.50 2 131.506.70/5,40
7.1/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand131.40 4 131.90 0 131.907.10/5,70
8.7/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor131.60 4 132.40 0 132.407.60/6,10
9.8/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň130.70 2 131.70 2 132.707.90/6,30
10.2/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha131.00 4 132.30 2 134.309.50/7,60
11.9/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn134.50 2 132.40 2 134.409.60/7,70
12.10/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha137.10 8 132.50 2 134.509.70/7,80
13.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand137.80 0 132.40 6 137.8013.00/10,40
14.11/PZMKOLMAN Vít   Boh.Pha135.90 2 136.60 2 137.9013.10/10,50
15.12/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha151.40 6 143.10 4 147.1022.30/17,90
16.13/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor147.10 2 145.90 2 147.9023.10/18,50
17.4/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy148.10 2 146.70 2 148.7023.90/19,20
18.14/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha149.20 0 151.60 0 149.2024.40/19,60
19.15/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.148.40 2 148.30 2 150.3025.50/20,40
20.16/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha150.90 2 153.70 0 152.9028.10/22,50
21.17/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha148.70 6 162.40 2 154.7029.90/24,00
22.5/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy164.80 10 154.80 0 154.8030.00/24,00
23.18/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor155.70 4 155.40 6 159.7034.90/28,00
24.19/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy172.40 50 162.10 6 168.1043.30/34,70
25.6/PZZVACULOVÁ Silvie   9 KK Brand181.10 6 186.60 0 186.6061.80/49,50
27.7/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor185.60 12 184.60 6 190.6065.80/52,70
28.8/PZZŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň192.60 10 184.90 10 194.9070.10/56,20
30.22/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy254.00 16 234.30 24 258.30133.50/107,00
31.23/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec4.00 999 213.80 114 327.80203.00/162,70
  KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl