Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů

15.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.102.97 0 97.86 0 97.86 119
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK98.11 0 97.73 2 98.110.25/0,3115
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK100.58 0 98.13 0 98.130.27/0,3111
4.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.55 0 98.52 0 98.520.66/0,7107
5.3/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy101.79 0 99.25 0 99.251.39/1,4103
6.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.47 6 103.56 0 103.565.70/5,899
7.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.36 0 104.79 0 104.796.93/7,195
8. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.109.27 2 105.24 0 105.247.38/7,591
9.4/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy108.96 4 105.37 0 105.377.51/7,787
10.1/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand110.06 2 105.95 0 105.958.09/8,383
11.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK106.39 2 106.28 0 106.288.42/8,679
12.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor113.12 2 108.62 0 108.6210.76/11,075
13. PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky108.60 2 109.50 0 109.5011.64/11,971
14. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice115.66 4 110.18 0 110.1812.32/12,667
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.33 2 108.30 2 110.3012.44/12,763
16.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand116.87 4 110.56 0 110.5612.70/13,059
17. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.82 2 111.24 0 111.2413.38/13,755
18.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor115.03 6 113.05 0 113.0515.19/15,551
19.1/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec139.71 4 111.31 2 113.3115.45/15,847
20.3/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz116.68 2 112.50 2 114.5016.64/17,043
21.5/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz114.48 2 112.63 2 114.6316.77/17,139
22.6/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa119.13 0 115.63 0 115.6317.77/18,235
23.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand120.39 4 114.02 2 116.0218.16/18,634
24.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.06 4 118.94 4 116.0618.20/18,633
25.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand117.31 8 116.53 0 116.5318.67/19,132
26.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy117.56 2 116.91 0 116.9119.05/19,531
27.3/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand120.78 10 116.95 0 116.9519.09/19,530
28.5/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.86 6 116.85 2 118.8520.99/21,429
29.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.116.45 4 117.39 2 119.3921.53/22,028
30.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň124.23 0 119.46 0 119.4621.60/22,127
31.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.11 4 117.48 2 119.4821.62/22,126
32.7/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy120.53 2 117.52 2 119.5221.66/22,125
33.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.120.11 0 118.38 2 120.1122.25/22,724
34.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.91 2 120.31 0 120.3122.45/22,923
35.10/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy118.78 2 122.53 4 120.7822.92/23,422
36.7/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa119.16 2 4.00 999 121.1623.30/23,821
37.5/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz126.51 0 124.90 2 126.5128.65/29,320
38.3/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky125.32 2 125.18 2 127.1829.32/30,019
39.4/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov128.26 2 128.15 0 128.1530.29/31,018
40.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník149.58 8 128.40 0 128.4030.54/31,217
41.6/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.126.76 2 127.90 4 128.7630.90/31,616
42. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.81 0 127.61 2 129.6131.75/32,415
42.8/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor143.94 0 129.61 0 129.6131.75/32,414
44.11/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak158.89 10 127.78 2 129.7831.92/32,613
45.7/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol129.24 4 128.90 56 133.2435.38/36,212
46.5/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha144.05 6 133.93 0 133.9336.07/36,911
47.6/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň134.42 6 134.48 0 134.4836.62/37,410
48.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec131.48 4 131.81 4 135.4837.62/38,49
49.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily133.52 2 4.00 999 135.5237.66/38,58
50.12/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.133.56 4 142.31 4 137.5639.70/40,67
51.4/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor174.66 2 137.91 2 139.9142.05/43,06
52.13/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa156.25 52 138.46 2 140.4642.60/43,55
53.9/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz135.30 6 156.85 8 141.3043.44/44,44
54.5/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník158.44 60 142.99 0 142.9945.13/46,13
55.8/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.190.70 10 172.06 8 180.0682.20/84,02
56.14/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov200.01 106 198.36 8 206.36108.50/110,91
57.15/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.206.58 60 173.65 56 229.65131.79/134,70
58. DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz139.23 506 1.00 999 645.23547.37/559,30
  MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl