Slalom O cenu Tyrolitu

16.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky85.68 0 91.30 0 85.68 296
2.1/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy89.08 0 88.45 0 88.452.77/3,2292
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky90.16 0 97.83 2 90.164.48/5,2288
4.1/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.91.94 4 90.96 0 90.965.28/6,2284
5.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.92.52 0 91.07 0 91.075.39/6,3280
6.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor94.25 4 91.30 0 91.305.62/6,6276
7.3/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand93.97 0 92.32 0 92.326.64/7,7272
8.2/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily96.70 4 93.05 0 93.057.37/8,6268
9.4/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.31 2 93.59 0 93.597.91/9,2264
10.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.81 0 4.00 999 93.818.13/9,5260
11.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.91 2 93.91 0 93.918.23/9,6256
12.2/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.87 2 92.10 2 94.108.42/9,8252
13.4/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.20 0 101.01 0 94.208.52/9,9248
14.5/DMRAŠNER Karel 2004 Postřelm94.36 0 94.84 0 94.368.68/10,1244
15. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.96.23 0 94.41 0 94.418.73/10,2240
16.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy95.62 0 94.59 0 94.598.91/10,4236
17.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.74 0 94.96 0 94.969.28/10,8232
18.6/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy94.37 4 91.14 4 95.149.46/11,0228
19.5/DSNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha93.49 2 91.19 6 95.499.81/11,4224
20.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand96.03 0 96.54 50 96.0310.35/12,1220
21.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.81 0 96.25 0 96.2510.57/12,3216
22.6/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava97.15 0 94.32 2 96.3210.64/12,4212
23.7/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand96.77 0 98.13 52 96.7711.09/12,9208
24.7/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand97.19 0 97.59 2 97.1911.51/13,4204
25.3/U23ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.101.15 2 97.51 0 97.5111.83/13,8200
26. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa97.71 0 102.02 2 97.7112.03/14,0196
27.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz103.14 2 97.99 0 97.9912.31/14,4192
28.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.42 0 98.13 0 98.1312.45/14,5188
29.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand99.18 0 98.66 0 98.6612.98/15,1184
30.8/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.54 0 100.65 50 99.5413.86/16,2180
31.8/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand96.07 50 99.99 0 99.9914.31/16,7176
32.9/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec98.36 2 100.13 0 100.1314.45/16,9172
33.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.102.68 0 100.22 0 100.2214.54/17,0168
34.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.104.95 4 100.44 0 100.4414.76/17,2164
35.5/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.59 0 100.75 0 100.7515.07/17,6160
36.3/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň101.68 2 100.80 0 100.8015.12/17,6156
37. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.101.04 0 104.09 2 101.0415.36/17,9152
38.9/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.24 0 121.83 6 101.2415.56/18,2148
39.4/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.36 0 101.82 0 101.8216.14/18,8144
40.5/U23KRČ Ladislav 1999 Dukla B.102.67 0 105.36 2 102.6716.99/19,8140
41.6/U23ŠULC Karel 2000 2 KK Brand103.33 2 102.83 0 102.8317.15/20,0136
42.10/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily103.14 2 103.08 0 103.0817.40/20,3132
43.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.101.49 2 4.00 999 103.4917.81/20,8128
44.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky103.51 0 102.14 2 103.5117.83/20,8124
45.11/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště99.53 4 99.13 6 103.5317.85/20,8120
46.12/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice107.28 0 103.56 0 103.5617.88/20,9116
47.5/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor105.39 0 101.57 2 103.5717.89/20,9112
48.10/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily106.09 2 103.58 0 103.5817.90/20,9108
49.13/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB101.99 2 101.65 2 103.6517.97/21,0104
50.14/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand110.64 52 102.32 2 104.3218.64/21,8100
51.15/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.71 6 104.99 0 104.9919.31/22,596
52.16/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand105.99 0 105.19 0 105.1919.51/22,892
53.17/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov105.23 0 106.30 0 105.2319.55/22,888
54.11/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.104.54 4 103.43 2 105.4319.75/23,184
55.6/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.65 0 103.61 2 105.6119.93/23,380
56.12/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.98.06 8 101.62 4 105.6219.94/23,376
57.7/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.66 0 4.00 999 105.6619.98/23,375
58.2/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha105.98 0 110.53 2 105.9820.30/23,774
59.18/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol106.16 0 105.87 4 106.1620.48/23,973
60.19/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.106.78 0 106.32 2 106.7821.10/24,672
61.7/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec104.89 2 106.25 6 106.8921.21/24,871
62.6/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy108.31 0 107.05 0 107.0521.37/24,970
63.3/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.60 0 105.23 2 107.2321.55/25,269
64.8/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB105.26 2 108.82 2 107.2621.58/25,268
65.4/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.41 0 4.00 999 107.4121.73/25,467
66.20/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.104.05 4 103.73 4 107.7322.05/25,766
67.9/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand107.93 0 108.53 0 107.9322.25/26,065
68.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.110.00 0 105.98 2 107.9822.30/26,064
69.5/VMHORÁK David 1976 2 Frol108.02 0 108.23 0 108.0222.34/26,163
70.4/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.106.85 2 123.62 10 108.8523.17/27,062
71.21/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha109.16 0 105.38 4 109.1623.48/27,461
72.22/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak107.33 2 108.20 2 109.3323.65/27,660
73.10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.109.39 0 109.54 0 109.3923.71/27,759
74.3/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa158.40 50 108.31 2 110.3124.63/28,758
75.4/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus110.98 0 108.84 2 110.8425.16/29,457
76.8/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec109.44 2 4.00 999 111.4425.76/30,156
77.5/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy115.25 0 111.63 0 111.6325.95/30,355
78.5/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha111.93 0 112.03 0 111.9326.25/30,654
79.23/DMJUDA Štěpán 2004 Benátky113.40 4 110.11 2 112.1126.43/30,853
81.11/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily108.37 4 110.12 6 112.3726.69/31,252
82.6/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV113.28 0 111.65 2 113.2827.60/32,251
83.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.77 6 107.04 52 113.7728.09/32,850
84.12/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.118.06 2 113.96 0 113.9628.28/33,049
85.7/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky114.28 0 111.98 2 113.9828.30/33,048
85.6/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice113.98 0 111.04 8 113.9828.30/33,047
87.8/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz108.33 52 110.60 4 114.6028.92/33,846
88.13/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.80 2 111.15 8 114.8029.12/34,045
89.14/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.30 2 114.81 0 114.8129.13/34,044
90.9/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand117.43 2 114.23 2 116.2330.55/35,743
91.7/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz116.86 2 116.40 0 116.4030.72/35,942
92.9/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.112.45 4 117.46 0 116.4530.77/35,941
93.6/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója114.49 2 124.15 0 116.4930.81/36,040
94. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.124.11 2 116.96 0 116.9631.28/36,539
95.10/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand117.64 2 115.01 2 117.0131.33/36,638
96.7/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník117.02 0 4.00 999 117.0231.34/36,637
97.15/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand115.36 2 121.40 10 117.3631.68/37,036
98.9/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník115.65 2 121.34 102 117.6531.97/37,335
99.8/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.117.84 0 115.79 2 117.7932.11/37,534
100.11/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha115.93 2 118.45 2 117.9332.25/37,633
101.24/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.127.77 4 116.34 2 118.3432.66/38,132
102.12/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha118.07 2 118.88 0 118.8833.20/38,731
103.8/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa120.33 0 120.58 2 120.3334.65/40,430
104.16/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec116.38 4 117.60 4 120.3834.70/40,529
105.9/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor118.72 2 125.47 54 120.7235.04/40,928
106.9/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.89 0 121.96 0 121.9636.28/42,327
107.13/DSADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky122.43 2 122.08 0 122.0836.40/42,526
108.13/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.92 4 120.24 2 122.2436.56/42,725
109.17/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand120.76 2 119.94 50 122.7637.08/43,324
110.18/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily121.99 4 120.47 4 124.4738.79/45,323
111.14/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily123.88 2 125.82 4 125.8840.20/46,922
112.10/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.03 0 126.56 0 126.0340.35/47,121
113.14/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand132.78 0 124.07 2 126.0740.39/47,120
114.25/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol126.53 0 111.85 56 126.5340.85/47,719
115.15/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK124.66 2 127.62 2 126.6640.98/47,818
116.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník4.00 999 127.10 0 127.1041.42/48,317
117.26/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.124.71 6 120.51 8 128.5142.83/50,016
118.16/ZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor143.53 60 122.61 6 128.6142.93/50,115
119.19/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec127.17 2 128.44 8 129.1743.49/50,814
120. ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky133.26 2 127.81 2 129.8144.13/51,513
121.17/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.129.93 0 133.78 2 129.9344.25/51,612
122.18/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy142.63 2 131.30 0 131.3045.62/53,211
123.19/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand132.36 0 128.65 6 132.3646.68/54,510
124.20/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.45 0 131.30 2 133.3047.62/55,69
125.21/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha129.53 4 135.85 2 133.5347.85/55,88
126.22/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha129.84 4 137.50 4 133.8448.16/56,27
127.11/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.04 2 133.93 0 133.9348.25/56,36
128.12/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov138.99 0 134.15 0 134.1548.47/56,65
129.23/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz146.93 4 133.45 4 137.4551.77/60,44
130.24/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice137.96 102 138.09 0 138.0952.41/61,23
131.13/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK140.06 0 145.79 2 140.0654.38/63,52
132.14/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.143.17 6 138.53 2 140.5354.85/64,01
133.10/VMHADRABA Michal 1976 Frol134.63 6 150.24 64 140.6354.95/64,10
134.25/ZMODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.136.35 6 143.36 6 142.3556.67/66,10
135.20/ZSLUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň141.91 6 158.56 56 147.9162.23/72,60
136.26/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha155.25 2 153.20 60 157.2571.57/83,50
137.27/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň148.39 12 163.33 8 160.3974.71/87,20
138.28/ZMROLINEC František 2008 Klášter.229.33 6 170.80 8 178.8093.12/108,70
139.21/ZSKURUCZ Štěpán 2007 Benátky154.15 156 1.00 999 310.15224.47/262,00
140.29/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz207.33 214 1.00 999 421.33335.65/391,70
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Ondřej 1979 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Vilém 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.109.12 0 109.55 52 109.12 32
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK112.16 0 110.37 0 110.371.25/1,128
3.2/ZSNEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand116.65 0 113.99 0 113.994.87/4,524
4.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy119.92 0 114.16 0 114.165.04/4,620
5.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK115.66 0 4.00 999 115.666.54/6,016
6.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.75 2 116.64 2 118.649.52/8,712
7.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK121.01 0 121.06 6 121.0111.89/10,911
8.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand122.21 0 126.93 2 122.2113.09/12,010
9.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.121.22 2 120.62 2 122.6213.50/12,49
10.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.94 0 123.17 0 123.1714.05/12,98
11.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK124.13 0 123.51 2 124.1315.01/13,87
12.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.50 6 125.22 2 127.2218.10/16,66
13.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand130.69 0 129.80 0 129.8020.68/19,05
14.2/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa128.67 2 131.96 0 130.6721.55/19,74
15.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor4.00 999 127.79 6 133.7924.67/22,63
16. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.49 0 4.00 999 135.4926.37/24,22
17.6/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor137.19 2 135.05 2 137.0527.93/25,61
18.4/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.167.67 52 166.06 2 168.0658.94/54,00
  ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
116.91 0 110.46 0 110.46 30
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
118.84 0 119.73 0 118.848.38/7,626
3.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
113.68 6 116.68 8 119.689.22/8,322
4.1/DSTARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
120.71 2 134.46 10 122.7112.25/11,118
5.1/ZSHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
125.31 0 128.07 0 125.3114.85/13,414
6.2/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
135.72 0 136.54 2 135.7225.26/22,910
7.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
133.79 2 1.00 999 135.7925.33/22,96
8.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
USK Pha
USK Pha
138.61 0 140.11 4 138.6128.15/25,55
9.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel
VEVERKA Lukáš
2002
2002
Benátky
Benátky
1.00 999 133.33 10 143.3332.87/29,84
10.2/ZMINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
143.58 8 142.34 6 148.3437.88/34,33
11.1/DMNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 155.46 2 157.4647.00/42,52
12.3/DSSAHULA Matěj
ADÁŠEK Alois
2003
2002
Benátky
Benátky
146.99 64 163.18 16 179.1868.72/62,21
13.2/DMBRAMBORA Ondřej
WESTFAL Mattias
2005
2004
3 Kralupy
Kralupy
182.89 4 180.20 12 186.8976.43/69,20
14.3/ZMRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
146.16 56 148.26 64 202.1691.70/83,00
15. PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
153.47 104 162.26 64 226.26115.80/104,80
  EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALTER Jakub
KOŘÍNEK Vilém
1998
1999
3 Olomouc
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír
VÁLEK Michal
1961
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie
ŠTĚPÁNKOVÁ Stella
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
134.33 0 136.12 8 134.33 0
2.1/DSHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
146.91 2 146.64 4 148.9114.58/10,90
3. KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
149.61 4 4.00 999 153.6119.28/14,40
  DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha131.51 2 133.04 2 133.51 0
2.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov134.69 0 131.47 6 134.691.18/0,90
3.2/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand134.75 0 130.93 6 134.751.24/0,90
4.3/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand129.37 56 132.96 2 134.961.45/1,10
5.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV132.88 4 134.02 2 136.022.51/1,90
6.3/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha136.41 0 137.42 4 136.412.90/2,20
7.4/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy134.38 4 135.63 2 137.634.12/3,10
8.5/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor136.35 2 133.68 4 137.684.17/3,10
9.4/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.47 0 138.94 0 138.945.43/4,10
10.6/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha142.07 2 136.01 4 140.016.50/4,90
11.7/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha154.56 0 144.51 0 144.5111.00/8,20
12.8/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň142.63 4 150.48 2 146.6313.12/9,80
13.9/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand144.38 50 149.85 2 151.8518.34/13,70
14.10/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.159.28 4 153.36 0 153.3619.85/14,90
15.5/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK154.18 0 163.57 2 154.1820.67/15,50
16.11/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha159.57 2 153.38 2 155.3821.87/16,40
17.12/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand170.06 4 163.20 0 163.2029.69/22,20
18.13/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand178.33 58 156.12 14 170.1236.61/27,40
19.14/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója147.49 52 187.65 102 199.4965.98/49,40
20.15/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha186.50 52 177.06 50 227.0693.55/70,10
21.16/PZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky159.48 258 164.92 204 368.92235.41/176,30
  SUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Jáchym 2010 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov138.94 2 1.00 999 140.94 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV145.72 2 142.24 2 144.243.30/2,30
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy168.04 4 154.11 4 158.1117.17/12,20
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK160.24 2 185.53 0 162.2421.30/15,10
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha172.16 4 197.63 2 176.1635.22/25,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm98.12 0 97.71 2 98.12 129
2. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha100.84 0 99.48 0 99.481.36/1,4125
3. FUSEK Radomír 1990 Val.Mez.101.01 2 99.81 0 99.811.69/1,7121
4.2/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov101.89 0 101.00 0 101.002.88/2,9117
5.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.19 0 101.47 0 101.473.35/3,4113
6.4/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha101.90 0 103.87 2 101.903.78/3,9109
7. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.106.14 2 104.26 0 104.266.14/6,3105
8.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV107.30 0 104.57 0 104.576.45/6,6101
9.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.54 2 104.02 4 105.547.42/7,697
10.5/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov105.86 0 105.35 2 105.867.74/7,993
11.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov109.54 0 105.90 0 105.907.78/7,989
12.1/U23MILLER Jan 1997 3+ Turnov107.56 2 107.07 0 107.078.95/9,185
13. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.25 0 107.14 0 107.149.02/9,281
14.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.107.16 0 106.52 4 107.169.04/9,277
15.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus111.28 2 107.48 0 107.489.36/9,573
16. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa108.79 0 107.67 0 107.679.55/9,769
17.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor107.30 4 107.74 0 107.749.62/9,865
18.6/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.107.95 0 108.39 2 107.959.83/10,061
19.5/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.107.50 2 106.14 2 108.1410.02/10,257
20. ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.108.88 4 107.11 2 109.1110.99/11,253
21.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.22 0 109.24 0 109.2411.12/11,349
22.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand109.27 0 110.86 0 109.2711.15/11,445
23.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.69 0 110.31 0 109.6911.57/11,841
24.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.56 0 110.44 0 110.4412.32/12,637
25.7/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB113.73 4 108.94 2 110.9412.82/13,136
26.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.63 4 111.67 0 111.6713.55/13,835
27.5/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.125.00 4 111.73 0 111.7313.61/13,934
28.2/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand117.05 0 112.38 0 112.3814.26/14,533
29.3/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.53 0 116.92 0 115.5317.41/17,732
29.4/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.73 2 113.53 2 115.5317.41/17,731
31.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB117.57 0 115.67 0 115.6717.55/17,930
32.7/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník111.80 4 110.23 6 115.8017.68/18,029
33.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc118.40 0 114.88 2 116.8818.76/19,128
34.8/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník118.54 0 116.98 0 116.9818.86/19,227
35.6/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm122.45 2 117.01 0 117.0118.89/19,326
36.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov119.80 0 117.16 0 117.1619.04/19,425
37.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz120.20 4 119.44 0 119.4421.32/21,724
38.8/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.08 2 118.80 2 120.8022.68/23,123
39.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha128.64 2 122.93 0 122.9324.81/25,322
40.3/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha125.07 2 123.76 0 123.7625.64/26,121
41.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor121.97 2 129.53 2 123.9725.85/26,320
42.3/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa122.32 2 122.19 2 124.1926.07/26,619
43.7/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov124.29 0 125.79 0 124.2926.17/26,718
44.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK125.59 0 132.93 2 125.5927.47/28,017
45.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.126.47 0 127.16 0 126.4728.35/28,916
46.9/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník134.61 6 124.32 4 128.3230.20/30,815
47.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha128.91 0 131.86 8 128.9130.79/31,414
48.6/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.28 2 127.49 2 129.4931.37/32,013
49.6/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.125.62 4 124.13 6 129.6231.50/32,112
50.7/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV129.87 0 125.73 50 129.8731.75/32,411
51.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.18 2 131.50 2 130.1832.06/32,710
52.7/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha130.30 0 132.29 4 130.3032.18/32,89
53.8/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha131.83 0 133.35 8 131.8333.71/34,48
54.5/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí182.50 0 131.87 0 131.8733.75/34,47
55.9/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK137.56 4 132.39 2 134.3936.27/37,06
56.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor135.61 0 144.51 6 135.6137.49/38,25
57.10/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand141.23 4 136.29 0 136.2938.17/38,94
58.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.16 0 134.42 2 136.4238.30/39,03
59.11/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov142.29 4 170.39 52 146.2948.17/49,12
60.9/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.129.51 54 140.61 6 146.6148.49/49,41
61.12/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.62 4 154.88 2 149.6251.50/52,50
62.8/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.151.62 2 1.00 999 153.6255.50/56,60
63.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.148.41 52 4.00 999 200.41102.29/104,20
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADARIČ Ctibor 1973 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.98.30 0 97.53 0 97.53 114
2.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy98.98 0 99.74 2 98.981.45/1,5110
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK101.15 0 99.56 0 99.562.03/2,1106
4.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.94 0 103.33 0 100.943.41/3,5102
5. PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky102.98 0 104.69 2 102.985.45/5,698
6.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.47 0 106.08 0 106.088.55/8,894
7.1/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand106.57 0 107.73 2 106.579.04/9,390
8.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV107.77 0 108.19 0 107.7710.24/10,586
9.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK107.05 2 108.37 0 108.3710.84/11,182
10.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK109.21 0 125.73 2 109.2111.68/12,078
11. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.107.94 2 109.89 2 109.9412.41/12,774
12.3/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa113.59 0 112.07 0 112.0714.54/14,970
13.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.45 0 119.08 54 112.4514.92/15,366
14.4/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha112.52 0 111.16 4 112.5214.99/15,462
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice112.99 0 114.17 0 112.9915.46/15,958
16.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor116.19 2 113.62 0 113.6216.09/16,554
17.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand114.18 0 123.99 2 114.1816.65/17,150
18.5/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.82 0 114.47 0 114.4716.94/17,446
19. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.60 2 112.60 2 114.6017.07/17,542
20.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand115.63 4 112.97 2 114.9717.44/17,938
21. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.59 0 115.08 0 115.0817.55/18,037
22.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec115.58 0 115.13 0 115.1317.60/18,036
23.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand117.07 0 113.56 2 115.5618.03/18,535
24.5/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.115.80 0 116.27 2 115.8018.27/18,734
25.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.117.63 0 115.04 2 117.0419.51/20,033
26.6/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.25 4 113.42 4 117.4219.89/20,432
27.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz115.55 2 116.99 2 117.5520.02/20,531
28.6/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy118.17 0 126.92 4 118.1720.64/21,230
29.3/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz118.38 0 132.46 2 118.3820.85/21,429
30.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.83 0 118.46 2 118.8321.30/21,828
31.8/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy122.77 0 119.79 0 119.7922.26/22,827
32.9/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.85 2 117.81 2 119.8122.28/22,826
33.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.29 4 120.24 0 120.2422.71/23,325
34.4/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand117.75 100 120.96 0 120.9623.43/24,024
35.10/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy120.10 8 119.45 2 121.4523.92/24,523
36.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň141.39 0 120.42 2 122.4224.89/25,522
37.11/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak130.87 56 122.79 0 122.7925.26/25,921
38.3/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky125.16 0 127.34 0 125.1627.63/28,320
39.4/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz126.21 0 123.68 4 126.2128.68/29,419
40.5/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol126.39 0 126.80 6 126.3928.86/29,618
41.6/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.128.79 0 136.38 2 128.7931.26/32,117
42.8/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor129.82 0 135.50 0 129.8232.29/33,116
43.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník131.06 0 126.49 4 130.4932.96/33,815
44.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily130.65 2 130.74 0 130.7433.21/34,114
45. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.48 0 131.78 0 131.7834.25/35,113
46.5/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.73 2 137.30 2 134.7337.20/38,112
47.12/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.137.95 0 138.51 4 137.9540.42/41,411
48.5/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov167.31 0 139.70 0 139.7042.17/43,210
49.9/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz140.22 6 139.59 4 143.5946.06/47,29
50.6/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov141.72 2 146.34 2 143.7246.19/47,48
51.7/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň151.10 2 164.30 10 153.1055.57/57,07
52.13/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 151.59 6 157.5960.06/61,66
53.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník170.07 6 160.88 12 172.8875.35/77,35
54.8/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov180.10 4 197.57 58 184.1086.57/88,84
55.14/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.189.28 8 182.33 6 188.3390.80/93,13
56.9/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.200.47 8 242.40 106 208.47110.94/113,72
57.5/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor178.41 102 165.63 52 217.63120.10/123,11
58.15/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov196.67 106 189.99 56 245.99148.46/152,20
59. DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz4.00 999 97.72 560 657.72560.19/574,40
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
111.55 2 4.00 999 113.55 39
2.1/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
128.66 2 134.30 2 130.6617.11/15,135
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
134.60 52 135.88 0 135.8822.33/19,731
4.2/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
144.58 2 136.02 0 136.0222.47/19,827
5.1/DMSAMKOVÁ Olga
SAMEK Petr
2005
2008
2 Třebech.
Třebech.
133.66 4 132.25 4 136.2522.70/20,023
6.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
132.61 4 133.39 10 136.6123.06/20,319
7.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
141.85 4 136.87 0 136.8723.32/20,515
8.4/ZSINDRUCH Tomáš
MOTLOVÁ Andrea
2008
2006
2 KVS HK
KVS HK
139.48 8 135.34 4 139.3425.79/22,711
9.1/VHOLÝ Jiří
ŠEJVLOVÁ Lenka
1957
1973
2 Rakovník
Rakovník
144.15 4 143.23 2 145.2331.68/27,97
10. GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.33 6 139.10 50 147.3333.78/29,76
11.1/U23BÁČOVÁ Michaela
KRČ Ladislav
1998
1999
KK Brand
Dukla B.
146.09 6 155.56 102 152.0938.54/33,95
12.2/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
152.93 16 147.78 6 153.7840.23/35,44
13.5/ZSPODUŠKOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
154.11 4 154.38 4 158.1144.56/39,23
14.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
168.62 2 154.46 4 158.4644.91/39,62
15.3/DMHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
158.42 6 189.71 60 164.4250.87/44,81
16.2/VEGERT Luděk
KOHOUTOVÁ Lenka
1971
1974
3 Rakovník
Rakovník
167.51 0 169.84 6 167.5153.96/47,50
17.3/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
154.61 110 157.04 12 169.0455.49/48,90
18.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
186.42 8 187.15 10 194.4280.87/71,20
  RIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl