Slalom O cenu Tyrolitu

16.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm98.12 0 97.71 2 98.12 129
2. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha100.84 0 99.48 0 99.481.36/1,4125
3. FUSEK Radomír 1990 Val.Mez.101.01 2 99.81 0 99.811.69/1,7121
4.2/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov101.89 0 101.00 0 101.002.88/2,9117
5.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.19 0 101.47 0 101.473.35/3,4113
6.4/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha101.90 0 103.87 2 101.903.78/3,9109
7. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.106.14 2 104.26 0 104.266.14/6,3105
8.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV107.30 0 104.57 0 104.576.45/6,6101
9.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.54 2 104.02 4 105.547.42/7,697
10.5/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov105.86 0 105.35 2 105.867.74/7,993
11.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov109.54 0 105.90 0 105.907.78/7,989
12.1/U23MILLER Jan 1997 3+ Turnov107.56 2 107.07 0 107.078.95/9,185
13. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.25 0 107.14 0 107.149.02/9,281
14.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.107.16 0 106.52 4 107.169.04/9,277
15.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus111.28 2 107.48 0 107.489.36/9,573
16. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa108.79 0 107.67 0 107.679.55/9,769
17.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor107.30 4 107.74 0 107.749.62/9,865
18.6/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.107.95 0 108.39 2 107.959.83/10,061
19.5/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.107.50 2 106.14 2 108.1410.02/10,257
20. ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.108.88 4 107.11 2 109.1110.99/11,253
21.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.22 0 109.24 0 109.2411.12/11,349
22.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand109.27 0 110.86 0 109.2711.15/11,445
23.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.69 0 110.31 0 109.6911.57/11,841
24.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.56 0 110.44 0 110.4412.32/12,637
25.7/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB113.73 4 108.94 2 110.9412.82/13,136
26.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.63 4 111.67 0 111.6713.55/13,835
27.5/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.125.00 4 111.73 0 111.7313.61/13,934
28.2/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand117.05 0 112.38 0 112.3814.26/14,533
29.3/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.53 0 116.92 0 115.5317.41/17,732
29.4/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.73 2 113.53 2 115.5317.41/17,731
31.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB117.57 0 115.67 0 115.6717.55/17,930
32.7/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník111.80 4 110.23 6 115.8017.68/18,029
33.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc118.40 0 114.88 2 116.8818.76/19,128
34.8/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník118.54 0 116.98 0 116.9818.86/19,227
35.6/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm122.45 2 117.01 0 117.0118.89/19,326
36.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov119.80 0 117.16 0 117.1619.04/19,425
37.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz120.20 4 119.44 0 119.4421.32/21,724
38.8/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.08 2 118.80 2 120.8022.68/23,123
39.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha128.64 2 122.93 0 122.9324.81/25,322
40.3/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha125.07 2 123.76 0 123.7625.64/26,121
41.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor121.97 2 129.53 2 123.9725.85/26,320
42.3/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa122.32 2 122.19 2 124.1926.07/26,619
43.7/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov124.29 0 125.79 0 124.2926.17/26,718
44.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK125.59 0 132.93 2 125.5927.47/28,017
45.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.126.47 0 127.16 0 126.4728.35/28,916
46.9/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník134.61 6 124.32 4 128.3230.20/30,815
47.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha128.91 0 131.86 8 128.9130.79/31,414
48.6/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.28 2 127.49 2 129.4931.37/32,013
49.6/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.125.62 4 124.13 6 129.6231.50/32,112
50.7/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV129.87 0 125.73 50 129.8731.75/32,411
51.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.18 2 131.50 2 130.1832.06/32,710
52.7/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha130.30 0 132.29 4 130.3032.18/32,89
53.8/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha131.83 0 133.35 8 131.8333.71/34,48
54.5/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí182.50 0 131.87 0 131.8733.75/34,47
55.9/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK137.56 4 132.39 2 134.3936.27/37,06
56.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor135.61 0 144.51 6 135.6137.49/38,25
57.10/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand141.23 4 136.29 0 136.2938.17/38,94
58.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.16 0 134.42 2 136.4238.30/39,03
59.11/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov142.29 4 170.39 52 146.2948.17/49,12
60.9/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.129.51 54 140.61 6 146.6148.49/49,41
61.12/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.62 4 154.88 2 149.6251.50/52,50
62.8/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.151.62 2 1.00 999 153.6255.50/56,60
63.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.148.41 52 4.00 999 200.41102.29/104,20
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADARIČ Ctibor 1973 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení