Slalom O cenu Tyrolitu

16.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.98.30 0 97.53 0 97.53 114
2.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy98.98 0 99.74 2 98.981.45/1,5110
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK101.15 0 99.56 0 99.562.03/2,1106
4.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.94 0 103.33 0 100.943.41/3,5102
5. PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky102.98 0 104.69 2 102.985.45/5,698
6.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.47 0 106.08 0 106.088.55/8,894
7.1/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand106.57 0 107.73 2 106.579.04/9,390
8.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV107.77 0 108.19 0 107.7710.24/10,586
9.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK107.05 2 108.37 0 108.3710.84/11,182
10.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK109.21 0 125.73 2 109.2111.68/12,078
11. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.107.94 2 109.89 2 109.9412.41/12,774
12.3/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa113.59 0 112.07 0 112.0714.54/14,970
13.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.45 0 119.08 54 112.4514.92/15,366
14.4/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha112.52 0 111.16 4 112.5214.99/15,462
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice112.99 0 114.17 0 112.9915.46/15,958
16.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor116.19 2 113.62 0 113.6216.09/16,554
17.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand114.18 0 123.99 2 114.1816.65/17,150
18.5/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.82 0 114.47 0 114.4716.94/17,446
19. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.60 2 112.60 2 114.6017.07/17,542
20.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand115.63 4 112.97 2 114.9717.44/17,938
21. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.59 0 115.08 0 115.0817.55/18,037
22.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec115.58 0 115.13 0 115.1317.60/18,036
23.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand117.07 0 113.56 2 115.5618.03/18,535
24.5/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.115.80 0 116.27 2 115.8018.27/18,734
25.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.117.63 0 115.04 2 117.0419.51/20,033
26.6/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.25 4 113.42 4 117.4219.89/20,432
27.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz115.55 2 116.99 2 117.5520.02/20,531
28.6/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy118.17 0 126.92 4 118.1720.64/21,230
29.3/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz118.38 0 132.46 2 118.3820.85/21,429
30.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.83 0 118.46 2 118.8321.30/21,828
31.8/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy122.77 0 119.79 0 119.7922.26/22,827
32.9/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.85 2 117.81 2 119.8122.28/22,826
33.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.29 4 120.24 0 120.2422.71/23,325
34.4/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand117.75 100 120.96 0 120.9623.43/24,024
35.10/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy120.10 8 119.45 2 121.4523.92/24,523
36.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň141.39 0 120.42 2 122.4224.89/25,522
37.11/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak130.87 56 122.79 0 122.7925.26/25,921
38.3/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky125.16 0 127.34 0 125.1627.63/28,320
39.4/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz126.21 0 123.68 4 126.2128.68/29,419
40.5/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol126.39 0 126.80 6 126.3928.86/29,618
41.6/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.128.79 0 136.38 2 128.7931.26/32,117
42.8/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor129.82 0 135.50 0 129.8232.29/33,116
43.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník131.06 0 126.49 4 130.4932.96/33,815
44.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily130.65 2 130.74 0 130.7433.21/34,114
45. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.48 0 131.78 0 131.7834.25/35,113
46.5/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.73 2 137.30 2 134.7337.20/38,112
47.12/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.137.95 0 138.51 4 137.9540.42/41,411
48.5/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov167.31 0 139.70 0 139.7042.17/43,210
49.9/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz140.22 6 139.59 4 143.5946.06/47,29
50.6/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov141.72 2 146.34 2 143.7246.19/47,48
51.7/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň151.10 2 164.30 10 153.1055.57/57,07
52.13/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 151.59 6 157.5960.06/61,66
53.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník170.07 6 160.88 12 172.8875.35/77,35
54.8/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov180.10 4 197.57 58 184.1086.57/88,84
55.14/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.189.28 8 182.33 6 188.3390.80/93,13
56.9/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.200.47 8 242.40 106 208.47110.94/113,72
57.5/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor178.41 102 165.63 52 217.63120.10/123,11
58.15/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov196.67 106 189.99 56 245.99148.46/152,20
59. DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz4.00 999 97.72 560 657.72560.19/574,40
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení