Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

27.09.2020   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk105.50 0 103.60 0 103.60 67
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk106.90 0 105.30 0 105.301.70/1,663
3. SATKE Adam 1994 2 KK Brno114.10 0 112.30 0 112.308.70/8,459
4.2/U23TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc113.40 50 111.30 2 113.309.70/9,455
5. KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc116.30 2 113.00 2 115.0011.40/11,051
6.1/VHRIC Vítězslav 1974 3+ Olomouc121.00 0 119.60 0 119.6016.00/15,447
7.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk122.70 2 118.10 2 120.1016.50/15,943
8.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí123.80 0 120.40 0 120.4016.80/16,239
9.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK120.40 2 118.90 2 120.9017.30/16,735
10.3/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc128.70 0 118.90 4 122.9019.30/18,631
11.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc121.10 2 124.10 4 123.1019.50/18,827
12.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.126.30 4 123.80 0 123.8020.20/19,523
13.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc126.10 0 126.40 8 126.1022.50/21,719
14.4/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc125.10 2 125.80 4 127.1023.50/22,718
15.2/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel139.20 10 126.20 2 128.2024.60/23,717
16.4/U23WALTER Jakub   2 Olomouc126.00 6 125.80 4 129.8026.20/25,316
17.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc140.10 4 130.90 0 130.9027.30/26,415
18.5/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel132.70 0 134.60 6 132.7029.10/28,114
19.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc137.30 8 133.40 4 137.4033.80/32,613
20.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc148.20 4 136.30 2 138.3034.70/33,512
21.6/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk135.30 4 134.40 6 139.3035.70/34,511
22.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc147.60 2 137.60 2 139.6036.00/34,710
23.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc138.30 2 141.40 2 140.3036.70/35,49
24.5/ZSKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava153.40 4 144.80 2 146.8043.20/41,78
25.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná146.70 6 146.10 2 148.1044.50/43,07
26.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava146.50 2 164.40 8 148.5044.90/43,36
27.6/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava158.20 52 145.30 4 149.3045.70/44,15
28.7/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel141.00 64 149.50 6 155.5051.90/50,14
29.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc157.40 2 201.60 52 159.4055.80/53,93
30.6/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava162.10 0 184.60 2 162.1058.50/56,52
31.7/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí141.90 56 173.50 4 177.5073.90/71,31
32.8/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno155.80 204 184.80 8 192.8089.20/86,10
  ZEMAN Šimon 2004 SKVeselí1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁPKA Kryštof 2007 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VODÁK Norbert 2004 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl