Slalom v Třebechovicích

27.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand131.70 2 133.04 2 133.70 0
2.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov132.57 2 136.91 2 134.570.87/0,70
3.2/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha145.20 4 134.89 2 136.893.19/2,40
4.2/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily139.12 0 135.27 2 137.273.57/2,70
5.3/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.12 4 137.88 0 137.884.18/3,10
6.4/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.00 2 140.42 8 139.005.30/4,00
7.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.84 0 137.74 2 139.746.04/4,50
8.5/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy140.18 0 141.92 4 140.186.48/4,80
9.6/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy137.02 10 136.51 4 140.516.81/5,10
10.7/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV145.12 0 140.01 2 142.018.31/6,20
11.8/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha144.98 0 143.22 2 144.9811.28/8,40
12.9/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor147.02 4 143.20 2 145.2011.50/8,60
13.4/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.78 0 149.30 52 145.7812.08/9,00
14.5/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.143.90 2 146.05 2 145.9012.20/9,10
15.10/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand146.01 2 147.26 4 148.0114.31/10,70
16.11/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha145.31 4 157.65 8 149.3115.61/11,70
17.12/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha131.52 50 142.19 8 150.1916.49/12,30
18.13/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand165.10 0 146.48 4 150.4816.78/12,60
19.14/PZMMRŮZEK David   KK Brand152.45 0 157.92 6 152.4518.75/14,00
20.15/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója156.65 2 159.01 4 158.6524.95/18,70
21.6/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy167.62 4 159.50 0 159.5025.80/19,30
22.16/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto160.14 0 165.94 6 160.1426.44/19,80
23.7/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK162.48 0 156.51 8 162.4828.78/21,50
24.17/PZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily163.78 2 168.02 2 165.7832.08/24,00
25.18/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha162.16 10 161.66 6 167.6633.96/25,40
26.19/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec170.76 0 168.52 8 170.7637.06/27,70
27.8/PZZVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand171.22 4 181.23 6 175.2241.52/31,10
28.9/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy171.48 4 172.71 8 175.4841.78/31,20
29.20/PZMSOUKUP Vendelín   Benátky221.89 56 195.53 4 199.5365.83/49,20
31.21/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy199.70 12 223.70 10 211.7078.00/58,30
32.22/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec225.93 10 236.39 12 235.93102.23/76,50
33.10/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.196.15 108 235.96 14 249.96116.26/87,00
34.23/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec333.93 10 240.66 10 250.66116.96/87,50
35.11/PZZMRŮZKOVÁ Marie   KK Brand258.50 8 244.77 10 254.77121.07/90,60
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠTURC Filip 2010 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Antonín 2010 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl