2.Český pohár ve slalomu

06.05.2007   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: František Koliba
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha106.50 0 111.35 2 219.85  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.109.52 0 106.69 4 220.21 0.36/0,268
3. Mašek Jan 1978 MT USK Pha110.01 0 110.26 2 222.27 2.42/1,162
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha111.54 0 111.07 4 226.61 6.76/3,157
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.115.49 4 111.30 0 230.79 10.94/5,053
6. Karásek Petr 1986 1 USK Pha112.56 4 114.42 4 234.98 15.13/6,949
7. Herink Jiří 1990 1 Olomouc117.71 2 120.12 0 239.83 19.98/9,146
8. Busta Jan 1989 1 USK Pha116.63 2 117.30 8 243.93 24.08/11,043
9. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.111.15 4 125.98 4 245.13 25.28/11,540
10. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.115.35 0 131.74 8 255.09 35.24/16,037
11. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.121.40 0 116.50 0 237.90 18.05/8,235
12. Jančar David 1974 2+ USK Pha119.88 4 120.11 0 243.99 24.14/11,033
13. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK117.02 8 117.52 4 246.54 26.69/12,131
14. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.115.95 6 120.92 6 248.87 29.02/13,229
15. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.118.84 4 126.68 2 251.52 31.67/14,427
16. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha128.09 0 120.20 4 252.29 32.44/14,825
17. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha122.07 6 124.28 4 256.35 36.50/16,623
18. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn127.64 8 122.76 2 260.40 40.55/18,421
19. Božek Radim 1992 2+ Olomouc129.79 4 129.80 6 269.59 49.74/22,619
20. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB132.86 4 129.02 6 271.88 52.03/23,717
21. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.130.15 2 137.33 8 277.48 57.63/26,215
22. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy130.85 2 144.18 6 283.03 63.18/28,714
23. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.120.94 54 115.28 4 294.22 74.37/33,813
24. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov142.60 4 149.75 6 302.35 82.50/37,512
25. Jordán František 1991 2+ SKVeselí133.16 52 125.90 0 311.06 91.21/41,511
26. Říha Martin 1992 2+ USK Pha145.09 58 127.40 0 330.49 110.64/50,310
27. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.140.73 58 134.79 4 337.52 117.67/53,59
28. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK136.39 6 139.70 66 348.09 128.24/58,38
29. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy140.35 12 138.81 58 349.16 129.31/58,87
30. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK140.93 6 148.41 54 349.34 129.49/58,96
31. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus149.98 2 140.44 58 350.42 130.57/59,45
32. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.131.77 56 133.82 52 373.59 153.74/69,94
33. Pollert Jaroslav 1971 0 USK Pha155.66 100 126.56 2 384.22 164.37/74,83
34. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV120.50 54 143.79 102 420.29 200.44/91,22
35. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc125.76 4 0.00 999 1128.76  1
Oddíl

Historie procházení